Test Nokia 6600

Drukuj

Nokia 6600 to najnowszy telefon fińskiego koncernu przeznaczony dla segmentu klientów biznesowych. Nowa Nokia to jeden z najbardziej zaawansowanych terminali komórkowych, które są już dostępne w sprzedaży. Biznesmen ma większe wymagania od "zwykłego" użytkownika, i częściej wykorzystuje zaawansowane funkcje. Dla takich użytkowników Nokia przygotowała m.in. obsługę standardu Bluetooth, obsługę trzech zakresów GSM, tryb głośnomówiący, specjalną aplikację służącą do wydruku danych z telefonu, aplikacje służące do łatwego przeglądania serwisów Financial Times oraz CNN oraz wiele, wiele innych funkcji.

Telefon pracuje pod kontrolą najnowszego systemu dla urządzeń przenośnych Symbian 7.0s. Interfejs użytkownika (UI) nie różni się niczym od modeli 3650 i 7650, ponieważ wszystkie te modele pracują w oparciu o platformę Series 60. Dzięki temu, że interfejs ten został już przetestowany w poprzednich modelach, to w 6600 nie sprawia żadnych kłopotów.

Wygląd telefonu

Aparat jest wykonany z dobrej jakości plastiku, a jego obudowa nie skrzypi. Wybrano bardzo stonowane barwy, co będzie się podobało osobom ubierającym się zwykle w stylu "biurowym". Z przodu obudowy dominuje ogromny ekran wykonany w technologii TFT o rozdzielczości 176 x 208 pikseli. Wyświetla on 16 bitową paletę- 65,536 kolorów - większa liczba barw już nie jest nikomu potrzebna. Jakość ekranu jest bardziej niż znakomita. Z tyłu obudowy "ukryto" obiektyw kamery, który chroniony jest jedynie przez niewielkie wybrzuszenie klapki baterii. Wybrzuszenie to chroni obiektyw tylko wówczas, gdy telefon kładziemy na zupełnie równej powierzchni. Sama klawiatura jest stosunkowo mała, ale SMS-y pisze się na niej całkiem wygodnie. W 6600 brakuje jednak rozkładanej klawiatury znanej z modelu 6800 - musi nam wystarczyć słownik T9. Wybór samych funkcji telefonu jest natomiast bardzo dobrze rozwiązany, ponieważ zastosowano joystick z możliwością zatwierdzenia wyboru (5- kierunkowy) - "zwiedzanie" menu jest bardzo wygodne i szybkie. Samą edycję tekstu wspomaga dodatkowy klawisz pozwalający na kopiowanie i wklejanie bloków tekstu, co jest standardową funkcją "dużych" komputerów.

Klawisz menu po dłuższym przyciśnięciu służy do szybkiego przełączania się pomiędzy aktywnymi aplikacjami. Pod ekranem znajdują się dwa klawisze funkcyjne, które użytkownik Nokii 6600 może samodzielnie przyporządkowywać do funkcji.

Menu

Telefon uruchamia się bardzo wolno i jest to zapewne wątpliwa zasługa nowego Symbiana. Od momentu włączenia aparatu do pojawienia się pola z prośba o wpisanie PIN-u mija długie 12 sekund - prawdopodobnie większość osób wcześniej doszłaby do wniosku, że telefon jest po prostu uszkodzony.
Wadą przy uruchamianiu aparatu jest brak możliwości wyłączenia dźwięku towarzyszącemu standardowej animacji - gdy chcemy włączyć telefon w czasie spotkania, a wcześniej korzystaliśmy z profilu ogólnego to ciszę zakłóci głośna, na szczęście krótka melodyjka.

Samo menu działa szybko i sprawnie. Pewne opóźnienia są widoczne jedynie przy wejściu do aplikacji kontaktów, ale ich liczba w testowanych telefonie była naprawdę pokaźna.
Ikony menu mogą być wyświetlane w dwojaki sposób - jako lista lub jako ikony rozłożone na pulpicie - ten drugi sposób jest znacznie wygodniejszy i szybszy.
Wszystkie aplikacje oraz dane muszą zmieścić się w pamięci telefonu (6 MB) oraz na dodatkowej karcie pamięci MMC, która w standardzie ma 32 MB. Karta jest ukryta pod baterią, więc nie ma mowy o jej wyciągnięciu w trakcie pracy. Pamięć telefonu jest współdzielona przez kontakty, wiadomości SMS, wiadomości multimedialne, dzwonki, obrazki, pliki wideo, dane z kalendarza, listy "to-do" oraz pozostałych aplikacji. W testowanych egzemplarzu w samym telefonie pozostawało zaledwie 2 MB pamięci dla użytkownika, choć pamięć ta nie była wcale zapchana zdjęciami, filmami lub dodatkowymi aplikacjami zainstalowanymi w samym telefonie.

Wiadomości

Biznesmeni najczęściej kontaktują się za pomocą poczty elektronicznej i Nokia 6600 im to umożliwia. W 6600 wbudowany jest klient poczty elektronicznej (SMTP, POP3 oraz IMAP4). Praktycznie jednak, może być on wykorzystywany do obsługi kont, na które przychodzi mało maili. Ściąganie poczty trwa bowiem długo.
Program wyświetla poprawnie maile napisane w HTML-u. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu Quickword S60 (aplikacja typu third party) możemy nawet czytać dokumenty Word-a. Dobrze działa również wysyłanie poczty, co w awaryjnej sytuacji może nam po prostu "uratować życie".

Lepszym rozwiązaniem dla biznesmena jest podłączenie 6600 do komputera - wówczas przeglądanie korespondencji działa nieporównywalnie wygodniej. Gorzej jest natomiast z szybkością przesyłania plików - transmisja GPRS jest bardzo wolna (a 6600 nie obsługuje EDGE). W testach plik programu Gadu Gadu (1.24 MB) pobierany był przez 6 minut. Średnio transfer osiągał 4 KB. Dla porównania pobieranie tego samego pliku poprzez łącze szerokopasmowe trwało 21 sekund ze średnią prędkością 60.8 KB/s. GPRS może być więc wykorzystywany jedynie w sytuacjach awaryjnych i bardzo zmniejsza się wydajność w czasie pracy z Internetem.

Podczas testów nie można jeszcze było wysyłać, ani odbierać z nowej Nokii wiadomości multimedialnych MMS. Z wyjaśnień polskiej Nokii wynika, że 6600 wykorzystuje inny sposób transmisji tych informacji i polscy operatorzy obecnie wprowadzają uaktualnienie do swoich platform MMS. Maksymalna wielkość wiadomości multimedialnej wysłanej przez Nokię nie może przekroczyć 100 kB.

Bardzo wygodne jest to, że każdy rodzaj informacji gromadzony jest w zintegrowanej aplikacji Wiadomości, co ułatwia zarządzanie często dużą ilością odbieranych i wysyłanych informacji. Trochę szkoda, że dołączony pakiet PC Suite nie pozwala na wysyłanie SMS-ów z poziomu komputera, co kiedyś, dawno temu, było standardem w oprogramowaniu do Nokii. Lepiej natomiast rozwiązano problem raportów doręczeń, które teraz nie pozostawiają "śladu" na głównym ekranie i po krótkim wyświetleniu na ekranie są archiwizowane w specjalnym folderze menu Wiadomości.

Kamera

W najnowszych telefonach ciągle największe emocje wzbudza możliwość robienia zdjęć. Nowa Nokia umożliwia także nagrywanie krótkich filmów z dźwiękiem - nie wiadomo tylko dlaczego nagrany film może mieć zaledwie około 10 sekund. Być może wynika to z ograniczonej objętości bufora pamięci. Aby obejrzeć taki filmik na komputerze trzeba wcześniej posiadać odtwarzacz obsługujący kodowanie zgodne ze standardem 3GPP (do pobrania ze serwisu internetowego Nokii lub dołączonej płyty CD).

Kamera nagrywa filmy w dwóch rozdzielczościach QCIF (176x144) lub subQCIF (128x96). Zdjęcia wykonywane są w rozdzielczości VGA 640 x 480, w trybach: standard, portret (małe zdjęcie wykorzystywane w spisie kontaktów - rozdzielczość 80 x 96 ) oraz w trybie nocnym. Jakość zdjęcia regulowana jest w trzech poziomach kompresji JPEG. Przy robieniu zdjęć możemy wykorzystywać samowyzwalacz 10, 20 lub 30 sekund. Nokia 6600 oferuje także dwukrotne cyfrowe zbliżenie, co oczywiście jest okupione częściową utratą jakości zdjęcia. Zdjęcia przeglądamy w aplikacji Galeria - możemy je obracać lub przybliżać. Filmy odtwarzane są w odtwarzaczu RealOne Player, który pozwala także na obsługę strumienia wideo zgodnego ze standardem 3GPP oraz RealOne. Na karcie pamięci zapisanych jest kilka plików wideo z reklamami Nokii, z krótkimi prezentacjami możliwości 6600 oraz z reklamą terenowego BMW X3.
Nokia 6600 nie pozwala standardowo na odtwarzanie plików muzycznych MP3. Przy przegrywaniu tych plików do pamięci telefonu są one automatycznie konwertowane na format WAV. Po zmianie rozszerzenia można jednak PC Suite "oszukać". Następnie należy ściągnąć odtwarzacz MP3 dla platformy Symbian i plik muzyczny zostanie odtworzony - niestety jakość dźwięku jest tragiczna i cały zabieg nie ma większego sensu.

Przykłady zdjęć wykonanych telefonem Nokia 6600

   
   
   
   

Przeglądanie Internetu

Zwykle w telefonie Internet możemy zwiedzać tylko pod postacią witryn WAP. Nowa Nokia jest wyposażona w przeglądarkę XHTML, co pozwala na łatwe przeglądanie witryn WAP, ale także prostszych "zwykłych" witryn internetowych. W polskich sieciach GSM przeglądarka ta działała jedynie na ustawieniach APN służących do połączenia z Internetem. Powoduje to zwiększenie kosztów przeglądania WAP. Poza standardową przeglądarką WAP, nowa Nokia została wyposażona w Operę przygotowaną specjalnie dla Symbiana. Przeglądanie witryn internetowych na ekranie dużo mniejszym od ekranu komputera nie jest łatwe, ale może się przydać np. gdy komputer został w domu, a my tęsknimy za wiadomościami z internetowego serwisu Rzeczpospolitej czy Gazety Wyborczej. Dla wielbicieli zagranicznych mediów wgrano do Nokii dwie aplikacje pozwalające na automatyczne łączenie się z newsroomami CNN i Financial Times - to ukłon w kierunku prawdziwych klientów biznesowych.

Współpraca z HP i Kodakiem

Nokia przy tworzeniu 6600 dobrała sobie partnerów, którzy wsparli producenta telefonów przy usługach dodatkowych. HP przygotowało dla nowej Nokii aplikację pozwalającą na wydruk danych z pamięci telefonu. Po wejściu do menu Print możemy połączyć się z drukarką wyposażoną w Bluetooth (standard Bluetooth Basic Print Profile enabled (BPP)) i łatwo wydrukować zdjęcie, treść wiadomości, kontakt, dane z kalendarza lub notatkę.
Kodak natomiast zintegrował 6600 ze swoim portalem pozwalającym na prezentowanie zdjęć w Internecie. Po założeniu sobie specjalnego konta przez Internet możemy wysyłać zdjęcia zrobione Nokią 6600 na specjalny serwer i chwalić się nimi całemu światu.

Spis kontaktów

Każdy biznesmen utrzymuje kontakt z wieloma osobami. Zwykle ich numery telefonów ma zapisane w swojej komórce, a adresy e-mail w komputerze PC. Jako że Nokia 6600 obsługuje synchronizację danych pomiędzy komputerem a telefonem, więc warto się pokusić o stworzenie jednej, wspólnej bazy danych ze wszystkimi ważnymi kontaktami. Ilość kontaktów zapisanych w aparacie jest ograniczona jedynie wielkością pamięci. Każdy wpis może składać się z kilku numerów stacjonarnych, z kilku numerów komórkowych, z paru numerów faksu, numeru pagera, z paru adresów poczty elektronicznej. Do kontaktu możemy dopisać adresy internetowe (WWW), zwykłe adresy pocztowe, datę urodzin, notatkę oraz numer wewnętrzny. Bezpośrednio z książki telefonicznej możemy zadzwonić, wysłać SMS-a, MMS-a lub e-maila. Wpisy zapisane na karcie SIM możemy przeglądać wyłącznie osobno, a nie tak jak np. w Nokii 6310, gdzie kontakty z karty mogą być wyświetlane równocześnie z kontaktami zapisanymi w telefonie. Nokia 6600 nie pozwala na głosowe wybieranie kontaktów z książki. Telefon pozwala natomiast na głosowe wybieranie niektórych funkcji z menu, takich jak zmiana profili, aktywacja podczerwieni, aktywacja Bluetooth, włączanie kamery, łączenie z pocztą głosową oraz włączanie dyktafonu. Wpisy (kontakty) mogą być łączone w grupy, co ułatwia np. wysyłanie SMS-ów do wielu osób jednocześnie. Każda grupa osób może mieć inny dzwonek.

Połączenie ze światem zewnętrznym

Nokia 6600 łączy się ze światem urządzeń peryferyjnych za pośrednictwem standardu Bluetooth lub portu podczerwieni. Standard Bluetooth niestety nie jest do końca standardem i Nokia nie chciała działać z zestawem słuchawkowym Bluetooth Logitech, a działała z zestawem Sony Ericsson HBH-60. Port podczerwieni jest bardziej "standardowy" i działa bez najmniejszych problemów.

Personalizacja aparatu

Oprócz ustalenia Profilu, co chyba trudno nazwać personalizacją, Nokia 6600 pozwala na wybór tzw. tematu - czyli zestawu kolorystycznego menu oraz tła. Dodatkowe tematy możemy pobierać także poprzez przeglądarkę (jeden o nazwie Climber - jest za darmo). Dla wielbicieli dzwonków nowa Nokia nie oferuje zbyt wiele - dzwonki odgrywane są z bardzo dobrą jakością, ale nie ma wśród nich żadnego prawdziwego przeboju, takiego jak np. sławny dzwonek hurdy-gurdy lub majtkowy przebój z telewizyjnej reklamy Nokii. Chlubnym wyjątkiem jest chilloutowy plik bloom.mid, który subiektywnie nie ma sobie równych wśród pozostałych sygnałów. Dla wielbicieli celebry tzw. "puszczania sygnałów" 6600 zbyt wolno zaczyna odtwarzać dzwonek i przy krótkim sygnale połączenia przychodzącego aparat w ogóle nie zaczyna dzwonić, a po "sygnale" pozostaje tylko komunikat o nieodebranym połączeniu na ekranie.

Aplikacje biznesowe

Nokia 6600 jest gotowa pomóc w zarządzaniu czasem biznesmena. Do dyspozycji użytkownika przygotowano rozbudowany kalendarz, którego główną zaletą jest oczywiście możliwość synchronizacji z aplikacją Outlook lub Lotus Notes. Kalendarz możemy także synchronizować w oparciu o standard SyncML (ze zdalnym serwerem poprzez Internet), ale żaden z polskich operatorów nie promuje tego wygodnego rozwiązania. 
Dane kart kredytowych, numery PIN i inne. tajne dane należące do naszego biznesmena mogą być zapisane bezpiecznie w aplikacji Portfel i chronione jednym wspólnym kodem (Wallet Code).
Swoje złote myśli (trwające nie dłużej niż jedną minutę) biznesmen może nagrać posługując się dyktafonem. Ilość notatek jest ograniczona wyłącznie pojemnością wolnej pamięci. Szkoda więc, że czas nagrania został tak znacznie ograniczony.
W pracy wspomagają biznesmena dodatkowo: zegarek z alarmem, notatki, lista "to do", czyli lista zadań do wykonania, bardzo rozbudowany konwerter oraz bardzo prosty kalkulator. Należy pamiętać, że w telefonach opartych na systemie Symbian lista aplikacji, a tym samym lista funkcji telefonu, może być dowolnie zmieniana przez samego użytkownika. W przypadku Nokii 6600 może on także pobierać aplikacje Java w nowej wersji Java MIDP 2.0.

Try & Buy

Try & Buy to nowa formuła sprzedaży aplikacji zaproponowana przez Nokię. Aplikacja jest zainstalowana fabrycznie w telefonie, użytkownik może się z nią zapoznać (uruchomić 3 razy) a później ją zakupić lub zostanie ona zablokowana przed dalszym użytkowaniem.
Oprócz wspomnianej już wcześniej aplikacji Quickword S60, służącej do przeglądania dokumentów Word-a, Nokia wgrała do pamięci 6600 jeszcze 8 innych aplikacji sprzedawanych w modelu "Try & Buy".

Photographer (cena 15.90 euro) rozszerza możliwości kamery wbudowanej w Nokię. Aplikacja pozwala na ulepszenie jakości zdjęcia, zwiększa przybliżenie cyfrowe do 5 razy (2500%), pozwala na robienie zdjęć typu panorama (360 stopni) oraz na edycję zdjęć poprzez pobierane zewnętrzne plug-iny.

VideoStudio M-Style (cena 15.90 euro) umożliwia edycję plików wideo np. poprzez dodanie lub podmianę ścieżki dźwiękowej.

WorldMate for the Nokia 6600 (cena 15.90 euro) to aplikacja przeznaczona dla biznesmenów często podróżujących po różnych kontynentach. WorldMate pozwala porównywać czas na czterech zegarach równocześnie - do wyboru mamy 1000 miast oraz dodatkowo 5 dniową prognozę pogody dla 250 z nich . Prognoza dostarczana jest przez znany The Weather Channel. Miasta możemy lokalizować na mapie. Z Internetu możemy także wygodnie pobierać aktualne kursy walut.

Wayfinder Mobile MapGuide (cena 15.90 euro) ułatwia nam poruszanie się po Zachodniej Europie. Podając miejsce pobytu oraz cel podróży otrzymujemy dokładne wskazówki dotyczące sposobu dotarcia do celu. Na przykładzie poniżej jest zaznaczony jeden z etapów spaceru po Berlinie od jednego dealera BMW do drugiego dealera tego niemieckiego producenta drogich aut. Program może współpracować z GPS-em. Telefon może także wydawać wskazówki kierowcy głosem.

