50 GB za darmo z aplikacją Plus Online

Drukuj

Klienci Plusa, którzy pobiorą na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online otrzymają jednorazowy pakiet 50 GB na krajową transmisję danych.

Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty jego przyznania, a jego aktywacja zostanie potwierdzona wiadomością SMS. 

Promocja „PAKIET EXTRA 50 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online” obowiązuje do 31 maja br. i jest adresowana do użytkowników usług na kartę oraz mix w sieci Plus.

Mobilny Plus Online to aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. 

Funkcjonalności aplikacji Plus Online dla użytkowników usług prepaid i mix:

  • można w dowolnej chwili sprawdzić stan środków do wykorzystania (stan konta/ liczba minut/SMS/MMS/GB);
  • można łatwo doładować swój numer telefonu lub swoich bliskich;
  • w każdej chwili można dokupić pakiet, zwiększyć ilość GB lub zarządzać usługami na koncie;
  • możliwość monitorowania na bieżąco historii połączeń i aktywności automatyczne logowanie do aplikacji na bazie rozpoznanego numeru karty SIM.

Na Plus online znajduje się także baza wiedzy zawierająca najczęstsze pytania klientów i odpowiedzi na nie. Aplikacja umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami  Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Korzystanie z Plus Online jest darmowe.

Aplikacja Mobilny Plus Online jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android.

Więcej informacji jest tutaj oraz w filmie:

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0