Netflix na pół roku w prezencie z ofertą PLAY NOW TV BOX

Drukuj
Netflix na pół roku w prezencie z ofertą PLAY NOW TV BOX
Netflix na pół roku w prezencie z ofertą PLAY NOW TV BOX

Od teraz wszyscy, którzy zakupią abonament telewizyjny z dekoderem PLAY NOW TV, otrzymają w prezencie półroczny dostęp do serwisu Netflix.

Z promocji może skorzystać każdy, kto zdecyduje się na ofertę telewizyjną PLAY NOW TV z pakietem News za 20 zł miesięcznie.

Promocyjna oferta dostępna jest do 31 lipca, ale Netflix w prezencie od Play można uruchomić na TV BOX do końca sierpnia. Wystarczy wejść do aplikacji Netflix na TV BOX, np. dzięki specjalnemu przyciskowi na pilocie, i założyć konto lub zalogować się na już istniejące. Wówczas zostanie ono zasilone prezentem od Play w postaci 6 miesięcy dostępu do Planu Netflix Standard, który pozwala oglądać treści w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Użytkownik może w dowolnym momencie zmienić plan Netflix na wyższy lub niższy, co spowoduje odpowiednio wydłużenie lub skrócenie okresu promocyjnego. Po tym czasie opłata miesięczna za subskrypcję Netflix będzie doliczana do rachunku

Play dzięki usłudze „Netflix - Płacę z Play” dla wszystkich nowych użytkowników lub w przypadku użytkowników, którzy już wcześniej korzystali z serwisu przywrócona zostanie poprzednia metoda płatności.

Z dostępu do Netflix można zrezygnować w dowolnym momencie.

W ramach abonamentu PLAY NOW TV BOX za 20 zł miesięcznie klient otrzymuje dostęp do wszystkich kanałów z pakietu podstawowego PLAY NOW TV, m.in National Geographic, FOX, Disney, a także do najnowszego pakietu NEWS obejmującego  programy informacyjne, w tym TVN24 i TVN24 BiS

Usługa PLAY NOW TV to platforma streamingowa dająca dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych oraz setek filmów, seriali, programów i bajek na żądanie w dowolnym miejscu i czasie. Dostępny jest na wielu urządzeniach, w tym na dekoderze PLAY NOW TV BOX, smartfonach, tabletach, laptopach, urządzeniach działających na systemie Android TV a także na www.playnow.pl. Platforma działa również przez Google Cast. Użytkownicy Play korzystają z usługi bez zużycia pakietów danych od Play. Pakiet podstawowy PLAY NOW TV zawiera kanały filmowe, popularno-naukowe, sportowe, dla dzieci oraz rozrywkowe (m.in. National Geographic, FOX, Disney Channel, History, Paramount Channel, Comedy Central, History, Eleven Sports 4). Użytkownicy mogą rozszerzyć podstawową wersję usługi o cztery dodatkowe pakiety tematyczne: SPORT, KIDS, EXTRA, HBO GO, a od teraz także NEWS.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0