SlovoEd Dictionary (cena 15.90 euro) to słownik tłumaczący słowa pomiędzy trzema językami: niemieckim, angielskim i francuskim.

ZipMan (cena 15.90 euro) pozwala na rozpakowywanie plików z rozszerzeniem zip przesłanych np. jako załącznik do poczty elektronicznej.

Rocket Pinball to kolejne, bardzo udane wcielenie flippera - tym razem w wersji mobilnej. W czasie gry może ucierpieć joystick 6600, który na pewno nie został stworzony specjalnie dla zapalonych "flipperowców".

Ostatnią aplikacją jest Lemonade Tycoon (cena 15.90 euro), w którym wcielamy się w producenta lemoniady. Gry z serii Tycoon cieszyły się dużą popularnością wśród graczy na komputerach PC.

Kody aktywacyjne do aplikacji można zakupić w Internecie na stronie producenta telefonu.

Bateria

Choć Nokia 6600 jest wyposażona w nowoczesne ogniwo BL-5C, to przy niewielkich wymiarach 108.6 x 58.2 x 23.7 mm telefonu jest on trochę za ciężki - waży 125 g. Bateria w testowanym egzemplarzu pozwalała na pracę telefonu maksymalnie przez 2 dni, co nie jest dużym osiągnięciem - nawet pamiętając o tym, że ogniwo musi zasilać ogromny ekran.

PC Suite for Nokia 6600

Pakiet oprogramowania dołączonego do telefonu na płycie CD zawiera aplikacje znane z poprzednich modeli. Dzięki niemu możemy łatwiej skonfigurować niektóre z ustawień telefonu (dostępy GPRS, MMS, konta e-mail), ale już np. nie możemy wysłać SMS-a przy wykorzystaniu wygodnej klawiatury laptopa. Główną funkcją pakietu jest synchronizacja kalendarza oraz kontaktów z programami zarządzającymi naszym czasem na komputerze PC. Sam proces synchronizacji przebiega bardzo sprawnie i bez problemów - testowaliśmy synchronizację z popularnym programem Outlook. Gorzej jest z tworzeniem kopii zapasowej telefonu - przy połączeniu poprzez port podczerwieni tworzenie backupu telefonu trwa niemiłosiernie długo. Posiadacze poprzednich modeli Nokii lub palmów dzięki pakietowi PC Suite mogą przegrać dane ze starszych telefonów do swojej nowej Nokii 6600. Pakiet pozwala także przegrywać pliki z pamięci telefonu lub karty na dysk komputera i odwrotnie.

Podsumowanie

Nokia wyprodukowała 6600 specjalnie dla osób z zasobnym portfelem wymagających od telefonu bardzo, bardzo wiele. Nowa Nokia na pewno spełni większość tych wymagań. Po zakupie dodatkowych aktywacji w ręku będziemy mieli narzędzie, które wspomoże nas w pracy, a w wolnej chwili dostarczy nam rozrywki. Nową Nokią możemy nagrać krótki film, sprawdzić serwis CNN, zostać producentem oranżady, wysłać maila, przeczytać dokument Word-a itd, itd... Telefon komórkowy niepostrzeżenie zastępuje nam coraz więcej urządzeń i staje się narzędziem bez którego powoli nie wyobrażamy sobie normalnego życia.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 670

