Filmy 20th Century Fox w 4K w nc+

Drukuj

Platforma nc+ odnowiła współpracę z amerykańską wytwórnią filmową 20th Century Fox Film.

Dzięki kontynuacji współpracy, widzowie CANAL+ jako pierwsi będą mogli zobaczyć w polskiej telewizji największe hity filmowe 20th Century Fox Film.

Produkcje emitowane w CANAL+ będzie można zobaczyć również za pośrednictwem usług nc+ GO i nc+ GO TV oraz w ramach oferty player+.

Na kanale CANAL+ 4K Ultra HD abonenci nc+ będą mogli obejrzeć filmy wyprodukowane przez wytwórnię w technologii 4K.

Na liście premier 20th Century Fox Film w 4K znalazły się Oscarowe produkcje, takie jak „Kształt wody”, „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”, „Król rozrywki”, czy „Wojna o planetę małp”. W jakości 4K będzie można zobaczyć również osadzony w komiksowym świecie bohaterów X-Men film „Logan: Wolverine” oraz kryminalne „Morderstwo w Orient Expressie”. Wśród hitów 4K znajdą się także propozycje dla miłośników science fiction i kina akcji filmy: „Obcy: Przymierze” i oraz najnowsza część serii z Dylanem O'Brienem w roli głównej – „Więzień labiryntu: Lek na śmierć”. Na antenie CANAL+ 4K Ultra HD widzowie zobaczą również dramat „Pomiędzy nami góry” oraz świetną komedie „Babskie wakacje” i szpiegowski „Kingsman: Złoty krąg”. Platforma nc+ nie zapomni również o dzieciach, dla których w 4K pośród innych rodzinnych hitów pokaże m.in. animację „Fernando”.

W przyszłości lista będzie poszerzać się o kolejne hity i kasowe produkcje.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0