iPhone X - start przedsprzedaży w Polsce

Drukuj

Apple oficjalnie rozpoczęło przedsprzedaż smartfonu iPhone X w Polsce.

Nowy model dostępny jest w dwóch wersjach z 64 GB i 256 GB.

Ceny iPhone X:

 • 64GB - 4979 zł
 • 256GB - 5729 zł

Przedsprzedaż iPhone X trwa do 3 listopada 2017. Tego dnia rozpocznie się realizacja zamówień.

Inne informacje o smartfonie iPhone X:

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 14

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Nano pisze: 2017-10-27 07:27
  Phiii. Strzyżenie czas zacząć!
  6
 • Users Avatars Mini
  iphoneski pisze: 2017-10-27 09:27
  5700zł za telefon - okazja !
  3
 • Users Avatars Mini
  konset pisze: 2017-10-27 09:35
  to moje roczne zarobki ale kupie ,bede głodował caly rok zebrał pod kosciołem a bede mial
  10
 • Users Avatars Mini
  Ola pisze: 2017-10-27 09:41
  @ iphoneski Chciałeś chyba napisać 4412 zł ,vat można sobie odliczyć.
  1
 • Users Avatars Mini
  Bartek pisze: 2017-10-27 10:06
  @ konset Według tvn prostytutka potrafi dziennie zarobić min 1500 zł,dlatego musisz zmienić zawód.
  2
 • Users Avatars Mini
  troip pisze: 2017-10-27 11:57
  konset jako bezrobotny, dopiero na przyuczeniu u grabarza i z niepełnym podstawowym nie jest w stanie kupić ten telefon. możliwe ,że go gdzieś ukradnie
  1
 • Users Avatars Mini
  troip pisze: 2017-10-27 13:33
  Całkiem na głowę upadli w Apple z cenami urządzeń. Ciekawe ilu snobistycznych fanboyów znajdzie Apple w Polsce. Niektórym się wydaje, że kupno takiego gówienka za 5 tyś przeniesie ich do krainy szczęśliwości. I nie piszę z zazdrości bo mnie nie stać. Byłem w stanie kupić kolumny TRIANGLE MAGELLAN QUATUOR. I do tego wzmacniacz AUDIO ANALOGUE Maestro Anniversary. To naprawdę daje mi radość. Nic tak nie koi nerwów niż piękna muzyka wieczorem przy lampce dobrego wina. Właśnie to jest dla mnie odrobiną Luksusu. A nie jakieś 10 centymetrowe pudełko w którym mogę tylko cyknąć focie, pogmerać w przeglądarce czy na portalach społecznościowych. Ponieważ nic więcej Apple Nie potafi, nawet zapłacić przez nie można. Nie ma w tym telefonie nic czego by konkurencja nie miała.
  4
 • Users Avatars Mini
  troip pisze: 2017-10-28 00:08
  Krótko mówiąc jedni mają mózg, a inni nadgryzione jabłko z tasiemcem we łbie. :)
  1
 • Users Avatars Mini
  Kamil-LC pisze: 2017-10-28 11:24
  Śmieszą mnie opinie, komentarze Pana troip, krótko mówiąc "trzeba mieć tasiemca we łbie" zeby kupować kolumny TRIANGLE MAGELLAN QUATUOR. I do tego wzmacniacz AUDIO ANALOGUE Maestro Anniversary. Człowieku! nie stać cie lub nie chcesz kupować jabłuszka to kup huawei'a p8 lite. Nie hejtuj ludzi których stać lub mają kaprys na X. Prawda jest taka ze jest to telefon czołowy jak nie najlepszy. Czego tacy ludzie piszą opinie... szok.
  -4
 • Users Avatars Mini
  troip pisze: 2017-10-28 15:12