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mick pisze: 2003-11-27 14:31
  Jakieś mam mieszane uczucia , myślałem że będzię super. Bateria 2 dni,brak wybierania głosowego(numerów) ,film do 10s , dyktafon do 1 min. Dupa po prostu DUPA.
  0
 • Users Avatars Mini
  Bartplus pisze: 2003-11-27 14:53
  No coż mam mieszane uczucia co do tego modelu. Nie wszystko jest jeszcze dopracowane - MMSy i Bluetooth. Nokia powinna się bardziej postarać, skoro jest to telefon dla biznesu i przy takiej cenie powinien być bardziej dopracowany. Przyznam że nie zachwycił mnie ten telefon, poczekam na test Nokii 6220.
  0
 • Users Avatars Mini
  Spec pisze: 2003-11-27 14:59
  To najlepszy obecnie telefon jaki jest w sprzedazy. Jest wypasiony do granic mozliwosci.... Reszta producentow moze pomarzyc o czyms takim........ Z 6600 moze rownac sie tylko nowy SPV (ale on jest sprzedawany tylko w Orange)....... i nic wiecej...... no i moze P900.... ale jesli chodzi o latwosc obslugi to P900 jest 10 krotnie bardziej skomplikowany
  0
 • Users Avatars Mini
  SepecaT pisze: 2003-11-27 15:19
  Czy nokia nie potrafi dopracowac do konca zadnego telefonu. Znowu gonily terminy i nawet jak zalozenia byly dobre to tak pogoniono kota biednym naukowcom ,ze jak niesli pudelko z komponentami do prototypu do sie wyjeba.. na schodach i polowa rzeczy poginela i dlatego ich nie ma.
  0
 • Users Avatars Mini
  9876 pisze: 2003-11-27 15:20
  no no tylko pogarulować nokii że wkońcu wypuściła coś naprawde godnego uwagi.. może teraz teścik porównawczy SE P900
  0
 • Users Avatars Mini
  jarpol pisze: 2003-11-27 15:39
  Hmm tyle wad? a mialo byc tak dobrze, a tu nawet wybierania glosowego brak.. nawet banalnego odtwarzacza mp3... Dyktafon do bani... Bateria tez... Nie jest to zly telefon, ale jak na ultra high end-rozczarowuje. Za te cene.
  0
 • Users Avatars Mini
  krionix! pisze: 2003-11-27 15:51
  A czemu gol nie pisze nic o konkurencji? P900 jest imho lepszy bo ma dodtykowy ekran i wyglada teraz lepiej ;-) Dotykowy ekran to jest to. Nie prac mozgu i do testu p900 zachecam jesli was na to stac.
  0
 • Users Avatars Mini
  light7 pisze: 2003-11-27 15:55
  Czy Nokia nie może wyprodukować dobrego telefonu dopracowanego do końca? Pewnie niedługo wyjdzie wersja 6600i. Dlaczego pierwsze egzemplarze zawsze mają jakieś wady? Brak obsługi MMS-ów (winę zwalają na operatorów), dyktafon do 1 min, film do 10 s. brak głosowego wybierania. A miało być tak pięknie.
  0
 • Users Avatars Mini
  JS1 pisze: 2003-11-27 16:45
  Spory konkurent dla T610 - tyle, że cena będzie pewnie powalająca, więc dużym zagrożeniem jak na razie dla tego pierwszego nie będzie. Plus za to, że jest to jedna z niewielu "ładnych" ostatnio Nokii.
  0
 • Users Avatars Mini
  JS1 pisze: 2003-11-27 16:48
  No i minus za wymiary. Jak taką cegiełkę nosić?
  0
 • Users Avatars Mini
  Voyagerek pisze: 2003-11-27 17:05
  Super telefonik, mimo że to Nokia. Szkoda że taki cieżki. Programy do niego zbyt dużo kosztują, ale pewnie w internecie pojawią się bezpłatne gry i programy. Już ja się postaram aby to był mój czwarty telefon :))
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2003-11-27 17:24
  Widać, że pośpiech by zdążyć przed SX1 nie opłacił się. I choć nie można odmówić tej Nokii pozytywów (np. świetny wyswietlacz, bardzo rozbudowana, profesjonalna książka telefoniczna, w końcu dobrze, podobnie jak w T610, rozwiązane raporty doręczenia sms, komunikacja z komputerem na przyzwoitym poziomie, MIDP 2.0...), to jednak w ogólnym rozrachunku ten super-telefon trochę rozczarowuje. A to za sprawą: przeciętnej baterii, braku wybierania głosowego numerów, braku EDGE, radia, możliwości przyzwoitego odtwarzania plików mp3, problemów z wysyłką MMS (swoją drogą ciekawe te tłumaczenia Nokii nt. "innego sposobu transmisji" tego rodzaju wiadomości; ale "in plus" można z kolei zaliczyć wyeliminowanie ograniczenia wielkości 45kB pojedynczego MMS-a, co było bolączką poprzednich Nokii z obsługą MMS). Ciekawe na ile prawdziwe okażą się doniesienia, jakoby jakość zdjęć wykonanych wbudowanym aparatem fot. nie była najwyższa...
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2003-11-27 17:25
  ...Sam widziałem test 6600 na jakiejś francuskiej stronie, gdzie w porównaniu z ze zdjeciem wykonanym za pomocą 3650, jakość fotki faktycznie była gorsza. Ale te, przedstawione tutaj, prezentują się całkiem przyzwoicie. Jak na "fotokomórkę", oczywiscie... Czepiacie się dyktafonu, ale tak naprawdę to POJEDYNCZE nagranie może mieć max. 1 min, co nie przekreśla faktu, że może ich być w sumie o wiele więcej - ograniczenie wynika z wielkości pamięci pozostałej do dyspozycji. No właśnie - co ma oznaczać, stwierdzenie, iż użytkownikowi pozostaje jedynie 2 MB wolnej pamięci do zagospodarowania? Przy 6MB pamięci wewnętrznej i 32 zewnętrznej, wydaje się to prawie niemożliwe... Oczywiście przy założeniu, że taka pojemność (2MB) jest dostępna "na starcie" tzn. przed zapełnieniem jej przez aplikacje java, fotki, dźwięki, smsy itd., ale autor testu wyraźnie zaznaczył, że właśnie tak jest...
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2003-11-27 17:25
  ...Wprawdzie 6600 to telefon biznesowy, aczkolwiek dodanie możliwości przypisania indywidualnych dzwonków do poszczególnych kontaktów (a nie tylko do grup), pewnie wiele by Nokii nie kosztowało. Aczkolwiek patrząc na "postępy" fińskiego producenta w implementacji takich podstawowych funcji w swoich telefonach jak wyświetlanie czasu wg czasie połączenia, sygnalizacja dźwiekowa upływających minut rozmowy czy też funkcjonalność budzika podczas wyłączonego aparatu, można mieć co do tego uzasadnione wątpliwości... Podsumowując - aż tak bardzo się nie rozczarowałem, bo i zbyt wiele sobie nie obiecywałem. Na pewno za lepszy, przynajmniej na etapie porównania "na papierze" danych oraz wrażeń czysto wizualnych., uważam Nokię 6230 i nie ukrywam, że z utęsknieniem będę czekał na jego pojawienie się na rynku.
  0
 • Users Avatars Mini
  sagem-mobile pisze: 2003-11-27 17:28
  Super telefon. Tylko zeby byl jeszcze troche tanszy!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  szymon_ pisze: 2003-11-27 17:52
  Tez nie rozumiem czemu telefon jest nie dopracowany np. obsluga BT nie dziala z niektorymi uzadzeniami:( 9876 do p900 nie ma jej co porownywac to troche inna klasa;) tak wiec oceniam na 6 i nic wiecej...(ps dawno juz nie bylo testu SE kolejna Nokia):(
  0
 • Users Avatars Mini
  vonski pisze: 2003-11-27 17:54
  Napalilem sie na ten telefon juz dawno... do dzisiaj. Bo nie ma na co. Niby fajny telefon, ma prawie wszystko co trzeba, ale... tu cos nie dziala, cos sie wiesza, czegos nie obsluguje, z czyms nie wspolpracuje, tu tylko 1min nagrania, 10 sek filmu, wszystko to jakies nie do konca przemyslane. Szkoda, bo poza dyskusyjnym wygladem mogl to byc naprawde dobry fon, A tak jest nie jest wg mnei wart swojej ceny. Ale za 1000 pln go wezme :
  0
 • Users Avatars Mini
  vonski pisze: 2003-11-27 17:57
  A i jeszcze jedno: czerwona kartka za baterie. jak jakis "biznesman" ktory ladowal swoja 6310 raz na 7-8 dni ma sie przestawic na fon, ktory co drugi dzien trzeba ladowac ??? Co sie wogole stalo z bateriami li-polimer ?? czemu ich nikt nie stosuje ??
  0
 • Users Avatars Mini
  bohdan pisze: 2003-11-27 17:59
  SE stosuje
  0
 • Users Avatars Mini
  SEBI pisze: 2003-11-27 18:10
  I co znowu KASZAN , szybko to tylko mozna coś zje......ć i tak tez stało sie w tym przypadku , a z takim utesknieniem czekalem na ten fonik terza sie musze głeboko zastanowic czy wymienic swojego T610 nat tego kaszalota
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-27 18:11
  Jak juz pisalem wczesniej ta nokia jest the best.Ale nie napisali tu ku.. ile ma polifonii czy 40 tonow!!!???
  0
 • Users Avatars Mini
  young pisze: 2003-11-27 18:21
  vonski*** Popieram Cie w 100%. Coś czuje ze to nie będzie taki przebój o jakim myśleli konstruktorzy tej Nokii. Ten telefon poza wyglądem, wyświetlaczem i nową javą nic więcej nie oferuje niż 7650. Te dodatkowe funkcje czyli zoom, nagrywanie filmów, zmiana tematu menu, przeglądanie internetu to nic nowego. Wszystkie te funkcje można miec na starej dobrej 7650. 6600 absolutnie nie jest wart swojej ceny. Za baterie i mms to Nokia powinna się wstydzic. A najlepsze jest to ze w promocji w najwyższych taryfach cena bedzie cos ponad 1000 zł.
  0
 • Users Avatars Mini
  young pisze: 2003-11-27 18:25
  A może autor tego testu zapomnial dodac iż testowany model to wczesna wersja prototypu. Oby tak bylo;-)))))
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2003-11-27 18:27
  Obawiam się, że coraz to nowsze telefony będą coraz mniej funkcjonalne. I jest to paradoks - ponieważ będą gromadziły w sobie coraz to więcej zaawansowanych funkcji, natomiast te przyziemne będą zaniedbywane. Niedopracowanie BT zakrawa na kpinę - telefon, który umożliwia błyskawiczną komunikację z z Alaski z Mozambikiem nie może połączyć się z zestawem słuchawkowym.
  0
 • Users Avatars Mini
  DjDario pisze: 2003-11-27 18:29
  Pomimo niedociagniec jakie zdarzaja sie kazdemu producentowi chce ja sobie nabyc ;) Ma ktos na sprzedaz?
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2003-11-27 18:31
  Co do MP3 - jeżeli implementuje się coś, co ma być spieprzone, to po co to wogóle instalować?? Ale oprócz przygany - telefon oferuje wiele nowoczesnych i pożądanych rozwiązań. Nie ma sensu wymieniać wszyskich przydatnych funkcji - ponieważ jest ich tak dużo - dlatego łatwiej skupić się na wadach.
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2003-11-27 18:33
  ***young - a po ile ma być? Chyba nie za 1 PLN w najtańszej taryfie?!
  0
 • Users Avatars Mini
  young pisze: 2003-11-27 18:43
  ***Gonzales cena bylaby do przyjęcia gdyby nie te "wady" niedociagniecia. Ja nawet liczylem na ten 1000 zł ale nie myślalem ze ta Nokia wypadnie tak słabo w tescie. Nie mialem do czynienia z tym telefonem ani nie czytalem innych testow. Podaj mi argument aby przejśc z 7650 na 6600. Telefon tej klasy powinien być dopieszczony na maxa.
  0
 • Users Avatars Mini
  Caspianek pisze: 2003-11-27 18:49
  Witam!!! Gdybym mial wybierac to zamiast Nokii 6600 wybralbym stary ale niezwykle jary Sony Ericsson P800. I choc Nokia to bardzo nowy telefon to jednak w porownaniu z innymi przegrywa nietety :( Pozdrawiam :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-27 18:51
  young:Ja dam Ci takie adgumwnty: 1-waymiary, 2-bateria(co by nie gadac lepsza niz w 7650) 3-ekran(jeszcze lepszy) 4-pamiec(te 3,6MB w 7650-no coment)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-27 18:52
  A tak apropo:To co Wam sie nie podoba w MMSach w 6600?
  0
 • Users Avatars Mini
  young pisze: 2003-11-27 19:05
  ***BOSSNOKIA Co do bateri to jest to pół argumentu a co do reszty to nie przekonują mnie. Może tylko ta pamięć. 7650 wcale nie ma zlego wyswietlacza. Ja na prawde myslalem ze ten telefon zawojuje swiat, ze bedzie to wizytówka Nokii, taki rodzynek. Zrazilem sie do niego po tym tescie moze zmienie zdanie jak zobacze go na wlasne oczy.
  0
 • Users Avatars Mini
  l_s pisze: 2003-11-27 19:10
  "W polskich sieciach GSM przeglądarka ta działała jedynie na ustawieniach APN służących do połączenia z Internetem. Powoduje to zwiększenie kosztów przeglądania WAP" - z tym się nie zgodzę. Jeżeli przeliczać ceną na KB - to Internet zwykle wychodzi taniej od WAPu. No chyba że ktoś ciągle sesję zrywa i za każdym razem 2x50KB traci. Zapewne opcja "zawsze on line" będzie przez operatorów zablokowana, no ale od czego są programy, które przywracają tą opcję...
  0
 • Users Avatars Mini
  fynf pisze: 2003-11-27 19:30
  Duża wygafna klawiatura,znakomity wyświetlacz i karta pamięci.To jest to!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-27 19:36
  young:Nie musisz mi mowic jaki ma ekran 7650 bo mam ja od 5 miechow...ja juz napislaem co sadze o 6600,Ty tez.Tak jak zawsze-pkt widzenia zaelzy od pkt siedzenia.
  0
 • Users Avatars Mini
  On pisze: 2003-11-27 19:47
  Oj coś się Nokia pośpieszyła ... Same braki: mp3, stereo, radio, brak wstecznej zgodności z wcześniejszą specyfikacją mms, kłopoty z bluetooth, najgorsze to ta bateria. Autor na pewno ostro działał na telefonie ale mimo wszystko 2 dni - porażka. Wybieranie głosowe jest. Za tą cenę, bo na pewno będzie wysoka, to się nie popisali. Lepsze parametry będzie miała 6230 (segment niższy) i SX1. SE T610/T630 to nie ta półka tylko konkurent 6220/6230. No i niestety moja Nokia 7650 musi czekać na opóźnionego SX1 :-((
  0
 • Users Avatars Mini
  On pisze: 2003-11-27 19:51
  young: testowany model to na pewno nie prototyp, bo 6600 jest już w sprzedaży.
  0
 • Users Avatars Mini
  konsto pisze: 2003-11-27 19:53
  Co do nagrywania dzwieku i filmów powyzej 1 min. to nie ma problemu bo sa programy które ogranicza tylko ilosc wolnej pamieci. Mozna sobie do tego telefonu dodac wszystko. Za 15 zl na allegro dostaniecie zestaw 5-ciu plyt z programami i filmami. Ale ten telefon naprawde niewiele rózni sie od nokii 3650. Wiec nie jest to zaden hit. Wielka zaleta telefonu to jego wyglad i wymiary (w porównaniu z 3650).
  0
 • Users Avatars Mini
  On pisze: 2003-11-27 19:55
  Caspianek chyba, że lubisz codziennie ładować telefon + czyszczenie ekranu dotykowego.
  0
 • Users Avatars Mini
  filips90 pisze: 2003-11-27 20:08
  niezbyt dopracowany, kupa rzeczy naprawdę wysokiej klasy i kilka niedoróbek, nokia powinna wypracować jakieś minimum które powinny spełniać telefony i się tego trzymać a tak to mamy baterię 2 dniową, dużą wagę tel, ale najlepsze to płatne aplikacje 'można się wcielić w producenta lemoniady za 15,99 euro', mam nadzieję że inni producenci telef nie przejmą od nokii tego systemu sprzedaży aplikacji zwłaszcza za takie pieniądze.
  0
 • Users Avatars Mini
  Sebisgsm pisze: 2003-11-27 20:14
  Nie najgorszy, ale myślałem że to będzie wejście smoka noki ale to lipa, i tyle.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-27 20:34
  Sebisgsm:LIpa??! 1 czy 2 wady i juz lipa?!buehehe
  0
 • Users Avatars Mini
  eXiDe pisze: 2003-11-27 20:40
  A dla mnie to jednak jajko... :D
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-11-27 20:57
  vonski - biznesmenowi na pewno na 7-8 dni nie wystarczało pojedyncze ładowanie 6310 :-) Mi wystarcza na 5-6 dni a dużo nie rozmawiam - 3 godziny miesięcznie wychodzących i 5-6 przychodzących... Używam Nokii, ale ten telefon od początku mi się nie podobał, jedynie zwiększone możliwości trochę zwróciły moją uwagę. Co do tych niedoróbek... mp3... No powiedzcie mi, po co biznesmenowi (bo przecież do niego jest skierowany ten telefon) MP3, czy radio stereo? Poczta! Rozbudowany organizer z możliwością robienbia notatek, ew. dyktafon (może zapisywać w mp3 :-)) to jest to co potrzebne. W teście napisali o wolnej transmisji... jakby można było się po GPRS-ie spodziewać szybkości 60 kB/s ;-) Ja ciągle używam do odbierania poczy (w tym do pisania, robienia notatek, edycji tekstów, arkuszy, zaawansowanego "programowalnego" kalkularora na moim staruszku Palmie IIIxe (160x160 mono) w połączeniu z 6310i.
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-11-27 20:59
  Nie jest to dobry zestaw do szpanowania, ale zaskakuję nadal większość ludzi możliwościami tego zestawu :-) Tymczasem nadal będzie mi służył, bo zdaje się communicatora - w nowszym wydaniu długo się nie doczekam... A tylko coś o podobnych możliwościach jest w stanie zastąpić mi jednocześnie telefon i palmtopa. No chyba, że nowszy palmtop i 6230 ;-)))))))
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2003-11-27 21:37
  ***Wlo - biznesmen to nie tylko gość w garniturku BOSSA czy ARMANIEGO, ale również ekscentryczny właściciel agencji reklamowej - który potrzebuje funkcji biznesowych - w tym komunikacyjnych: zaawansowanej poczty - i rozrywkowych - takich jak MP3. Poza tym skoro Nokia zaimplementowała odtwarzacz MP3, to znaczy, że i biznes tego potrzebuje - sa przecież badania marketingowe. I rozchodzi się o to, że jak jest ten odtwarzacz, to niech on chociaz dobrze działa.
  0
 • Users Avatars Mini
  2973 pisze: 2003-11-27 21:43
  ach ten kaształt...nieprzekonujacy
  0
 • Users Avatars Mini
  mushroom pisze: 2003-11-27 21:57
  Krotko. Nie jest to dla mnie interesujaca propozycja. Chyba bym wolal 7250i. Jest o wiele ladniejsza zgrabniejsza i poreczniejsza. Poza tym bateria bez sensu. 2 dni? Jeszcze jest ta nokia za duza. i ciezka. Gdybym mial do wyboru to i p900 to bym sie nawet nie zastanawiał i w cimno bym wzial SE
  0
 • Users Avatars Mini
  JAGODA pisze: 2003-11-27 22:00
  Ten sprzęt jest przeokrutnie, przeokrutny!!! www.sonyericsson.vel.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-27 22:26
  Biznesmeni ktorych znam w swoim miescie i nie tylko kazdy z nich nie zwraca uwagi na MMSy,a nwet SMSy.Liczy sie bateria-6310i ma 80% z nich.A 6600 jest dla ludzi mlodych .-moim zdaniem.
  0
 • Users Avatars Mini
  DjDario pisze: 2003-11-27 22:34
  @mushroom: Wybierając N7250i zrobiłbys nieziemską gafę! Miałem miesiąc temu do testu N7250i i powiem tylko tyle ze jest baardzo lipna pod kazdym prawie wzgledem -np. taki T610 jest od N7250i 10x lepszy mimo tego ze tańszy! A wracając do N6600 mi sie bardzo podoba a niedoskonały MP3 mi nie przeszkadza bo nigdy nie słucham muzyki z komórki a miałem juz kilka telefonów z ta funkcją. tak samo radio to dla mnie zbędny badziew w fonie. Autor tekstu nie zaznaczył (chyba ze źle czytałem?) że Nokia 6600 obsługuje technologie Multiple PDP context, czyli funkcję pozwalającą na obsługę wielu połączeń internetowych jednocześnie! Czyli można w tym samym czasie siedzieć na WWW, wysyłać MMSy i przesyłać pocztę (nawet przez różne access pointy) i tego mi brak w moim P800... Poza tym NIGDY nie mozna miec WSZYSTKIEGO w jednym urzadzeniu! Zawsze cos na korzysc czegos...
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2003-11-27 22:58
  ***Young - trudno mi podać argumenty, ponieważ nie wiem w jakim celu i w jakim stopniu wykorzystujesz swoją 7650. Twoje pytanie o cenę jest zasadne w kontekście osttaniej ypowiedzi. Pozdrawiam :-).
  0
