INEA oficjalnym dostawcą Internetu dla Poznań Game Arena

Drukuj
INEA dostarczy Internet światłowodowy dla Poznań Game Arena
INEA dostarczy Internet światłowodowy dla Poznań Game Arena

INEA dostarczy Internet światłowodowy dla Poznań Game Arena.  

Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych, konsolowych oraz rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Już po raz drugi INEA jest Oficjalnym Dostawcą Internetu dla tego wydarzenia, dostarczając łącza światłowodowe dla uczestników oraz wystawców. 

W tym roku INEA przygotowała dwa stoiska. Na pierwszym z nich, zlokalizowanym w pawilonie piątym, odwiedzający będą mogli nie tylko przetestować symetryczne łącze 10 Gb/s, ale też zmierzyć się z INEA Gaming Team. Przez trzy dni blisko 60 pracowników INEA będzie prowadziło rozgrywki w CS:GO, Crash Team Racing i FIFA20. W ramach drugiego stoiska, w pawilonie szóstym na uczestników PGA czekać będzie prawie jedenastometrowa przyczepa z mobilnym salonem INEA. Specjaliści od  odpowiedzą tam na wszystkie pytania związane z ofertą Internetu, telewizji oraz telefonii.

Każdy, kto osobiście przetestuje Internet będzie miał szansę wygrać konsolę do gier. Dla osób, które zdecydują się stoczyć pojedynek z INEA Gaming Team, przygotowane zostały nagrody.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0