  Kanil-LC,i niby w czym ten chiński telefon jest lepszy od konkurencji? Jeśli Kupimy flagowy telefon na androidzie będzie on działał tak samo długo jak ios. A to dlatego że producent pod swojego flagowca dopasuje bardzo dobrze system lub swoją nakładkę. W przypadku ios działa to dobrze dlatego, że ios jest tylko na garstce urządzeń, ale pod względem modyfikacji jest totalnym dnem. Używanie iPhone niewiele różni się od używania telefonu dla seniora. Posiadacz iPhone może tylko: zadzwonić, napisać wiadomość, (która nie wiadomo czy dotrze do adresata z powodu braku potwierdzenia dostarczenia ) Zrobić zdjęcie i pogmerać w przeglądarce. To wszystko na co stać iPhone. Natomiast w Androidzie, oprócz tych standardowych funkcji mamy otwarte NFC. Z niezrozumiałych względów, w urządzeniach Apple jest ono zablokowane. Niestety kluczowe dla wielu płatności będą na pewno nadal zablokowane. Złącze lightning to jakaś porażka, rozumiem, że posiadanie własnego łącza daje lepsze możliwości kontrolowania rynku akcesoriów, ale to bardzo komplikuje sytuację użytkownikom. Dużo wygodniej było by mieć jeden kabel do telefonu i tan sam do komputera. Znakiem czasu jest rozdwojenie jaźni kalifornijskich inżynierów, powodujące niemożność prostego połączenia iPhone z komputerem. Widgety Androida nadal są lepsze niż w iOS. To zadziwiające, że androidowe potrafią być naprawdę funkcjonalne i  konfigurowalne. Powiadomienia Youtube w ogóle rządzą. Wiecie, że w iOS nie można z powiadomienia wrzucić filmu do obejrzenia na później? Tak podstawowa funkcja jest niedostępna.  Niezrozumiałe jest też porządkowanie ikon jedna po drugiej. Jak ktoś marzy o przerwie i pustym rzędzie bez ikon, to niestety nie w iOS. Wygrana w rankingu bezmyślnego rozwiązania. Nowy iOS nie wnosi też nic w zakresie domyślnych aplikacji. Jeśli ktoś na Windows woli Chrome czy Operę i chce tego softu na telefonie to może o tym zapomnieć. Niemożność ustawienia domyślnej przeglądarki czy programu pocztowego to jakaś kpina. Link kliknięty np. w Tweetbot i tak otworzy się w Safari pomimo, że ktoś może go nie używać. Usunięcie systemowego kalendarza nie wpływa na ukrycie powiadomień z tej aplikacji. Pytanie, które zadaje sobie też wielu użytkowników iOS, to dlaczego ta sama aplikacja na system Android jest tańsza? Niektórych appek nadal brak, jak np. Messengera czy Facebooka w wersji Lite. Ilość ograniczeń jest rzeczywiście przytłaczająca na iOS i najbardziej nie rozumiem tych sztucznie wygenerowanych.
  4
 • Users Avatars Mini
  troip pisze: 2017-10-28 15:23
  I to wszystko za jedyne 5 tyś PLN. Trzeba mieć do końca mózg zryty jakimś pasożytem, albo być zblazowanym snobistycznym narcyzem w rurkach, żeby kupować stolec z nadgryzionym jabłkiem za takie pieniądze. No ale kto głupiemu zabroni. A w Apple się cieszą i zacierają recee, że tylu mądrych inaczej udało im się przekręcić.
  6
 • Users Avatars Mini
  iphogejski pisze: 2017-10-28 23:02
  Święte słowa troip, święte słowa. I oni mają poczucie że są wyjątkowi (wydymani) na 5000zł....
  12
 • Users Avatars Mini
  iphogejski pisze: 2017-10-28 23:04
  Shitphone jest dla odpowiedniego targetu - ograniczonych umysłowo amerykańców i ich naśladowców.
  13
 • Users Avatars Mini
  Eustachy pisze: 2017-10-29 11:25
  Uff, jak dobrze ze udało mi się sprzedać nerkę w dobrej cenie. Kupię sobie iphonika X i zostanie jeszcze na wystawny zestaw suchi ;)
  3