 • Users Avatars Mini
  janex pisze: 2003-11-28 00:27
  jakos nie moge sie do niego przekonac niby powinienem byc zachwycony a tak nie jest ogolnie jest super telefon ale wszedzie pojawiaja sie jakies duperele np.obudowa z plastku a nie z alu,slaba bateria,to oprogramowanie co se trzeba sciagnac,krotkie filmiki szczerze mowiac po Nokii spodziewalem sie czegos wiecej bo od lidera trzeba wymagac a konkurencja nie spi......(p900)
  0
 • Users Avatars Mini
  pinkbird pisze: 2003-11-28 01:06
  alez smecicie, banda frustratow...
  0
 • Users Avatars Mini
  pinkbird pisze: 2003-11-28 01:08
  DjDario: a moze ja wole design 7250i od designu SE T610 - nie wolno mi?
  0
 • Users Avatars Mini
  Gr33nY pisze: 2003-11-28 01:09
  Mialem ten telefon jeden dzien i marzylem tylko o jednym. Zeby sie skonczyl. Moze to moje przezwyczajenie do E/SE a moze jednak jest niedopracowany :) badz co badz jednak 3 zawieszenia i kilka innych glupich numerow w ciagu jednego dnia to za duzo. Mam nadzieje ze to poprawia bo tel ogolnie jest fajny :)
  0
 • Users Avatars Mini
  pinkbird pisze: 2003-11-28 01:10
  i co wszyscy pisza o P900? N6600 jest juz w drodze do magazynow operatorow, a P900 jeszcze nikt nie mial w reku i nie wiadomo kiedy on faktycznie wejdzie na rynek
  0
 • Users Avatars Mini
  maras pisze: 2003-11-28 02:01
  pinkbird świat na polsce się nie kończy. Czy u jakiegoś opa masz samsunga E700 mimo że jest w UE dostepny od dawna. N6600 kosztuje w niemczech w okolicach 500Euro (2300zł) u nas to bedzie plus jakieś 30%. SE P900 jest dostepny za 720 Euro (3300zł) (p800=580Eur)tylko że przy praktycznie przy takich samych wymiarach SE ma dotykowy wyświetlacz 208x320 a nokia 176x208 do SE dostajesz dodatkowo memoryStica 32 MB ( + 16 mega pamięci aparatu. innych rzeczy nie chce mi się nawet porównywać po ten najdardziej zawansowany telefon noki wypada pardzo blado przy P900, dużo gorzej niż róznica w cenie. Otwierać telefon, wyciągać baterię zeby wyjąć kartę pamięci tutaj się brawa należą dla fachowców z noki za ...debilizm. jeżeli już mówimy o rzeczach nie istniejących to jest to wielokrotnie na tym forum wychwalana motka V600 ktorej nie uświadczysz w Europejskich sklepach, a którą tak tu wszyscy przeżywają co to niby za sprzęt
  0
 • Users Avatars Mini
  maras pisze: 2003-11-28 02:05
  200 Euro dla Niemca, Francuza Brytyjczyka czy innych państw UE to nie taka róznica jak dla Polaka. jak myslisz który telefon bedzie się lepiej sprzedawał. Nokię tylko kupią zaślepieni maniacy tej marki
  0
 • Users Avatars Mini
  artjaw pisze: 2003-11-28 07:24
  fonik fajny jest
  0
 • Users Avatars Mini
  Orko pisze: 2003-11-28 10:36
  pinkbird: ja mailem w rekach P900. Pierwsze wrazenia sa bardzo dobre, klapka, która w P800 zaslaniala pól wyswietlacza, teraz siega tylko do jego jednej trzeciej. Wyswietlacz fajowy, 65 tys kolorów to jest co innego niz 4096. A co do zdjec - to nadal kupa, zaden SE do tej pory nie zrobil na mnie wrazenia jako 'fotokomórka' :) Juz lepiej zanabyc jakis zwykly aparat cyfrowy.
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-11-28 10:38
  Gonzales - bez urazy, ale dla ekscentryków są "specjalne" telefony - i nie są one seryjnie produkowane :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-11-28 10:40
  BOSSNOKIA - szczególnie dla tych, których nie stać na wysłanie ememesa i co kwartał dzwonią do BOK, żeby im odblokowali telefon (zablokowany z powodu niepłacenia rachunków)?
  0
 • Users Avatars Mini
  DjDario pisze: 2003-11-28 11:05
  @pinkbird: "...wole design 7250i od designu SE T610 - nie wolno mi?..." - jasne ze wolno Ci , mi nic do tego - podtrzymuje jednak nadal zdanie ze N7250i to poprostu szajs! W jakim znaczeniu szajs? Ano w takim ze telefon za jakies 1300 PLN powinien byc bardziej dopracowany i powinien oferowac wiecej! taki T610 choc tanszy od N7250i oferuje od tej Nokii duzo wiecej i jest 10x lepiej wykonany! No ale wrocmy do omawianej Nokii 6600 ... ;) PS. Spotkaliscie sie z podobna funkcja (Multiple PDP context) w innym telefonie procz 6600?
  0
 • Users Avatars Mini
  pol pisze: 2003-11-28 11:05
  też go testuje. To co widze po 48h testów. Powolny, duży, nieodporny na zarysowania, karty pamięci to pomysł Nokii choć wyklądaja jak karty SD, ale nimi nie są !, Bluetooth - tu znowu coś namieszali i telefon znowu ma jakiś wwynalazek programowy który czyni go niekompaktybilnym z wieloma urządzeniami z Bluetooth. Niestety 6600 to kolejny wynalazek Nokii który ma wyznaczać standardy, a tak naprawde przegrywa sromotnie z T610 !. Wstyd droga Nokio, duży wstyd. Tyle czekania i taki zawód.
  0
 • Users Avatars Mini
  tester pisze: 2003-11-28 11:32
  Jestem antyfanem Nokii, ale gwoli sprawiedliwości muszę powiedzieć, że prawdą jest, iż polscy operatorzy nie dysponują komercyjnie uruchomionymi systemami pozwalającymi na wysyłanie MMSów przez N6600. Diabeł tkwi w jednym szczególe - zerknijcie do specyfikacji techniczej :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  zajcew pisze: 2003-11-28 11:56
  a ja urzywam od prawie miesiaca i jestem bardzo zadowolony. dla zainteresowanych mam jedna szt. do sprzedania, cena: 2400zl do odbioru od zaraz we wroclawiu. kontakt: 602323123, telefon@adres.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  pl pisze: 2003-11-28 12:04
  To po tym opisie to juz napewno nie sprzedasz tej jednej sztuki - he he
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2003-11-28 13:44
  ***Wlo - bez urazy - ale uważam, że zbytnio generalizujesz. Podałem jeden z możliwych przykładów. I tak jak napisałem - skoro dodają odtwarzacz MP3 i inne cuda-wianki, to znaczy, że jest zapotrzebowanie na tego typu funkcje ;-).
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-28 14:35
  wlo:Jak ktos ma milionowe obroty i tyle samo sraw to myslisz ze bedzie zamiat dzwonic-puszczal sygnalki lub smsy pisal?!Pisze tak jak jest.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-28 14:40
  wlo:A i jeszcze jedno,jesli Ty piszesz o odlaczaniu tel przez nieoplacanie rach,tzn ze wiesz cos o tym ;D
  0
 • Users Avatars Mini
  adzik pisze: 2003-11-28 15:37
  Jeden z lepszych ale także droższych, ciekawę czy będzie cieszył tak dużą ilością użytkowników jak 7650?
  0
 • Users Avatars Mini
  adam pisze: 2003-11-28 16:54
  a więc tak: programy za które trzeba płacić - nokie chyba pojeeeechało. płace tyle za fona i jeszcze musze płacić (16x4=64) 64zł za aplikacje??? boshe ............. wogole fon nie polecany chyba ze za 1 zl w opa w najtanszym aboname pozd
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-11-28 17:03
  BOSSNOKIA - tak wiem, bo często widzę kilentów przy telefonie wiszącym na ścianie w salonie Plusa po odejściu od kasy (darmowe połączenie z BOK-iem) :-) Ja mój drogi BOSSNOKIA od lat płacę poleceniem przelewu :-) Od ponad 6 lat nawet o dzień nie spóźniłem się z zapłatą rachynku Plusowi a praktycznie nigdy nie spóźniłem się z zapłatą jakiegokolwiek rachunku :-) Jeśli mam problemy (w firmie to różnie bywa) do dzwonię do moich wierzycieli i proszę o zmianę terminu płatności, albo proszę o dłuższy termin - zawsze się zgadzają bo wiedzą, że tego nopwego zawsze dotrzymam :-) No ostatnio za wodę do spółdzieli płacę razem z czynszem - kilka dni po terminie, ale z nimi też uzgodniłem, że chodzi o to bylebym w ogóle wpłacił :-) Dak więc nie domniemuj, opieraj się na faktach. BTW. Zatem potwierdzasz, że firmy raczej z bajerów nie korzystają? Gonzales... czytaj ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-28 17:16
  wlo:Tak potwierdzam,w mojej rodzinie nikt z tego nie korzysta.Nie mowie jednoczesnie ze nikt a nikt w Polsce tego nie robi!No to jak placisz w terminach to po co wyskoczyles z tym tematem,to miala byc jakas aluzja do mnie?!Ja mam 3 abonamenty i ani razu-PODKRESLAM-ANI RAZU nie mialem czegos takiego jak NIE zaplacony rach.Zawsze place conajmniej tydz wczesniej...Nie wiem czemu,ale odnioslem wrazenie ze koniecznie chcesz mi pokazac ze Ty masz racje,a ja nie mam o niczym pojecia?!pozdrawiam :P
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-11-28 17:45
  adam:Troche malo policzyles e -jest juz po 4,71 :(
  0
 • Users Avatars Mini
  piasek pisze: 2003-11-28 17:48
  Tak czttam i czytam i ten test trochhe ochlodzil moj zapal do tego telefonu :-(
  0
 • Users Avatars Mini
  antyfan pisze: 2003-11-28 18:13
  po tym tescie widac jak na dloni, ze ol sponsoruje NOKIA - producent dziwadel z wyswietlaczami
  0
 • Users Avatars Mini
  DjDario pisze: 2003-11-28 18:31
  @400 pln za ten telefon to sporo za duzo. Kumpel nabyl wczoraj nowke za 1900PLN a za 2000 PLN mozna ja spokojnie nabyc ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-11-28 18:43
  No proszę... DjDario mówi, że 400 złotych to dużo za dużo... Chyba jednak zmienię na stałe serwis, bo tutaj widzę tylko o telefonach po złotówce można pogadać... adam -no tak, jak tu płacić, skoro komputer masz za 2000 a programu, począwszy od systemu skończywszy na freeware masz za cenę płyty... Żenujące...
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2003-11-28 18:46
  ***Wlo - obawiam się, że troszeczkę się zagalopowałeś - ponieważ blokady zdejmuje dział windykacji - a nie BOK, a z tymi raczej połączenia nie ma z telefonu w salonie. Po drugie, jak ktoś chce [będąc w salonie] telefonicznie chce zdjąć blokadę przez BOK to mu współczuję. Wystarczy podejść do konsultanta w salonie i od ręki problem rozwiązuje się - to akurat wiem z autopsji :-).
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-11-28 21:25
  Gonzales - z tego wiszącego telefonu w sklepie firmowym Plusa w Sieradzu jest bezpośrednie połączenie z 2601 nie 2607 :-) Trzeba prosić dział windykacji - chyba się domyśliłeś? Po drugie - OK - może przesadziłem z tym salonem - w Sieradzu mamy sklep firmowy. No i po drugie drugie... Jeśli nie BOK zdejmuje blokady to czemu robią to konsultancji w salonach? Mają uprawnienia działu windykacji??? jeśli już się za słówkałapiemy ;-)))
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2003-11-28 22:58
  Teraz ja się trochę zagalopowałem ;-). Ale czy to jest tylko łapanie się za słówka - konsultanci w salonach firmowych maja dość szerokie kompetencje, co juz ustaliliśmy omawiając chociazby PWA. Dlaczego nie mieliby posiadać uprawnień Działu Windykacji? Poza tym sama czynność odblokowywania w salonie sprowadza się do tego, że konsultant wprowadza do systemu informację, że należność została uregulowana i "zleca" systemowi zdjęcie blokady. Tego nie można raczej załatwić telefonując, ponieważ księgowanie w systemie wpłaty [nawet dokonanej w salonie firmowym] trwa około 48 godzin.
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-11-28 23:43
  Gonzales - wiem, że mają, bywam czasem kiedy mam po drodze, w Łodzi zwłaszcza, szczególnie, że w łódzkim salonie pracuje moja była sąsiadka :-) Co do wpłaty nie masz racji. Nie wiem jak jest w innych miejscach, ale dokładnie nogę Ci powiedzieć jak to się odbywa w Sieradzu... Przychodzi gość z zaległościami np. z 4 miesięcy i pyta co ma zrobić? Konsultant mówi - proszę tutaj jest kasa, proszę zapłacić wszystkie zaległe płatności. Gość płaci, dostaje z kasy kwit, podchodzi do ściany ponosi suchawkę (polecam jutro moją stronę - pokażę jak to wygląda... może u Was tego nie ma?), zgłasza się BOK. gość prosi z działem windykacji, mówi, że ma zapłacone, podaje numer z kwitu, sumę, numer konta itd. Czeka kilka minut, wyłącza telefon, włącza, jeśli się loguje do sieci potwierdza do słuchawki, odkłada słuchawkę i jest nadal zadowolonym klientem Plusa bez kasy w kieszeni za 4 ostatnie niezapłacone rachunki (jeśli się nie zaloguje góra godzinę czeka - potwierdzone przez konsultantów :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-11-28 23:44
  Podobała się Wam inauguracja sezonu przez Małysza? Mi bardzo - czemu nie ma bezpośrednich transmisji? Nie stać telewizji? A ja nadal nie mam najnowszego kubka!!!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  piokuk pisze: 2003-11-29 00:26
  Kupiłem sobie Nokię 7250i i nie żałuję. Zaczynaja mnie już denerwowac Ci sfrustrowani fanatycy Sony Ericssonów. MOgłem wziąc na wymianę SE T610 ale po co? Nie lubię. A Nokia to Nokia (chociaż trochę skrzypi :))
  0
 • Users Avatars Mini
  dadzio102 pisze: 2003-11-29 09:03
  Telefon ma dobry wyświetlacz i ma zdecydowanie więcej plusów niźli minusów. Jednakże ten minus to przynajmniej dla mnie to baskudny wygląd.
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2003-11-29 09:40
  ***Wlo - wszystko zależy od systemu i bieżącej szybkości rejestrowania wpłat. Nie dalej jak miesiąc temu miałem właśnie przygodę z blokadą. Zapłaciłem to co zaległe, po czym odblokowałem w taki sposób jak opisałem. Następnego dnia wieczorem dzwonię sobie do BOK, i automatycznie sprawdzam wysokość zaległości - i co - zaległość jak była, tak jest (pomimo, że uregulowana). Co więcej - dopiero po 3 dniach przyszedł sms z informacją o zdjęciu blokady [i gorącym podziękowaniem za wpłatę]. I tak to działa w praktyce. Aczkolwiek kilka razy po nieterminowym zapłaceniu należności kiedy nie chciało mi się stać do konsultanta w salonie, chciałem przefaskowac wpłatę od dealera, usłyszałem, że ta wpłata dawno już jest.
  0
 • Users Avatars Mini
  scorpion pisze: 2003-11-29 10:41
  No wygląd to jest nie za dobry ale funkcje i parametry OK. Jak dla mnie. Pozdro.
  0
 • Users Avatars Mini
  DjDario pisze: 2003-11-29 12:11
  @@wlo: Sorki za blad poprostu połknąłem cyfre 2 - miało byc ze 6600 za 2400 pln to za drogo!!! - zreszta nieuwaznie czytasz skoro dalej napisałem: "Kumpel nabyl wczoraj nowke za 1900PLN a za 2000 PLN mozna ja spokojnie nabyc..." - co wskazuje ze dla mnie cena 1900-2000pln to jeszcze obleci. Siedze w temacie i dobrze wiem ze taki model nie bedzie po 1 PLN co jest zrozumiale i ja tego nie oczekuje!!! Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-11-29 12:25
  DjDario - przeczytałem to i zastanowiło mnie to trochę, ale słowo pisane to pisane :-) Ale rozumiem jak najbardziej, ja też czasem kiedy szybko piszę zjadam literki czy czeskie błędy popełniam :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  gall pisze: 2003-11-29 18:55
  dyktafon 1 minuta ale badziwie moja stara motorola za 1 zł miała 3 minuty
  0
 • Users Avatars Mini
  DjDario pisze: 2003-11-29 18:59
  wlo: No to ciesze sie ze sie rozumiemy ;) Ps. Wlasnie sie dowiedzialem ze znajomy ma 2 nowe sztuki 6600 na sprzedaz po 1900 PLN za sztuke wiec chyba sie skusze. Szkoda tylko ze nie maja PL menu ale mi to nie przeszkadza bo w P800 tez go nie mam a zreszta niebawem w serwisie powini aktuaizowac soft... PS. Powiedzial ze przegladarka wap jak najbardziej smiga poprawnie przez profil wap-owy a niekoniecznie internetowy co dla mnie osoby majacej ryczalt na WAP over GPRS w Erze za 10 pln jest bardzo istotne! Tymbardziej ze np. przez P800 przetaczam miesiecznie ok. 70 MB... Pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  DjDario pisze: 2003-11-29 19:00
  gall: na szczescie telefon to nie tylko dyktafon i nie przede wszystkim dyktafon :-))
  0
 • Users Avatars Mini
  mobilekom pisze: 2003-11-30 00:44
  O telefonie podyskutowac można pod adresem www.mobilekom.xu.pl lub www.mobilekom.prv.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  pajorro pisze: 2003-12-01 13:11
  Rzucilem okiem na test, ladne zdjecia robi aparacik, ale i tak mi sie nie podoba. Choc nie mniej jak by mi go ktos dawal za darmo oczywiscie bym wzial. Mnie sie mazy 6220 albo 6230. Ale i tak narazie musze sie cieszyc z Nokii 6310i.
  0
 • Users Avatars Mini
  NOKTO pisze: 2003-12-01 13:19
  a ja jak narazie nie mam zastrzeżeń do tego telefonu co prawda posiadam go dopiero 24 godziny i bardzo mi sie spodobał. napisze cos wiecej jak go troszke potestuje. pozdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  pajorro pisze: 2003-12-01 19:29
  Niby mi sie nie podoba, ale chcial bym sie nim pobawic, a nawet go troche miec :)
  0
 • Users Avatars Mini
  mops pisze: 2003-12-02 00:21
  za bardzo wykecony ten telefon taki grubasek troche.
  0
 • Users Avatars Mini
  fraczek pisze: 2003-12-02 16:40
  a w nowej Nokii 6610 zepsuł się przycisk do zmiany głośności w trakcie rozmowy. i co z tym szajsem zrobić? (wiem, wiem, idź do serwisu, ale za taką kasę robić takie byle jakie sprzęty? przegięcie)
  0
 • Users Avatars Mini
  marcinnn pisze: 2003-12-02 19:22
  ludzie z telefonami jest jak z kobietami(mężczyznami) lub samochodami,jeden woli pojemny bagażnik a inny poduszki..powietrzne;-000
  0
 • Users Avatars Mini
  MisiekM pisze: 2003-12-02 22:15
  Nieno panowie jestem totalnie rozczarowany!Liczyłem na cos więcej!Przecież ten telefon kosztuje 3000zł a za takie pieniądze to trzeba już wymagać!co nie?Tyle wad??Ja teraz czekam na teścik P900.Wydaje mi sie że P900 będzie dużo lepszy ale możliwe i to ze znowu sie rozczaruje tak jak w przypadku tej noki.Ja bym go w życiu niekupił bynajmniej nie za te pieniądze
  0
 • Users Avatars Mini
  pajorro pisze: 2003-12-03 09:08
  marcinn: dobre...dobre!
  0
 • Users Avatars Mini
  kamikaze pisze: 2003-12-03 21:37
  moze chociaz nokia wypusci jakies nowe oprogramowanie rozszerzajace funkcje...mogliby poprawic mp3, filmy i dyktafon... czemu tu nie ma polimerowki???
  0
 • Users Avatars Mini
  k-a-d-i pisze: 2003-12-04 02:46
  Gdybym wyciągną karte pamięci z mojej SL45i to powinna działać w 6600. Po zastanowieniu się znając NOKIE pewnie nie bedzie kompatybilna:)
  0
 • Users Avatars Mini
  rgumkowski1 pisze: 2003-12-04 14:43
  To będzie jeden z najlepszych bogato wyposażonych telefonów na rynku biznesowym. Zaspokoi każde gusta biznesmena. :)
  0
 • Users Avatars Mini
  pajorro pisze: 2003-12-04 16:14
  jesli jest tego samego typu to powinna dzialac.Ale nie koniecznie to co na niej masz :)
  0
 • Users Avatars Mini
  k-a-d-i pisze: 2003-12-05 13:10
  Bawiłem sie nim chwile, ale była z Anglii i nie miała polskiego menu, itak robi wrażenie
  0
 • Users Avatars Mini
  PEJAtan pisze: 2003-12-06 19:58
  No przecież nawet mój P800 lepszy :P
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-10 17:04
  ta nokia nawet taka duza nie jest, mala niestety tez nie! najwiekszy jej plus to ze jest juz dostepna w niemczech, w polsce, w erze od 20 grudnia, ale tylko dla biznesu!
  0
 • Users Avatars Mini
  GeMiNi pisze: 2003-12-11 19:37
  :)MI SIE TELEFONIK JAK NAJBARDZIEJ PODOBA ALE MOZE MI KTOS POWIEDZIEC KIEDY ON POJAWI SIE W SALONACH ( IDEA PLUS ERA ) W JAKIMS ABONAMENCIE ??
  0
 • Users Avatars Mini
  izaban pisze: 2003-12-11 21:42
  gall: ale Nokia ma jednorazowe nagranie do 1 min., a w vce miales 3 minuty i na tym koniec... I nie mozna pisac, ze niewiele sie rozni od 3650 i 7650, bo 65536 kolorow to zupelnie co innego niz 4096. Moje wymagania zaspokaja i uwazam, ze to jest wreszcie TO. Jednym slowem nie zawiodlam sie testem, a jeszcze bardziej napalilim na nia. Nie widze wad, baterie moge przezyc. W salonie Nokii fecet powiedzial mi, ze Nokia nie robi juz Polimerow, bo za drogie sa. Poza tym po ST55 (nie przyczepiam sie do jego wyswietlacza, aparatu i dzwonkow, bo te rzeczy sa super, ale prawie wszystkim innym sie mozna zalamac) juz niczym sie nie zawiode, a w szczegolnosci Nokia-tak mysle.
  0
 • Users Avatars Mini
  Dario pisze: 2003-12-12 03:11
  Super dyktafon do noki 6600 nazywa się " eRecorderr " nagrywasz ile chcesz a nawet wybierasz format zapisu i gdzie ma się to zapisywać. Dla mnie rozwiązuje to jedyną wadę tego telefonu z którą nie mogłem się pogodzić , ale dla bardziej wymagających polecam też " CamRec_v1.0 " nagrywasz sekwencje video z dźwiękiem , bez ograniczeń oczywiście tyle ile wystarczy pamięci w tej genialnej maszynce. Ps. symbian 7.0 jest zauważalnie dużo szybszy od jego wcześniejszej wersji to znaczy , że grając w Tomb Raidera możemy mieć w tle w tym samym czasie otwartego pilota od wieży , oglądać MATRIXA z dźwiękiem a całość nagrywać wyżej wymienionym dyktafonem . A jak ktoś do ciebie zadzwoni w tym czasie to telefon nie wybuchnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  .wally. pisze: 2003-12-12 10:46
  telefon wyczesany na maksa!!! pragne go :P... normalnie zaj....sty. ciekawe ile bmw musialo zaplacic nokii za reklame :)
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-12 12:24
  SX1 ma starsza wersje Symbiana niz Nokia 6600 i jest drozszy w niemczech o 200 EUR prawie.....a Nokia sie bawilem ostatnio w MediaMarkt i jako ze okazalo sie ze SX1 jest tylko do kupienia w sklepie siemensa i jest drozszy o 100 EUR niz cena w innych sklepach, stwierdzilem ze nie dam sie naciagnac! zamowilem Nokie 6600:-)) mi sie b.podoba, wyswietlacz jest niesamowity jak na nokie, polifonia 24 glosowa jest lepsza niz w SX1 tam jest 16 glosow, no i klawiatura!wielkosc jest taka sama, nokia jest kilka fram ciezsza i szersza, co i tak nie robi wielkiej roznicy!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-12 12:26
  ponadto jest zainstalowany w nokii wayfinder, co oznacza ze po zakupieniu odbiornika gps bede mial system nawigacyjny do auta:-)))
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-12 12:29
  bateria ma wytrzymywac 10 dni! wg. producenta i jakos nie wyobrazam sobie zeby nie wytrzymala przynajmniej 6 dni! telefon musi zostac przetestowany przez Connect np. a nie przez kogos kto bawil sie 3 dni telefonem, sorry ale taki test jest b. subiektywny!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-12 12:31
  acha ten wayfinder to wychodzi jak system nawigacyjny, wlasnie doczytalemm......:-(
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2003-12-12 16:02
  T-Mobile EU*Tez sie zastanawiam nad ta Nokia lub nad SX1- tyle tylko ze jestem coraz bardziej przekonany ze moj wybor padnie na SX1 jak sie tylko w jakiejs sieci pojawi gdyz: wymiary na plus dla SX1(grubosc szczegolnie),zeby wyjac karte pamieci nie trzeba rozbierac calego telefonu,lepszy wysw(176x220),radio(strasznie sie do tego przyzwyczailem w 6610),odtwarzacz mp3 w standardzie:),bateria (1000) i na pewno bedzie o niebo lepiej wykonany niz Nokia (chociaz nie mialem jeszcze ich w rece ale wnioskuje to po poprzednich modelach tych firm, a dawac tyle pieniedzy i zeby jeszcze cos trzeszczalo lub zeby podkaladac papierek to lekka przesada.
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2003-12-12 16:02
  A co do klawiatury to podobno jak sie przyzwyczaisz to napiszesz sms-a szybciej na sx1 (ja ostatnio rzadko pisze sms-y ze wzgledu na taryfikacje 1/1 - poprostu wole zadzwonic i powiedziec co mam do powiedzenia:) p.s w sx1 podoba mi sie jeszcze ta metalowa siateczka na gloniku i joystick jest zrobiony z lepszego materialu niz w nokii.Ta nokia podobno nie ma gprs 10,mms-y i bluetooth nie kompatybilne, wiec po co miec cos co nie dziala!!Jesli widziales ta noki live to napisz jak jest wykonana bo moze mnie nokia po raz pierwszy zadziwi ale na zdjeciach widze ze sposob zamykania klapki jest jak w 3210 i 3310 czyli musi trzeszczec:) pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-12 18:24
  Kozo:Powodzenia w pisaniu SMSa z SX1,chyba bedziesz czesta rece w gipsie nosil :D
  0
 • Users Avatars Mini
  user pisze: 2003-12-12 19:21
  Używam 6600 od czterech tygodni i naprawdę największą jej wadą jest rzeczywiście słaba bateria. Zupełnie szczerze mówiąc 2 dni to i to bez nadmiernej zabawy jest maximum. W pierwszej chwili myślałem, że to głównie za sprawą bluetootha którego zazwyczaj trzymam permanentnie włączonego, ale rzeczywistość jest taka iż i z wyłączonym bluetoothem wiele sie nie poprawiło. To zdecydowanie najsłabszy element telefonu. Poza tym farba na wypustce chroniącej obiektyw starła się po pierwszych paru dniach. Z zalet (bez powtarzania się z tym co jest w teście) - telefon mimo swoich rozmiarów jest zaskakujaco poręczny jednak. Nie jestem zwolennikiem zaokrąglania, ale 6600 wyszło na dobre.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-13 12:18
  Bateria wedlug testow laboratoryjnych jest calkiem dobra!!! Standby- 247/289 godzin czyli bez ladowania wytrzymuje 10 dni, oczywiscie zabawa, telefonowanie skraca ten czas! w sieci GSM 1800 trzyma 247 godzin, natomiast GSM 900- 289 godzin, czas rozmow to odpowiednio 5:34 i 5:47. W tescie czasopisma Connect, ktore testuje telefony naprawde a nie subiektywnie jak Twoja Komorka czy Wortal bateria zostala oceniona bardzo dobrze!!!!! na 100 punktow dostala Nokia 6600 -86punktow!A testuja telefon w laborastorium , 1490 pomiarow jest przeprowadzanych!. Slaboscia okazala mala czulosc anteny w GSM 900.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-13 12:22
  o baterii: ... .Ebenso üppig ist die Ausdauer mit mehr als zehn Tagen Standbay- und über fünf Stunden Gesprächs-Zeit. Na liscie przetestowanych telefonow zajmuje 6600 b.dobre miejsce 4! w rankingu Xonio, ktorego test nic nie mowi o slabej baterii zajmuje miejsce 3.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-13 12:24
  GPRS klasa 6 niestety tylko, konkurencja ma 10!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-13 12:26
  **Kozo** ja bym tak sie nie zakladal ze bateria w SX1 bedzie lepsza!!! siemens i dobra bateria to raczej nie standard. O baterii w tej nokii pisalem wyzej, natomiast wedlug producenta bateria SX1 wytrzymuje mniej niz 6600. ale to co producenci podaja to czesto fantazja!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-13 12:30
  **user** to moze jakas testowa wersje uzywa, bo od 4 tygodni to jej w handlu nie ma! bede mial w czwartek telefon to sam sie przekonam jaka jest bateria! po fiasku z MotorolaV600, jeszce jej nie ma, zamowionym Sx1,tez nie wyszedl, tylko w sklepie siemensa dostepny po absolutnie zdzierczej cenie wyzszej o 100EUR od ceny w innych sklepach, zdecydowalem sie na Nokie:-) mam nadzieje, ze nie bede zalowal!moja druga nokia! ale z pierwszej bylem super zadowolony!natomiast z siemensa, ktory byl kilka klas wyzej bylem srednio zadowolony, bo mial dziadowska baterie(S45)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-13 21:21
  T mobile:Co do 6 klasy gprs-u to szczegol-przynajmniej dla wiekszosci (dla mnie tez),a bateria...no coz trzeba bedzie szukac lepszej-wiekszej,tak jak zrobilem to w mojej 7650 mam teraz 1250amh i jest ok.JA zmienie swoja 76 tylko na 6600.Pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  dziadman pisze: 2003-12-14 00:51
  OD PONIEDZIAŁKU DOSTĘPNA W IDEII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!___ OD 499 NETTO W IDF 200-400 - JESLI TO JUZ BYLO TO SORKI ALE NIE MAM CZASU PRZECZYTAĆ WSZYSTKICH POSTÓW. POZDR
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-14 09:52
  A w tanszych taryfach po ile?
  0
 • Users Avatars Mini
  Fenix pisze: 2003-12-14 21:17
  Denny telefonik i tyle.....czytałem porównanie do SX1 i równo ją pojechali. Ja wolę swojego Siemensa, ma MP3, radio, długie filmy, długi dyktafon, system plików, wypas gierki, 4 x zoom, większy screen, mocniejsza bateria czyli wszystko to czego nokia nie ma. Nie wiem czy wiecie ale SX1 będzie w styczniu w Plusie - nareszcie. Cena podobno 499 PLN.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-15 17:28
  fenix:Denny mowisz...heh no coz-no koment!
  0
 • Users Avatars Mini
  Berni pisze: 2003-12-15 18:35
  spoko
  0
 • Users Avatars Mini
  keredam pisze: 2003-12-15 20:32
  Wrzystko w jednym - to mi się podoba !!! :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-15 22:23
  keredam:Wszystko + napisz NOKIA = sukces (fuulll wypas)!
  0
 • Users Avatars Mini
  McPiteroS pisze: 2003-12-17 18:58
  Widząc ten telefon - moja dusza śpiewa i raduje się! Tak, tak - ten telefon to moja miłość! To prawda - seria 6xxx to najlepsza seria Nokii. Funkcje są naprawde kosmiczne! Szkoda że w IDEI tak dużo kosztuje, ale nic mnie nie powstrzyma przed jego kupnem (mam nadzieje że przed wakacjami będzie tańszy). A może mi ktoś zasponsoruje... ??? :D
  0
 • Users Avatars Mini
  NOKTO pisze: 2003-12-18 15:53
  McPiteroS*** sponsora tutaj raczej nie znajdziesz :-) a czy jest drogi w idei to bym nie powiedzial, porównując cenę poczotkową noki 7650 była o wiele droższa. pozdr
  0
 • Users Avatars Mini
  berni pisze: 2003-12-18 17:11
  do dupy
  0
 • Users Avatars Mini
  kaban pisze: 2003-12-19 10:45
  Podniecacie sie jakby bylo czym. To przeciez to samo co 7650 3650 troche inny wyglad i wieksza karta pamieci, wiecej kolorow to przeciez dalej ten sam aparat nowy symbian nowa java dla mnie nie ma roznicy. Jedyne co sie dla mnie liczy to wielkosc i tu dam mu duzego plusa ale reszta?? Rozumiem ze moze wam sie podobac ale nie podniecajcie sie tak panowie bo ktos gotow pomyslec ze pojawilo sie nowe zboczenie nokiofilia. Telefon owszem ladny ale bez przesady nie jestesmy w koncu ogrodnikami zeby az tak przesadzac
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-19 19:59
  kaban:No niny tak,ale te ,,nieznaczne" roznice 6600 pomiedzy 7650 czynia ten fon doskonalym-prawie.
  0
 • Users Avatars Mini
  mobilekom pisze: 2003-12-21 16:19
  Sorry, ale nie zabardzo chce mi się czytać komentarze więc napiszę: W 6600, 3650, N-Gage można stosować karty typu:Flash na stronie www.mobilekom.xu.pl i www.mobielkom.prv.pl są zdjęcia na tych telefonach
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-21 23:05
  mobilekom:To nie czytaj - PHI- nikt ci nie kaze....:PPPP
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2003-12-22 16:51
  T-Mobile EU***: jak już się powołujesz na www.xonio.com, to nie wiem, czy wiesz, jaki telefon obecnie znajduje się tam na czele... Tak, tak - to SX-1 właśnie, oceniony wyżej, niż T610, który do tej pory był na 1st place. Cytuję: "Telefon SX1 firmy Siemens jest najlepszym telefonem na świecie. Xonio, niezależny serwis testujący komórki i laptopy uhonorował najnowsze dziecko Siemensa jako najlepsze z najlepszych. Powodem, dzięki któremu SX1 zasłużył na takie miano, jest ogromna liczba funkcji, jaką posiada ten telefon. Nie tylko odtwarzacz MP3 i radio były decydującymi czynnikami zajęcia przez SX1 pierwszego miejsca w rankingu, ale także "prostota i efektywna użyteczność". (Źródło: www.my-siemens.com; www.siemensinfo.pl). Dokładnie to samo jest na mobilmanii: do tej pory prym wiódł T610, a teraz wyprzedził go właśnie SX-1, otrzymując bardzo "wyśrubowaną" notę - 93%...
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2003-12-23 15:06
  ***GSM - IMHO to użytkownicy decydują o tym, który telefon jest najlepszy. Wydaje mi się, że owszem, można oceniać telefon pod względem paramterów technicznych, ale rankingi te - nawet zamiszczone w najabrdziej szacownych wortalach - nie oddają tak naprawdę ocen dokonywanych przez rynek. Przypuszczam [a raczej jesetm pewien], że oceniający telefony zupełnie pominęli wizerunek marki i tego typu niezmierzalne - a summa summarun - istotne paramtery.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-23 18:53
  miczu:Taki koment to pisz jesli juz na v600 a nie tu...!
  0
 • Users Avatars Mini
  rgumkowski1 pisze: 2003-12-24 20:30
  Telefon biznesowy z prawdziwego zdarzenia! Cieszy obsługa standardu Bluetooth, MP3, karta MMC i aparat.
  0
 • Users Avatars Mini
  rhornica pisze: 2003-12-28 16:07
  Wyjebany fonik w kosmos,ale mogli popracować nad wyglądem.Dla mnie to sie nie wkręca wygląd.W kieszeni sie moze nie zmieścic mniejszej!!!...
  0
 • Users Avatars Mini
  rhornica pisze: 2003-12-28 16:08
  Po co już pieprzyć się z tymi przyciskami???nie można to już zrobić normalnej klawiaturki jak w Nokii 3310,3330???
  0
 • Users Avatars Mini
  rhornica pisze: 2003-12-28 16:09
  Tylko żeby nikt nie pomyślał,że nie wkręca mi się!!! JEST W PORZO!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  karim pisze: 2003-12-28 18:12
  Dostałem ten telefon pod choinkę. Mam pytanie gdzie mogę znaleźć pełne wersje aplikacji do tego telefonu.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-28 20:12
  karmin:Gratuluje :D www.nokia-series60.prv.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  Piter pisze: 2003-12-29 20:16
  Telefon super chyba go łykne w promocji idei za 1100zl.Czytalem te wszystkie posty i jestem zdziwiony takimi negatywnymi komentarzami.Mało kto miał ten telefon w ręku a juz wypisuja takie idiotyzmy ze szkoda gadac.Jakies porownania z T610 buhahah.Miałem ten szit wgrasz pare fotek muzyczek i tekst:pamiec pelna- PORAZKA.Nokia to jest nokia a nie tam jakies wynalazki.Mialem tez 7650 i byla zajebista mysle ze ten jeszcze lepszy.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-29 20:27
  telefon jest naprawde fajny, b.przyjemny w uzytkowaniu i ogolnie bardzo milo mnie zaskoczyl. Wczesniej bylem b.negatywnie nastawiony do nokii, a teraz chyba sie jej fanem stane;-) co do SX1 to faktycznie w connect wygral z Nokia, ale jego cena to 200EUR wiecej!!!!!!!!i jest wprawdzie MP3, ale przestazale MMSy np.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-29 20:29
  i tak .np. w nokii wyslesz za 1PLN netto kilkanascie zdjec MMSEM, natomiast z SX1 tylko jedno, bo tylko jednostronicowe mmsy obsluguje.....polifonie ma 16 glosowa, Nokia 24glosowa......w tescie zwyciezyl SX1 i jest lzejszy, mimo to nie zaluje ze mam nokie!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-29 20:31
  wbrew obiegowym opiniom w telefonie nic nie trzeszczy, klawisze chodza super i swietnie sie pisze smsy oraz mmsy! mysle ze moim nastepnym telefonem bedzie rowniez nokia!
  0
 • Users Avatars Mini
  Piter pisze: 2003-12-29 20:43
  Wlasnie T-mobile masz racje
  0
 • Users Avatars Mini
  Piter pisze: 2003-12-29 20:45
  Niech zyja dresiarze(NOKIA).Reszta to rupiecia
  0
 • Users Avatars Mini
  minio pisze: 2003-12-30 00:32
  Mój NEC też nagrywa 176x144 ale standartowo 12 sekund, choć ma 32MB wbudowanej pamięci. Myśle że to ograniczenie wynika raczej z potrzeby zmieszczenia "filmiku" z dźwiękiem jako MMS lub załącznik do emaila. Ale na 6600 przy odpowiedniej aplikacji i sokolim wzroku ;-) można oglądać 2h filmy, a to już jest coś!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-30 11:14
  T-mobile:Z tymi fotkami to powaga?!NAprawde mozna wyslac kilka fotek w cenie jednego MMSa?!W 7650 nie mozna bylo!A dzwonki mozna?Ile fotek max w 1 MMSsie?
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-30 15:38
  **Bossnokia** mozna w 1 MMSie wyslac z 6600 zdjecia az do 100KB, ja bez problemu wysylalem 4-5 zdjec placac oczywiscie jak za jednego MMSa, w Nokii to nowowsc, bo wczesniej nie mozna bylo niestety. Natomiast w SX1 mozna tylko 1 stronicowego MMsa wyslac! to powazny minus moim zdaniem. Dzwonki tez mozna dodac, ale nie zawsze odbiorca moze go odsluchac niestety:-(
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2003-12-30 15:42
  W SE czy Samsungu bylo to od dawna, tzn. wysylanie MMSA z kilkoma zdjeciami i dzwonkiem polifoniczym, teraz jest to mozliwe tez w Nokii.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2003-12-30 17:12
  No to super!kolejny duuuzy PLUS dla 6600!
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2003-12-31 00:29
  A wiec wieprze,trzymajta mnie jestem hans solo buntownik moj szef lord vader kazal wam przekazac ze ta nokia to Cud.Mnostwo cytrynowa siła.Mata pozdrowienia z Imperium.Niech moc bedzie z wami i z tymi waszymi rupieciami
  0
 • Users Avatars Mini
  xslimakx pisze: 2003-12-31 12:39
  Jak dla mnie super :]
  0
 • Users Avatars Mini
  synek45 pisze: 2004-01-01 21:08
  Telefon wypasik jak na razie
  0
 • Users Avatars Mini
  pirania pisze: 2004-01-02 15:39
  Sorry za taki watek. Ale jestem zdecydowany zakupic ten teleon w sieci Idea-niby nic prostrzego ale od 2 tygodni nie moge Go trafic u dielerów LUBLIN+woj.Lubelskie-gdyby ktos miał informacje ze w jakims punkcie te zabawki akurat są=to ma u mnie Duże piwo DZIĘKI
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawlok pisze: 2004-01-02 16:04
  Mam ten telefon w idei i nie dziala wap. Po wybraniu numeru pokazuje sie komunikat: TELEFON NIE MOZE WYKONAC TEJ OPERACJI. Ma ktos go w idei i czy laczyliscie sie z wapem? Pomocy!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-02 20:38
  pirania:Pewnie dali na cala Polske jak narazie po jakies +- 3 apraty io nie ma narazie ...chyba ze ma ktos wtyki..
  0
 • Users Avatars Mini
  synek45 pisze: 2004-01-02 22:03
  JA NADAL UWAŻAM ŻE TEN TELEFON JEST ZAJEBISTY
  0
 • Users Avatars Mini
  pirania pisze: 2004-01-03 01:39
  Dzięki BOSSNOKIA!!! za odzzew to moło z Twopjej strony!!! mysle za jak na Allegro bedzie duży wysyp tych komorek to bedzie sygnałem ze sa po puntktach sprzedazy WCIĄŻ MOJA PROŚBA JEST AKTUALNA
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawlok pisze: 2004-01-03 09:57
  pirania, w Poznaniu mozna bez problemu dostac ten telefon w salonach firmowych!
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2004-01-03 10:04
  ***GSManiac - czyżby zastosowano rozwiązanie dotyczące polskich znaków w smsach takie samo jak w serii 33**??
  0
 • Users Avatars Mini
  pirania pisze: 2004-01-03 10:36
  Dzięki Pawlok!!! ale dramat polega na tym ze ja mieszkam i szukam w Lubelskim!.A z drugiej strony cos jest na zeczy ze zroznicowaniem dochodów w roznych regionach naszego kraju
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-03 11:17
  pirania:No nie ma sprawy :D A na allegro jest obecnie 50 sztuk,wiec to nie malo!
  0
 • Users Avatars Mini
  pirania pisze: 2004-01-03 11:39
  Tak!masz oczywiscie racje.ale w moim przypadku wchodzi w gre TYLKO zakup w sklepie+aktywacja Idei-po prostu jek sie dowiem ze gdzies w Lubelskim jest tem gandżet to wsiadam w samochod jade i kupuje
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imerium pisze: 2004-01-03 22:05
  Nie kupuj tego rupiecia dzwonki ma tragiczne w T610 sa super i glosne a w tym 6600 rupieciu jak wsadzisz go do kieszeni to nic nie uslyszysz mialem go zamiar kupic ale w salonie jak zobaczylem jakie ma dzwonki glosne to masakra,ustawilem na maxa dzwiek a ty jakby psy po jajach sie drapaly tak glosno.Idzta wy mnie zawsze w jakims telefonie musza cos spierdolic !!!
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imerium pisze: 2004-01-03 22:07
  Ja tam czekam jak bedzie w promocji P900 bo nokia connecting szit
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-04 10:41
  Buehehe -lordzie-dobry estes -no coment! :P
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-04 16:36
  Mowie ci BOSSNOKIA idzta wy mnie z tym 6600 klamot niepomierny
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-04 17:42
  GSManiac**Polifonia jest 24 glosowa w Nokii 6600, w tescie jest blad, tez go czytalem. 24 glosy daja naprawde przyzwoite dzwonki, sa tez Trutones, wiec naprawde nie jest zle, ja sobie osobiscie sciagnalem nowe dzwonki ze strony nokii, szkoda tylko ze nie zawsze to dzialalo:-( ale to juz nokii wina.reklamacja poszla.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-04 17:43
  co do polskich liter to nie wiem, ja nie mam menu polskiego i nigdy jeszce smsa nie pisalem z polskimi znakami.....
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-04 19:49
  a no wlasnie,a co to sa te true tones?Te co sie nagrywa dyktafonem?
  0
 • Users Avatars Mini
  minio pisze: 2004-01-04 21:33
  Ktoś wie czy 6600 obsługuje karty powyżej 128MB i jaki jest najnowszy soft w pl?
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-05 02:17
  true tones mozna sciagnac ze stron nokii, bo to co sie nagrywa dyktafonem brzmi dosc dziadowsko:-(
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2004-01-05 17:26
  minio***: pisałem już o tym na stronie z testem 6600 - najprawdopodobniej 6600 może obsłużyć kartę do 512MB włącznie, gdyż bliźniaczy, oparty na tej samej platformie SX1 obsługuje na bank karty 512MB, a możliwe, że nawet 1GB. Natomiast 128MB bankowo obsługuje!!! T-Mobile EU***: THX za info.
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-05 19:12
  wlasnie
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-05 19:14
  czy programy symbiana te ktore dzialaja na 7650 chodza tez na 6600 ? bo wgrywalem i telefon cos sie wiesza
  0
 • Users Avatars Mini
  minio pisze: 2004-01-05 19:53
  właśnie ;-) nie wszystkie działają na OS 7,0
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-05 21:00
  szkoda...ze nie wszystkie,a macie juz jakies www z softem only na 6600?
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-05 21:24
  wlasnie dajcie linki do softow na 6600
  0
 • Users Avatars Mini
  minio pisze: 2004-01-06 19:13
  polecam google i kazaa ;-) a nawiasem pisząc mam prośbe do narzekających na 6600 o podanie wersji softu/daty produkcji ułatwi to zakup innym userom. Pzdr
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-06 19:36
  nie wiem bo juz go sprzedalem
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-06 20:09
  za ile???
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-06 20:37
  1600
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-06 20:38
  Zastanawiam sie nad kupnem P800.Mial moze ktos ten telefon,czy jest on lepszy w praktyce od 7650 ?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-06 23:01
  to nie drogo....
  0
 • Users Avatars Mini
  szad pisze: 2004-01-07 16:17
  tak, jest lepszy, ale ma tez kilka bykow, np przegladanie przypomnien kiedy dzwoni alarm, nie mozna jej otworzyc tylko wylaczyc!!! no i kilka takich jeszcze smieci. moja np nie chce sie laczyc z kompem :/
  0
 • Users Avatars Mini
  chirurg pisze: 2004-01-08 00:36
  co wybrać P800 czy 6600 , a moze wiecie kiedy w idei ma być SX1 lub P900 prosze pomozcie w wyborze . nie moge sie zdecydować a za 2 dni musze podjac decyzje
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-08 01:15
  lepiej chyba p800 niz 6600 mialem 6600 i nie zrobil na mnie wrazenia
  0
 • Users Avatars Mini
  chirurg pisze: 2004-01-08 01:27
  co wybrać P800 czy 6600 , a moze wiecie kiedy w idei ma być SX1 lub P900 prosze pomozcie w wyborze . nie moge sie zdecydować a za 2 dni musze podjac decyzje
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2004-01-08 02:08
  chirurg***: na P900 to jeszcze poczekasz... Ja bym brał sx1 jak nie przerażają Cię klawisze, na kilku portalach i nie tylko wygrał w teście porównawczym z 6600.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-08 08:20
  A ja bym bral 6600,jednak P800 ma juz troche.CO innego P900,ale pamietaj ze jest drozszy od 66 o polowe!
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-08 09:57
  a czy te programy symbianowe z 7650 dzialaja na P800 ????
  0
 • Users Avatars Mini
  pirania pisze: 2004-01-08 11:44
  Zakupiłem tem telefon.na razie sie Go uczę! i nie moge sie połaczyc z kompem przez bluetooth!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-08 15:47
  czy te programy symbianowe z 7650 dzialaja na P800 ????
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-08 18:00
  pirania:Ale kupiles na abo w idei czy od kogos?Ile dales?
  0
 • Users Avatars Mini
  pirania pisze: 2004-01-09 00:08
  w Idei za 1100zł
  0
 • Users Avatars Mini
  pirania pisze: 2004-01-09 13:33
  Mam problem z konfiguracja Wap w idei w tym modelu-moze ktos miał podobne kłopoty?
  0
 • Users Avatars Mini
  pirania pisze: 2004-01-09 15:57
  Hurra!!! pokonałem Go!WAp GPRS działa!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  MarkPL pisze: 2004-01-09 22:44
  No wiec bawilem sie tym telefonem w salonie i jest naprawde super :) Czym predzej go kupie :) Ps. pirania - A czy przypadkiem nie masz teraz taryfikacji WAPu jako internet :)
  0
 • Users Avatars Mini
  pirania pisze: 2004-01-09 23:24
  Choroba!!???? nie wiem??-mozliwe!
  0
 • Users Avatars Mini
  kkozo pisze: 2004-01-10 13:44
  *pirania -Moglbys mi napisac o jakosci wykonania tej sluchawki bo nie dorwalem jej jeszcze w swoje rece:).Chodzi mi tu przedewszystkim o plastik,klapke baterii-czy nie ma luzow i skrzypienia(tak jak to mialo miejsce w 7650),bo zauwazylem na jakims zdjeciu ze Nokia zastosowala patent z 6310i-przykleili kawalek gabki:) p.s mam prosbe, napisz wersje softu jaka masz. Prosba jest tez skierowana do tych co maja juz ten fon.Napewno w przyszlosci przyda sie ta informacja dla innych.Dzieki.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-10 16:31
  pirania:Ja tez jestem ciekaw odp Twoich na pyt KOZO,jak mozesz napisz czy wgrals juz cos z aplikacji.I jak dzwonki,lepsze wyraznie od 7650?Masz w niej mp3 wgrane?Ile bat Ci 3ma?
  0
 • Users Avatars Mini
  pirania pisze: 2004-01-11 08:11
  OK! postaram sie cokolwiek napisac-UWAGA!!!,odczucia subiektywne: jeszcze programow nie wgrywałem-ale sie przymiezam do tego,stad tez nie wiem jak cłychac mp3,dzwonki tak samo jak w 7650-nic nadzzwuczajnego,WAŻNE:bateria trzymaniecałe 2 dni-przecietne uzytkowanie-PADLINA!,plastik OK-w skali 0-10=7+.luzow nie ma,nic nie skrzypi(gąbka doklejona),a wersji oprogramowania nie umiem sam sprawdzic jak bede umiał to zobacze-menu all po poksku!Telefon b.fajny!!!ALE BEZ PRZESADNEJ PODNIETY!!!Choc 46 kg przyjemnej rozkoszy wyjeczało mi w dyskotece ze mam WYPASIONY STRZET!!!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-11 09:53
  pirania:Gratuluje tych 46kg :D Wszystko ok,ale ta bateria....grrr!NIe tylko Tobie 3ma tyle czas niestety.MOze idzie kupic juz wieksze na allegro?!W Twojej Komorce napisali ze trzyma ok 4-5 dni!!! :(
  0
 • Users Avatars Mini
  MarkPL pisze: 2004-01-11 14:14
  Mysle ze lada momoent pojawia sie nowe baterie do tych telefonow ( tak jak bylo z 7650 ) Wtedy wsadzi sie 1200 Litow-polimerowa i bedzie trzymal kolo tygodnia ( 4-6 dni ) Przeciez 7650 trzym jeszcze krocej wiec nie wiem co macie za pretensje do 6600
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-11 16:58
  mark:Z tym ,,tygodniem" to troche cie ponioslo,ale niech chociaz 3-4dni.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-11 17:47
  wieksze baterie pasujace do N6600 sa juz oferowane w necie, kupilem i ledwo wlazla!a na razie drugi dzien lece!a caly czas na BT lecialem i grafiki i dzwonki przeslylem z kompa:-)nie sadzielem ze BT to taka fajna rzecz!bateria ma 1000 pojemnosci i mam nadzieje ze z tydzien pohula.wlasciwie standardowa trzyma mi 4-5 dni, z tym ze w nocy telefon mam wylaczony oczywiscie!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-11 17:49
  srednio 4 dni mozna powiedziec, przy kilkunastu smsach, 30 minutach rozmowy, zabawie BT. mysle ze wynik zadawalajacy...ale wczesniej mialem samsunga t100 wiec wszystko co powyzej dwoch dni trzyma mnie zachwyca;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-11 17:50
  N6600 bez problemu odtwarza dzwonki, ktore niby do Siemensa S550 przeznaczone sa:-) jakosc nie rozni sie niczym od tych sciagnietych ze strony nokii!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-11 17:51
  za pomoca irdy nic nie moglem przeslac do innego telefonu z irda, z BT dzialalo bez problemow!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-11 19:35
  Ile dales za te baterie?
  0
 • Users Avatars Mini
  MarkPL pisze: 2004-01-11 19:51
  I gdzie ja mozna kupic ??
  0
 • Users Avatars Mini
  mobilekom pisze: 2004-01-12 18:49
  Mój brat ma ten telefon od 2 tygodni. Telefon spoko, jeśli macie z czymś problem lub chcecie o coś zapytać to mój numer gg to 1294988. www.mobilekom.xu.pl Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  sumark pisze: 2004-01-12 23:24
  obrzydliwie szeroki. Powinno być zaznaczone, ze to nie jest telefon dla businesswomen
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-13 13:09
  to kup sobie 3210 to bedziesz mial wąski
  0
 • Users Avatars Mini
  minio pisze: 2004-01-13 19:58
  No nareszcie po 2 tyg, mój 66 wrócił z serwisu, ponoć z nowym super softem (v3.42.1) zobaczymy czy to prawda ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  bartas pisze: 2004-01-13 21:12
  witam.gdzie mogę znależć dobre gierki do 6600?mam na mysli na przyklad dooma???mam ją od dwoch dni i niestety po pierwszym ladowaniu telefon wytrzymal zaledwie ok.6,7 godzin ostrej zabawy:(
  0
 • Users Avatars Mini
  mobilekom pisze: 2004-01-15 08:49
  Dooma znajdziesz na stronie www.mobilekom.xu.pl w dziale download. Trzeba sie zarejestrować by go ściągnąc
  0
 • Users Avatars Mini
  MarkPL pisze: 2004-01-15 09:56
  Panowie Moze by ktos w koncu napisal ile telefon trzyma na tej lepszej baterii I gdzie ja mozna kupić ??
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-15 13:11
  ja ta niby lepsza baterie kupilem na ebay i po pierwsze to ledwo do telefonu wlazla a pozniej padla po 3 dniu dosc intensywnego uzytkowania, dalem za nia grosze i pewnie dlatego:-( narazie przesiadlem sie na oryginalna 850 a 1000 lezy w szufladzie!ale zapewne po 3 lub 4 rozladowaniu osiagnie swoje prawdziwe mozliwosci, jak tak to wam napisze.
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2004-01-15 13:48
  Uważacie, że cena 1800 zł jaką oferuje mi komis za nówkę, to dobra cena ? Bedę wdzięczny za opinie...
  0
 • Users Avatars Mini
  bartas pisze: 2004-01-15 14:58
  GSManiac:ja za swoją zapłaciłem 1900 w komisie z kartonem.Jesli chcesz miec koniecznie ten telefon to warto. moje wrażenia dotyczące telefonu na początku były mieszane.Wiadowo duży wyświetlacz +aparat no i te wszystkie funkcje...Wcześniej miałem 6610 i ten telefon wydawał mi się poręczniejszy i łatwiejszy w obsłudze i ekran tez nie był zły.Ekran 6600 nie zachwycił mnie aż(początkowo) tak żeby warto było wydawać tyle pieniędzy na telefon.jednak długa zabawa telefonem a póżniej pzesiedka na 6610 uświadomiły mi różnice nie tylko w jakości ekranu!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  bartas pisze: 2004-01-15 15:00
  Niedługo(jak tylko będzie dostępny w idei)będe miał samsunga e 700 i porównam oba telefony.zobaczymy
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-15 16:12
  MAniac:Ja mysle ze obecnie trzeba szukac za 1700.Wiem ze w komisach placa max 1650.JA poczekam jeszcze i wtedy kupie.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-15 16:14
  MAniac:A i jeszcze jedno....zawsze mowiles ze 6600 jest gorsza od SX1 i P900 ale jednak sie decydujesz na te ,,padelko"???:
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-15 22:57
  Ma ktos na sprzedanie 6600,jak tak to za ile?Oferty-najlepiej na priv.z gory thnx
  0
 • Users Avatars Mini
  Ampro pisze: 2004-01-16 00:50
  jestem szczęśliwym posiadaczem 6600, ale mam pytanie jak najlepiej połączyć się z PC
  0
 • Users Avatars Mini
  Deks pisze: 2004-01-16 11:50
  Mam pytanie. Czy ktoś może wie, kiedy ten telefon w końcu będzie normalnie dostępny w Idei? Do tej pory nie ma go w salonach, widziałem go w ofercie Idei tylko w Media Markcie w punkcie firmowym, a tam oczywiście nie można wymienić telefonu w ramach Propozycji. W salonach nikt nie wie kiedy będzie!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2004-01-16 12:13
  BOSSNOKIA***, bartas***: Widzę, że jednak zbyt mało precyzyjnie zadałem to pytanie... To MNIE komis oferuje te 1800 zeta, tzn. za tyle chcą ode mnie ją wziąć. Rozumiem w takim razie, że tym bardziej się opłaca ? ;-) BOSS***: a odnośnie porównania z SX1 to zdania na razie nie zmieniam...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-16 16:26
  MAniac:No to dobrze daja,u nas max 1500 a we Wrocku podobno 1600.Sprzedawaj jesli masz ja za tyle.
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2004-01-16 16:34
  BOSSNOKIA***: niestety dają już "tylko" 1650, bo właśnie dzwoniłem... Ale i tak się opłaca.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-16 18:47
  Maniac:No widzisz....mam dobre zrodla cenowe.JAsne ze sie oplaca.ALe wiesz co mi sie bardziej oplaca-E700 w Era Biznes.Place 360zl a biore 1550=1200 na reke.A TY dajesz pewnie 600zl i bierzesz 1650 czyli 1050 na reke,ale i tak dobrze-pozdrawiam i zycze udanej tranzakcji.
  0
 • Users Avatars Mini
  bartas pisze: 2004-01-16 20:15
  Bossnokia:w jakiej taryfie jest E 700 za 360 zł w erze biznes?jest taniej niż w idei dla firm(przy taryfie IF 50 kosztuje 608brutto)???
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-16 20:36
  bartas:Kurde...nie chce klamac,wiec lepiej dowiedz sie dokaldnie w jakiej taryfie,ale z tego co pamietam jest jakas teraz promo ze 60zl przez rok placisz,a po roku umowy 120 chyba.ale pewny nie jestem.
  0
 • Users Avatars Mini
  baglarze pisze: 2004-01-16 21:30
  6600 fajna słuchawka, ale o ile styliści byli dość powściągliwi w porównaniu do innych modeli, ładna ale niewygodna w trzymaniu. Telefon o kształcie kostki mydła może się bardzo łatwo wyśliznąć. Plastik - biorąc pod uwagę, że 6600 prawdopodobnie celuje w obecnych posidaczy 6210, 6310, i, to raczej możnaby się spodziewać elementów aluminiowych plastiku wiernie imitującego je a nie białego lekko chropowatego tworzywa. Nowy aparat z górnej półki i 4096 kolorów ?!. Struktura menu a'la Nokia to już raczej kwestia gustu - ma swoich zwolenników. Dość irytujące jest również czas, jakiego telefon potrzebuje na włączenie się.Kamera/Aparat zasługuje na względną pochwałę raczej nie ma mu co zarzucić. Pozostałe funkcje wydają się być bardzo atrakcyjne, szkoda że wymagają dokupowania softu.Nie mniej jednak mając do wyboru, wybrałbym SE P900.
  0
 • Users Avatars Mini
  MarkPL pisze: 2004-01-17 12:43
  baglarze A kto Ci naopowiadal takich glupot ze 6600 ma 4096 kolorow ??
  0
 • Users Avatars Mini
  bysr pisze: 2004-01-17 13:14
  mam pytanie ... ta nokia jest prawie super zajebista ma wszystko czego trzeba i wqogóle ale nasówa mi sie na myśl pytanie gdzie z nią można wyjść tak by swobodnie z nią wrócić do domu ... Pozatym ile ona kosztuje ...
  0
 • Users Avatars Mini
  LordVader z Imperium pisze: 2004-01-17 14:35
  P900 OK a N6600 SZIT
  0
 • Users Avatars Mini
  steff pisze: 2004-01-17 16:04
  Odkrycie roku...:D
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-18 14:58
  baglarze:Buehehehe stary skad ty jestes?! 4096 kolorow w 6600-bueheee!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  minio pisze: 2004-01-18 17:21
  Ampro: mam w kompie Irde i BT, zdecydowanie polecam BT choć nie działa mi z PC Suite
  0
 • Users Avatars Mini
  Ampro pisze: 2004-01-18 22:03
  Czy łączenie się z kompem poprzez Irde jest gorsze (wolniejsze ) od BT ?
  0
 • Users Avatars Mini
  Gonzales pisze: 2004-01-18 23:24
  Tak. Różnica szybkości jest nieporównywalna :).
  0
 • Users Avatars Mini
  Matiszek pisze: 2004-01-19 13:36
  Zarabiaszczy telefon. Super! A wiecie ze jest w idei za 999zł!!!!!!!??????????? zaluje ze go nie mam !!!!!!!!!!!!!!!!1
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-19 16:20
  Matiszek:W idei jest za 600 brutto dla firm :P
  0
 • Users Avatars Mini
  oscar pisze: 2004-01-19 21:58
  N6600 czy samsung e700 - oto jest pytanie...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-19 23:20
  nokia-oto jest odpowiedz :P
  0
 • Users Avatars Mini
  Ampro pisze: 2004-01-19 23:31
  podobno Irdą osiągnę 4Mbps, a BT ile ?
  0
 • Users Avatars Mini
  171076 pisze: 2004-01-20 07:12
  KOLEDZY PROSZE O POMOC! czy moglibyscie podac mi choc kilka adresow skad moge sobie posciagac darmowe muzyczki i obrazki do noki, kiedys byla tak stronka www.telix.org, ale nie dziala a druga www.sangir. cos tam chyba com ale tez juz nie chasa, jak byscie cos mieli , prosze o pomoc i serdecznie pozdrawiam...:), ewentualny mail to olenda@o2.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  mat21 pisze: 2004-01-20 22:17
  Fakt troszkę duży, ale miu by taki wystarczył. Jak by kosztował 1000-1300 bym był jednym z pierwszych klientów!!:D
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-20 22:24
  mat:Dobre buehehehe ;P Apropo,dzis bawilem sie S55 -niby nie nowosc,ale dzwonki polifoniczne ma lepsze niestety od 7650 :( byly wgrane Freestyle i Pink i naprawde jakosc duuzo lepsza niz w 7650 (jakies 30-40% lepsza)Wiadomo ze the best dzwonki ma SAMSUNG,ale oby tylko 6600 miala takie jak ma S55,mam taka nadzieje.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-mobile pisze: 2004-01-21 02:16
  **Bossnokia moim zdaniem jakosc jest lepsza w Nokii, moja siostrzenica ma S55, dzwonki sa takie sobie, ale nokia ma lepsze ogolnie, ale tak dokladnie sie nie wsluchiwalem.....oczywiscie nie mowie tu o ryginalnych bo te sa slabe, ale w miedzyczasie sobie posciagalem kilkanascie i jest ok. tak wogole to chodza mi dzwonki z S55 na mojej nokii bez problemu, na samsungu brzmialy slabo, te skomponowane na s55 oczywiscie.ponadto nokia ma 24 glosy,siemens 16.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-21 08:10
  T-mobile:No ja mam od ponad 6 miechow 7650 i wiem jakie ma,mam i wgrane i zwykle i mowie CI ze S55 ma lepsze i nie ma gadania.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-21 16:13
  Na allegro jest juz za 1500zl KUP TERAZ!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  minio pisze: 2004-01-21 21:09
  aktualnie 19:53 na allegro schodzi za 2000 w KUP TERAZ i 1700 w licytacji, są komisy które skupują po 1700-1800, dlaczego nikt nie chce zarabiać 200-300 na sztuce?! :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-21 22:08
  minio:Wszystko zalezy od miejsca w kraju i innych rzeczy...
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-22 00:08
  Bossnokia** chodzilo mi o nokie 6600 i moim zdaniem jej dzwonki sa lepsze od dzwonkow S55!!! zreszta S55 pod wzgledem multimediow to kompletna kompromitacja!!!!!256 kolorow???zenujace!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-22 08:45
  T mobile:Aha...to sorry,bo myslalem ze o 7650.Mam nadzieje ze 6600 ma lepsze,bo powinna miec przeciez.A co do S55 to wiesz,jak na swoja obecna cene-300-400zl jest chyba wart tego.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-22 13:30
  Bossnokia** Siemens S55 jest dobrym telefonem, tylko nie nadaje sie do multimediow. Do wszystkiego innego tak i jest godny polecenia, jednak wyswietlacz z 256 kolorami to porazka.A naprawde chodzi juz po 300-400 PLN? ja widzailem nokie 8210 za 300! zrezsta nokie ogolnie chyba najlepiej trzymaja cene.
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2004-01-22 14:07
  BOSSNOKIA***: a tak na marginesie - napisałeś, że bierzesz E700 w Erze Biznes za 360 i sprzedajesz za 1550 (mi tylko 1300 komis daje za E700 :-( ) No to zapytam tak z ciekawości - co Ty potem robisz z tymi aktywacjami? Wydzwaniasz sobie minuty i płacisz ileś tam (kilka, kilkanaście?) abonamentów z aktywacji, na które wziąłeś telefony, które potem opchnąłeś w komisie ? Bo tak wynika z Twoich wypowiedzi, że ostro handlujesz fonami, no więc chyba coś musisz robić z tymi aktywacjami przez te 24 mies. A może za kasę uzyskaną ze sprzedaży słuchawek opłacasz te abo ? ;-) No to ile masz tych abo w sumie ? Chyba, że pisaleś tylko hipotetycznie... Pzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-22 16:29
  T-mobile:No siemens jest dobry do dzwonienia i powaznie po tyle chodzi juz.A co do ekranu T68i ma tyle samo kolorow a gorzej wyglada.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-22 16:34
  Maniac:Postaram sie odp na te pyt,a wiec:Nie pislaem ze biore,a ze sie oplaca wziasc E700,bo u mnie tyle daja za niego(1500)-to po 1sze.PO 2gie aktywacji mam 3 w uzyciu i to mi starczy,teraz bede bral w PLUsie na przedluzenie umowy cos w marcu.Aktywacji mam tyle bo w plusie mam taryfe CZASAMI 150 a w niej minuty sa po 18 do wydzwonienia,w 2 pozostalych mam w szczycie.Na dluzsza mete tyle abo to nic dobrego,fajnie jak sie sprzeda w 1szy dzien fon na firme to sie ma duzo gotowki zywej...heh ;-
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-22 16:36
  Maniac:Mam nadzieje ze juz rozwialem Twoje watpliwosci wszystkie,ale jak masz jeszcze jakies pyt to wal smialo.pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  NOKTO pisze: 2004-01-22 18:06
  muszę przyznać że do tej pory ten telefonik był najlepszy na rynku do póki nie dostałem w ręce SX1, jednak i inne producenic robią dobre fony. pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  rav29 pisze: 2004-01-23 10:12
  Hejka! Nowy użytkownik pozdrawia wszystkich miłośników NOKII 6600 :)
  0
 • Users Avatars Mini
  rav29 pisze: 2004-01-23 13:31
  Czy ktoś z Was spotkał się "oko w oko" z baterią do Nokii 6600 o większej pojemności niż standardowa 850mAh ? pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  angela pisze: 2004-01-24 22:47
  bateria jeszcze raz bateria do bani.....katastrofa... zdjecia ładne ale szkoda ze niema radia
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-25 11:00
  NO szkoda szkoda...
  0
 • Users Avatars Mini
  rav29 pisze: 2004-01-26 12:14
  kurczę, może Nokia się zlituje i wypuści baterię Li-Polimer do 6600 co najmniej 1000 mAh, wtedy byłoby ok. Jakoś nie mogę pojąć, że do Nokii 6310 wpakowali standardowo baterię Li-Polimer 1100 mAh, a tu - nowy model z taką lipną bateryjką, mało tego, 850 mAh w telefonie, który z samej konstrukcji musi być energożerny.
  0
 • Users Avatars Mini
  rav29 pisze: 2004-01-26 13:19
  Słuchajcie, jest spore podobieństwo między baterią BP-5L (1300 mAh Li-Polimer) z Nokii 7700, która będzie w salonach w drugim kwartale tego roku, a baterią BL-5C z Nokii 6600, a sam telefon 7700 jest chudszy od 6600, więc może BP-5L spasi do Nokii 6600!!! Zadałem to pytanko NOKII, czekam na odpowiedź, napewno o tym napiszę. Pozdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-26 14:49
  rav:No zeby ta od 7700 pasowala do tej to - miod malyna.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-26 20:52
  no wiec dorwlaem wreszcie test SX1 w Connect (najpowazniejszym i najbardziej profesjonalnym pismie o telekomunikacji) i po Siemensie Connect pojechal! pisze to dlatego, ze wielu tu chcialo przekonac ze SX1 to wypas i ze lepszy i ze bateria i ze jakosc wykonania itd. a tu czytam ze jakosc wykonania zalediwe zadawalajaca, zeby nie napisac tandetna, ze bateria to totalna porazka i ze ogolnie telefon ja na 2004 jst fajny itd. ale nie rewelacja...najwiecej punktow dostal za wyposazenie, ale ogolnie wyladowal na 8 miejscu listy, Nokia jest wczesniej:-) i nie dawajcie przykladu z xonio, bo tam sx1 wypadl b.dobrze, ale xonio testuje cos jak Twoja komorka, czyli pelen subiktywizm z wchodzeniem w d. producentom!
  0
 • Users Avatars Mini
  rav29 pisze: 2004-01-27 11:04
  BOSSNOKIA: yeah, podejrzewam, że zasypując Nokię pytaniami o zamienniki baterii BL-5C, może Nokia podejmie jakieś kroki i się zlituje nad biednymi użytkownikami 6600, oby ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-27 13:21
  T mobile:A jak jest z nagrywaniem filmikow?Ile sek max mozesz nagrac?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-27 15:51
  Czy ktos z Was(piszacych na temat 6600) ma moze 9210?Pytam sie bo na str 92 nie ma juz nowych wpisow od bardzo dawna,a mnie nachodzia na ten communiactor coraz wieksza chcica.Dajcie znac!
  0
 • Users Avatars Mini
  xxxxxxxxx pisze: 2004-01-27 23:30
  w 6600 mozna 12 sekund bodajze nagrac \\jakosc srednia
  0
 • Users Avatars Mini
  rav29 pisze: 2004-01-28 10:44
  BOSSNOKIA: Mam info z NOKIA.PL: bateria z Nokii 7700 nie będzie pasowała do 6600:(, natomiast nie mam jeszcze od nich odpowiedzi co do innych baterii pasujących do 6600 lub produkcji jakichkolwiek nowych do tego modelu. Dam znać jak się czegoś dowiem.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-28 12:11
  rav:No napewano ktos zrobi podje....e ,tak samo jak do 7650.Aby tylko byla dobra to moze byc i trzymala ze 3-4 doby.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-01-28 13:14
  fajnie byloby jakby bateria jak w 6310 trzymala w N6600 z 10 dni z uzytkowaniem,a tak jak pisalem sfrajerowalem sie i kupile baterie 1000 mAh i na sile to weszla i uzywac tez mozna, ale powrocilem do oryginalenej bo duzej roznicy nie bylo:-( 3-4 dni tak samo jak oryginalna wytrzymywala, a ja nie chce miec pozniej luzow na obudowie!
  0
 • Users Avatars Mini
  GSManiac pisze: 2004-01-28 14:42
  BOSSNOKIA***: przecież w teście stoi jak byk: "W najnowszych telefonach ciągle największe emocje wzbudza możliwość robienia zdjęć. Nowa Nokia umożliwia także nagrywanie krótkich filmów z dźwiękiem - nie wiadomo tylko dlaczego nagrany film może mieć zaledwie około 10 sekund.". Pzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-28 16:56
  maniac:Dawno ju zgo nie czytalem,a te 10 sek czy 12 to i tak malo istotne.
  0
 • Users Avatars Mini
  rav29 pisze: 2004-01-29 11:49
  Dostałem info z Nokia Poland: nie ma zastępników baterii BL-5C, i nie ma planów na wprowadzenie baterii do Nokii 6600 o większych pojemnościach. Jednym słowem - lipa, pozostaje nam tylko szukać zastępników u innych producentów. Światełkiem w tunelu może być firma Kokam, która planuje wprowadzić na rynek baterie do większości modeli komórek, a ich największe osiągnięcie to bateria o niespotykanej dotąd pojemności, (przy standardowych, jak dla komórek, wymiarach) - Li-Polimer - 6600 mAh!!!! niesamowite, póki co w ich ofercie są baterie 3300 mAh, można sobie pooglądać na stronie tego producenta. Pozdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  Jurek pisze: 2004-01-29 16:24
  Co wy faken macie za obsesje z tymi bateriami wiecznie.Co za roznica czy trzyma dwa dni czy tydzien idziesz spac podlaczasz do ladowania i w czym problem.Wy to macie problemy,co za łosie
  0
 • Users Avatars Mini
  rav29 pisze: 2004-01-29 16:52
  Jurek: proponuję, żebyś zachował takie komentarze dla siebie. Spróbuj się przesiąść z telefonu, którego bateria trzyma Ci 8 dni na taki, który trzyma 2 dni, zobaczysz czy będzie tak wesoło. Rozumię, kiedy ktoś świadomie wybiera taki telefon dla siebie, w którym jest kiepska bateria, natomiast jeśli firma Ci narzuca taką służbówkę, to można się rozzłościć trochę.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-01-29 16:57
  jurek:cos sie nie podoba?
  0
 • Users Avatars Mini
  ddr pisze: 2004-01-30 12:48
  oni najpierw tworza wybajerzony telefon a pozniej sie orientuja ze przydalby sie samochodowy akumulator albo gniazdko 220V tylko ze na stale :/
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-01 14:43
  ja sie na 6600 przesiadlem z fona ktorego bateria 2 dni trzymala:-) a teraz w N6600 trzyma 4 i to mi wystarcza i jestem zadowolony:-)a z ta bateria co ***rav29 pisales to juz jest do nokii 6600??? jak tak to gdzie mozna kupic? **Jurek** czasami nie masz mozliwosci podladowania, np.wyjedziesz na WE i zapomnisz ladowarki!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-01 15:59
  Mobile:No zeby mi trzymala 4 doby to byloby super,wiecej nie chce.
  0
 • Users Avatars Mini
  rav29 pisze: 2004-02-02 09:37
  T-Mobile: Firma Kokam ponoć już sprzedaje baterie do większości GSMów (wyczytałem na ich stronie), natomiast próbowałem szukać ofert tej firmy u jej dystrybutorów i póki co znalazłem baterie do.... latających modeli samolotów itp. :) ale nic o jakimś konkretnym modelu phona GSM. Kokam jednak na stronie ma już podane charakterystyki swoich baterii, wygląda to baaardzo obiecująco. Wiadomości te są bardzo świeże, więc trzeba będzie pewnie jeszcze "chwilkę" poczekać, aż wejdą z tym towarem mocno na rynek. Sam czekam z niecierpliwością, takich baterii nikt na świecie nie robi.
  0
 • Users Avatars Mini
  rav29 pisze: 2004-02-02 09:53
  Będę nachalny, a co, pomęczę trochę firmę Kokam, może zdradzi mi jakieś tajemnice dot. baterii do GSMów. Wysłałem im maila, jak się coś dowiem - dam znać. Pozdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-02 14:47
  No to czekamy na info.
  0
 • Users Avatars Mini
  meth pisze: 2004-02-03 16:55
  powiem tylko ze myslalem ze bedzie to wiekszy krok do przodu firmy nokia a jednak sie mylilem telefon ma takie same funkcje ktore moglismy wgrac do n7650 ktora na rynku jest od 3lat, a i jeszcze bateria 2 dni co to ma byc samsung czy nokia nie rozumiem - jedyny telefon ktory naprawde mnie powalil to-se p 900 jednak udzial skosnookich w tej spolce dal wiele
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-03 18:45
  meth:A w czym az tak bardzo P900 sie rozni?Ze ma rysik i ekran lepszy(moze)?DLa mnie jedyna ,,wada" i minus 6600 przy P900 to brak radia/mp3 stereo.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-03 18:45
  A i nie przesadzaj z tym:,,n7650 ktora na rynku jest od 3lat," kto mial 3 lata temu 7650?!stary zbadaj sie :P
  0
 • Users Avatars Mini
  Biały_ pisze: 2004-02-04 01:44
  Opłaca się przechodzić z 3660 na 6600?????? Z tego co widze to niewiele różnią się te telefoniki! No może wygląd jest o niebo lepszy w 6600 no i wymiary! Poza tym jak ktos ma 7650 to raczej wątpie że wywali kolejne 1000 zeta na taką niewielką zmianę! Pozdraiwam!
  0
 • Users Avatars Mini
  Biały_ pisze: 2004-02-04 01:49
  Ale tak wogóle telefonik jest całkiem niezły!! Powiem więcej nokia po raz kolejny pokazała że potrafi robić telefony!! Czekam na 6600i :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-04 15:29
  bialy:JA mam 7650 i ,,wywale " na 6600 wiecej kasy.A co do przejscia z 3660 na 6600 to chyba ze wyglad,bo tylko to jest lepsze no i prestige (co 6 to nie 3xxx)
  0
 • Users Avatars Mini
  lans-bans pisze: 2004-02-04 17:20
  bateria to jedyny minus tego aparatu ale za to tak powazny ze skutecznie obniza jego funkcjinalnosc.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-04 17:56
  lans-bans*** uzytkowales ten telefon ze twierdzisz ze bateria taka slaba, czy po prostu powtarzasz za kims.moim zdaniem 4 dni to nie jest zle!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-04 17:57
  ponadto jak ktos koniecznie chce mp3 w N6600 to prosze www.symbianware.com lub www.smartsam.de
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-04 17:59
  tam znajdziecie pelno programow na nokie z serii 60, jak chcecie darmowa polifonie,a macie BT lub kabel to your-nokia.de, bez rejestracji, kilkanascie dzwonkow polifonicznych za free, te co na stronie nokii sa platne, kilkanascie o dobrej jakosci!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-04 18:00
  programy te mozna testowac za darmo przez 15 dni, pozniej sie buli jak chce sie dalej korzystac od 10 do 20 EUR
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-04 18:01
  to z MP3 to i pasuje na 7650 oraz 3650, program Read M i powinien dzzialac.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-04 18:04
  wszystkie programy po niemiecku lub angielsku, ale za to mozna wyprobowac! np.program przypominajacy o smsach, jak nie przeczytasz to ci przypomina dotad dopoki go nie przeczytasz:-) lub inny sprawiajacy ze jak ktos z ksiazki dzwoni, kogo masz zdjecie to pokazuje sie caloekranowo a nie tylko male:-) jest tez automatyczna sekretarka, bedac w erze i plusie nie musisz placic za odsluchiwanie wiadomosci! itd. acha sa tez gry! to pozwala dopasowac telefon do wlasnych wyobrazen:-) polecam!
  0
 • Users Avatars Mini
  HEX pisze: 2004-02-04 18:12
  Hmm. Mam takie pytanie do osób które coś o tym wiedzą. Czy jest jakiś sposób, żeby z 6600 dało się pisac smsy ze słownikiem T9 - a więc z polskimi znakami - a zeby przy wysyłaniu automatycznie kodowało to w standardzie pozwalajacym na smsa 160 znakowego a nie 70-ecio... I drugie pytanie - słyszałem ze na 6600 można uruchomić gry szykowane na platforme n-gage - na jakiej zasadzie? Trzeba kupić kartę z grą za grubą kase ;) czy da się je sciagnąc? Pozdrawiam. :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-04 20:58
  lukas:No wlasnie...6620 ma byc taka sluchawka.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-04 21:02
  T-mobile:Szkoda ze tylko 15 dni ...fuck
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-05 11:10
  W standardowym zestawie 6600 ma karte 32MB w Idei i w Erze?WIe ktos?
  0
 • Users Avatars Mini
  rav29 pisze: 2004-02-05 11:58
  ***BOSSNOKIA: W Idei na 100% dostaniesz kartę 32 MB a w Erze - nie wiem Poza tym przyłączam się do pytania ***HEXa.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-05 13:04
  rav:THNX za info.
  0
 • Users Avatars Mini
  setka pisze: 2004-02-05 16:16
  CD. Co do tego pierwszego linku, to zapis odnośnie tego, jak grać na 6600 grami z n-gage, znajduje się w ostatnim akapicie...
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-05 17:08
  To Nokia sprzedaje ten telefon z karta 32 MB i u kazdego operatora powinna byc tak dostepna, watpie zeby era ta karte wyjmowala, tym bardziej ze Nokii zalezy na tym zeby ludzie przetestowali programy na tej karcie i je aktywowali za 10-15 EUR, sa slowniki, nawigacja i takie tam....wiec mysle ze na 100% w Erze tel.bedzie z karta!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-05 17:10
  ajedna z gier na karcie flipper ma muzyke Mp3, wiec moze ta nokia to odtwarzac bez problemu, nie rozumiem dalczego w standardzie tego nie wlozyli, tylko program sciagac trzeba!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-05 19:05
  NO to dobrze ze ma karte.Kurde zastanawiam sie czy warto zmienic moja 7650 na 6600(2x wiecej w koszta)a funcje,poza ekranem i pamiecia to samo...
  0
 • Users Avatars Mini
  setka pisze: 2004-02-05 23:35
  BOSSNOKIA***- Mam podobny dylemat. Faktycznie może warto byłoby poczekać na 6620. Ktoś ostatnio podawał link do stronki, gdzie było można poczytać o tym telefonie. Lub też warto poczekać na 6230... Jak na razie nie wiem, ale poczekam se jeszcze ze dwa-trzy miechy, potem sie zastanowie....
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-06 13:51
  setka:No wlasnie 6620,to juz moim zdnaiem ideal-dla mnie.ALe cena na poaczatku bedzie....uff
  0
 • Users Avatars Mini
  HEX pisze: 2004-02-07 03:24
  Tak, nad taką zmianą trzeba się mocno zastonowić... Żyjemy w polsce - cóż takie warunki przy takim zakupie trzeba dobrze pomyśleć... Ale martwi mnie ogromnie brak T9 przy smsach lub smsy 70 znakowe - to juz wogóle parodia. Pyanie do zainteresowanych kupnem 6600 - jak zamierzacie sobie z tym radzić? Hmm, myślę, że czekanie na 6620 czy też jeszce bardziej odległe następniki to troche nierealna sprawa przynajmniej w moim wypadku...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-07 09:23
  hex:MOja odpowiedz na Twe pyt:Z T9 nigdy nie korzystalem i nie zamierzam,a co do 70 znkow,to jest pewnie tak jak w 7650,ze jak pisze z pol znakami to polowa mniej,ale bez to norma,wiec nie widze problemu :P pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-08 22:16
  Dzis sa 2 lata jak jestem jako BOSSNOKIA na golu,ma ktos z Was wiecej komentarzy an swoim privie lub czasu na str???
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-09 20:33
  Bossnokia** ja na golu od 2 lat jestem w sumie, ale w miedzyczasie przez pol roku nie zagladalem, bo te idiotyczne konkursy, gdzie ludzie non stop klikali mnie odpedzily, ale powrocilem jako T-Mobile:-) wiec tylko dlatego mam mniej komentarzy:-)))
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-09 22:57
  MObile:JA nie nazbieralem tyle komentow przez konkurs,poczytaj je jak chcesz,to sie przekonasz.pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  ampro pisze: 2004-02-10 00:04
  Czy wiecie gdzie można kupić kabel do 6600 ?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-10 08:24
  A nie lepiej Irde lub BT?KAble byly dobre do 32/5110...
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-10 11:54
  **Bossnokia** ja tego nie sugerowalem, tylko podalem powody dlaczego ja w pewnym momencie przestalem byc golowcem. Zreszta jak poczytam sobie co ten portal o taryfach wypisuje, gdzie co rusz byk sie zdarza, ludzie te byki komentuja i wskazuja, a admina to absolutnie nie interesuje!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-10 11:57
  **Bossnokia** co do pytania ampro** to nie jest takie bez sensu, bo niestety z BT Nokii 6600 to sa problemy np. z komunikacja telefon komputer, odwrotnie nie ma problemow, ale wyslac fotke z telefonu na komputer za pomoca BT to juz sztuka. Nie moglem wogole tego zrobic, nagle bez problemu cztery zdjecia poszly, a piatego juz nie wyslal i stwierdzila 6600 ze zkomputerem polaczenia nawiazac nie potrafi...
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-10 11:59
  i pytanie do wszystkich, czy ktos moze wie dlaczego od czasu do czasu mi pyka i sie z GPRsem laczy??nic nie przychodzi, tylko dzwiek wydaje jak przy smsie przychodzacym!pojawia sie znaczek GPRs przy tym....ja nie wiem o co N6600 chodzi, nudzi jej sie czy moze moja najlepsza siec probuje mi reklame jakies strony wap przeslac, ktora i tak na tym telefonie nie zadziala, bo fantastyc´zny omnix go nie rozpoznaje.....
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-10 15:53
  TO jak nie BT to Irda,MObile:co do gprs w 6600,nie pomoge.
  0
 • Users Avatars Mini
  setka pisze: 2004-02-12 01:21
  t-Mobile***- nie wiem czy o to ci chodzi... Ja mam 7650 i po przestawieniu mojego telefonu na ustawienia fabrczyne pojawilo mi sie na wsywietlaczu właśnie G, które zanikało jak ktoś do mnie dzownił. Tylko, że u mnie nie było żadnych sygnałków przy tym. Rzecz jest prosta, choć nie wiem jak to jest w N6600, musisz po prostu wejść do Menu /Ustawienia/ -- /Dane/ -- /GPRS/ -- /Połączenie GPRS/ -- i po prostu zmień na "kiedy potrzeba"... Nie wiem czy akurat o to ci chodziło, ale jeżeli tak, to jest mi miło, że mogłem pomóc.... Pozdrawiam... P.S. Ty też jesteś w Erze??
  0
 • Users Avatars Mini
  Valerisse83 pisze: 2004-02-12 22:30
  Podoba mi się! Ma dużo przydatnych funkcji. Tylko wygląd nie za bardzo... Plus za ogromny wyświetlacz!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-13 16:21
  lukas:Wez ja w lapy na zywo,a nie w gazecie to zobaczysz czemu warto ,,przeplacac"
  0
 • Users Avatars Mini
  wagon pisze: 2004-02-14 20:21
  trochę nieporęczny, ale z wyglądu niezły
  0
 • Users Avatars Mini
  lukmrz pisze: 2004-02-14 23:41
  wagon, masz słuszną rację ten telefo jest po prostu za gruby i szeroki, ale tak chybu musi być gdyż nie byłoby miejsca na pomieszczenie tego wszystkiego co oferuje. Ja i tak wole samsunga SGH-E700.:)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-15 09:31
  No dokladnie,jest torche szeroki,ale i tak lepszy od 7650 z wymiarow.Apropo,na stronie PLUSa sa super dzwonki TRUE TONES po 6zl,na wapsterze jest wiecej ale po 11zl heh.MAcie moze www z darmowymi???
  0
 • Users Avatars Mini
  wagon pisze: 2004-02-15 10:33
  też szukam namiarów na darmowe dzwonki. ostatnio trochę przegiąłem ze ściąganiem z wapstera co niekorzystnie odbiło się na stanie mojego portfela!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-15 10:37
  wapster to rabunek w bialy dzien...11zl za dzwonek?!bueheh
  0
 • Users Avatars Mini
  wagon pisze: 2004-02-15 12:08
  w sumie wygląd ma raczej nie-biznesowy
  0
 • Users Avatars Mini
  pawelt pisze: 2004-02-15 18:34
  Ta nokia ma taką samą baterię co n3100 więc nie ma sie co dziwić - w 3100 zapewnia ona długą pracę telefonu ale 6600 jest dużo bardziej energochłonna!
  0
 • Users Avatars Mini
  nobody pisze: 2004-02-17 20:04
  design super,mnie sie bardzo podoba.czy to jest telefon biznesowy...?tu bym sie powaznie zastanowil.ma pelno aplikacji ktore go takim kreuja,ale ja bym stwiedzil,ze to raczej telefon dla bogatych dzieci biznesmenow :-) nie zmienia to faktu,ze to jedna z ciekawszych propozycji na rynku! jak to NOKIA...super,ale nie do konca
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-17 20:49
  MI tez sie podoba wyglad,ale bardziej srodek 6600....jestem coraz blizej jej kupna.
  0
 • Users Avatars Mini
  setka pisze: 2004-02-18 02:09
  ***BOSSNOKIA- Jednak się zdecydowałeś. Hehe. Tak sobie myśłałem, ze ją kupisz..:-) Ja zanim zmienie sobie moją 7650 poczekam chyba jednak na tą 6620 lub ew. 6230... Te dwa telefony rozważam w celu zakupu jendego z nich. Oba jak na razie nie wszyły...:-( Ale ja jestem cierpliwy...:PPozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-18 08:20
  NO ja juz tylko czekam na gotowke i jazzda ;D pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  dawid.kulik pisze: 2004-02-18 16:28
  biore.... biore od reki ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  Dzentelmen pisze: 2004-02-18 22:53
  puk puk... dopiero pirewszy raz... :) mam pytanko... czy wiecie może w jaki sposób można by z Plusa ten super fonik "wycyganić"... za grosze?? moja firma ma w plusie 6+1 kart sim (1 zakupiona 2 miesiące temu) i na 6 sim'ófff skończyła się umowa z końcem stycznia... może jest tu jakiś specjalista z Plusa i powie ;d P.S. 1 karta ma maxymalny z możliwych abonametów w Plusie, 5 kart bodajże drugi od góry, a jedna karta jakiś zwykły +60... Hiba że powicie że się nieda to w takim razie o jaki inny model walczyć (oczywiście w ilości szt. 6 ;) Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-18 23:15
  setka** w zdziErze jestem....ale wiesz glupich nie sieja;-))a w sumie az tak zle nie jest, tylko najdrozej:-(
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-18 23:16
  **wagon** kilka postow wyzej podawalem namiary na dzwonki polifoniczne za free do nokii.
  0
 • Users Avatars Mini
  Dzentelmen pisze: 2004-02-19 10:47
  przy okazji jeśli mówicie o dzwonkach do noki (i nie tylko do noki)... polifonicznych.. to mam kolekcję... malutką... jakieś 800 MB.... w formacie *.mid
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-19 22:29
  T-mobile:Podaj mi tez jeszcze raz te namiary na te dzwonki i moze na TRUE TONES jak masz.
  0
 • Users Avatars Mini
  setka pisze: 2004-02-20 04:18
  ***T-Mobile EU- z ciekawości pytam czy udało się rozwiązać problem...??:-) Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  Robertas pisze: 2004-02-21 00:05
  Dzisial wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem 6600 i to po obnizonej cenie o 122PLN w Idei. Za jedyne 487PLN. To naprawde fajny fon.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-21 09:15
  Wlasnie.Znow idea zaskakuje.... i tak mieli najmniejsza cene na 6600 a teraz jeszcze mniejsza!
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-21 20:24
  your-nokia.de to adres strony z darmowa polifonia do 6600 i nie tylko.pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-22 15:15
  Mobile:Malo tych dzwonkow na tej str,ale tapety fajne.
  0
 • Users Avatars Mini
  oskar pisze: 2004-02-24 17:48
  jest zajebista
  0
 • Users Avatars Mini
  biller pisze: 2004-02-25 21:51
  TELEFON DO DUPY!!!!!!! już prawie popełniłem kupno tego gówna!!!!! Już lepszy jest telefon mojej babci, co prawda nie ma kolorowego wyświetlacza ale ma głosowe wybieranie i wiele innych funkcji których te badziewie nie ma!Nokia po winna sie wstydzić że zrobiła taki telefon i dała taką cenę !!!! Wolę już kupić sony ericsona P900.
  0
 • Users Avatars Mini
  biller pisze: 2004-02-26 13:50
  DUPA DUPA DUPA!!!!!! Chciałem go kupić ale jak zobaczyłem rozmiary to od razu mi sie odechciało. Przecież to da sie nosić TYLKO w walizce jeśli chce sie mieć płaskie kieszenie!!Gdyby nokia zrobiła telefon o takich samych możliwościach(co nie co można by poprawić) ale mniejszych wymiarach to bym go kupił a tak nic z tego nie wyjdzie.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-26 20:21
  biller:Sam jestes ,,dupa" piszac takie komentarze chlopczyku !
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-02-26 22:05
  Pytanko, czy pamięć podstawowa jest sumowana z ta na karcie? Ile pokazuje aparat możliwych do zrobienia zdjęć w najwyższej rozdzielczości przy w miare pustej pamięci ? Ile można zainstalować programów? Pytam , bo miałem kiedys 7650 i tam po wgraniu DOOM'a na nic więcej juz nie starczało pamięci. Czy tamięć na karcie jest przedłużeniem tej podstawowej czy też traktowana jest jako "magazyn"? Proszę userów o odpowiedź gdyz to zadecydeuje o tym czy ja kupię.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-26 23:08
  Rychu:Sumowana jest odzielnie chyba.Zapisujesz tam gdzie chcesz.
  0
 • Users Avatars Mini
  Sławq pisze: 2004-02-28 01:30
  Dzentelmen radzę ci przeżucić się z Plusa do Idei wiele zyskasz, a czym później tym gorzej ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-28 20:13
  Ten kto ma z WAS IRDE pod USB i 6600 laczy sie Wam dobrze z kompem,bez zadnych problemow?
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-29 21:17
  ***biller** jak bys przeczytal to bys wiedzial ze wybieranie glosowe 6600 ma....na przyszlosc zanim cos napiszesz dwa razy sie zastanow.ok?
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-29 21:21
  **Rychu** pamiec przy zapisywaniu wybierasz, jak zapelnisz jedna to masz druga, a jest jej tyle ze wystarczy ci na kilka doomow:-) telefon jest ogolnie godny polecenia, chociaz czasami soft pada...i np. fota ktora masz na wyswietlaczu po otrzymaniu telefonu sie na dwoje dzieli:-( ale zdarza sie to b.zadko.ja jestem zadowolony
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-29 21:23
  a co do twojego pytania, pamiec na karcie jest przedluzeniem tej w telefonie, mozesz wybierac gdzie chcesz to zapisac.
  0
 • Users Avatars Mini
  T-Mobile EU pisze: 2004-02-29 21:24
  no i oczywiscie telefon moglby byc mniejszy....nie wiem jak ja go na rolki wezme....a to dla mnie wazne....
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawlok pisze: 2004-02-29 21:56
  Wiecie co mnie najbardziej wkurza w tym telefonie - martwe piksele na wyswietlaczu i to, ze wg producenta moze ich przybywac, to jest przegiecie przy tak drogim telefonie. Sam uzywam teraz T630 i o czyms takim nie ma nawet mowy!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-02-29 22:35
  Mobile:MAsz karte standart-32MB?CIekawe jakby chodzila 6600 z kartami 128,256 czy nawet 512 MB,czy by sie wieszala?!
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-03-01 18:24
  **T-Mobile EU** dzięki za wyjaśnienie nurtujących mnie problemów. TO utwierdziło mnie w przekonaniu o jego kupnie i wczoraj nabyłem. Faktycznie z taką ilością pamięci to można w końcu poszaleć (kiedyś miałem 7650 i pamięci zawsze brakowało). Jedynie co jest gorsze w stosunku do 7650 to polifonia-tragedia, ale za to wav'y brzmią znacznie lepiej.Wyświetlacz faktycznie powala, kolory soczyste.Aprat teżrobi lepsze zdjęcia (brak zakrzywień po rogach),dobre zdjęcia wyszły mi nawet z naklejoną folią ochronną na obiektywie (o ślepota ze mnie-dziewicę dostałem). Ma może ktoś pełną wersję programu do nagrywania rozmów (power dictafone lub coś w tym stylu)? lub adres stronki.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-01 21:20
  Rychu:CO?Mowisz ze ma gorsza polif od 7650?Kurde kazdy mowil cos innego!
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-03-02 09:40
  **BOSSNOKIA** Tak sie się składa ,że byłem wczoraj u kumpla,któremu kilka miesięcy temu odsprzedałem 7650 i miałem możliwość porównania.W 6600 midi brzmią jakby poli była 4-głosowa.Dźwięk jest taki "brudny", w 7650 istrumenty są dźwięczniejsze.Może to za sprawą tego głośnika w 6600,który zamontowany jest z tyłu. Nawet słynny wav "oldphone" 6600 odtwarza chrapliwie, a na 7650 wyraźnie słychać dzwoneczki.Ale na tym kończa się zalety 7650.Jakość zdjęć i obrazu w 6600 powala na kolana 7650-to stwierdziliśmy zgodnie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-03-02 09:45
  Ogromna róznicę zauważyliśmy przy robieniu zdjęć przy słabym oświetleniu żarówkowym.Na 7650 obraz był prawie niewidoczny, dużo szumów ,natomiast na 6600 obraz był czysty i wyraźny, dużo jaśniejszy. Z tego wniosek,że 6600 ma po prostu inny obiektyw o wiekszej czułości ISO.Poza tym jak napisałem wcześniej nie zaokrągla obrazu po rograch.W 7650 po rogach obraz był mniej ostry a w 6600 nie ma już tej wady.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-02 15:59
  CO do fotek i ich ubytku w 7650 po rogach zgadzam sie.Ale z ta polifonia,bede sie musial przekonac osobiscie bo nie chce mi sie wierzyc ze najnowszy model ma gorsze dzwonki niz 7650... moze glosnik masz zjeb... heh.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-02 22:47
  A i Rychu napisales:"ale za to wav'y brzmią znacznie lepiej" czyli miales na mysli np przerobki mp3?Masz jakies true tones wgrane?
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-03-03 00:00
  *BOSSNOKIA* o tych wav'ach to pisałem dzień wcześniej,przed konfrontacją bezpośrednią z 7650. W bezpośrednim starciu na wav'y jak później napisałem wygrała 7650. Wyjątkiem są te oryginalne w 6600 np."kogut",który brzmi bardzo czysto i realistycznie. Ale ja porównywałem te,które wgrałem z kompa do obudwu telefonów.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-03 22:39
  Rychu:A czym wgrywales tak apropo,IRDA?Sprobuj wgrac te true tones z wapstera,zobacz jak bedzie gralo.Dzis wzielem w era biznes SE T630,nawet fajny fonik,ale sprzedalem bo chce caly czas 6600...
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-03-04 10:46
  BOSSNOKIA: ok, spróbuję te tru tones.Ja mam też T610,kupiłem go jak sprzedałem 7650.Uważam go za dobry telefon, szczególnie jeśli wziąść pod uwagę wymiary i możliwości. Trzymam go jako awaryjny lub gdy muszę się gdzieś wybrać bez "cegłowki", z małym telefonem i dlatego nie zamierzam go sprzedawać.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-03-04 12:57
  *BOSSNOKIA* spróbowałem z tego Wapstera (brrr.. prawie 11 zeta za szt.-zdzierstwo) i odgłosy są super ale muzyka brzmi lipnie (Pobrałem JM Jarre'a), tak jak mp3 na 64kB-zbyt duża kompresja (plik miał 57kb). A wyczytałem gdzieś na zachodniej stronie, że ten format true tone to jest coś w rodzaju mp3 tylko mocniej skopresowane i jakość brzmienia zależy właśnie od stopnia kompresji.Głośnik mam na pewno dobry, bo dźwięki nagrane dyktafonem przez mikrofon odtwarzane są głośno i czysto.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-04 16:36
  Rychu:CO do T610,to 630-naprawde jest ok,ale jako drugi fonik.Co do dzwiakow w 6600,jak kupie(mysle ze uda mi sie na dniach) to sie przekonam osobiscie.pozdrawiam.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-07 11:38
  Wczoraj kupilem IRDE pod USB,mam 7650 i wlaczam podczerwien,znajduje telefon,ale nie zawsze uda sie cos przeslac...Czasem przerywa.NA win 98 poszlo za 1szym razem,ja mam XP wiecie czemu tak jest?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-07 16:17
  Pokazuje ze jest ,,kilka urzadzen/komputerow w poblizu".Jak uruchomic dzwonek mp3 przez mp3GO ktory znajduje sie w skrzynce odbiorczej?!
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawlok pisze: 2004-03-07 18:10
  Szukam tego telefonu z Idei,oczywiscie nowki nieuzywanej. Ma ktos moze?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-07 18:37
  JA tez szukam,bez sima.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-08 22:39
  Juz irda chodzi,wszystko ok!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-09 21:01
  POMOCY!Jak uruchomic dzwonek mp3(true tones jak kot woli) na 7650?S.O.S !
  0
 • Users Avatars Mini
  setka pisze: 2004-03-10 14:38
  BOSSNOKIA kupiłem sobie ostatnio (choć N7650 mam od czerwca...:-))urządzenie USB BLuetooth. I mam pytanie: czy będę mógł się połaczyć z internetem z komóry, czy to tylko idze przez IRDA. A druga sprawa: czy można jakoś po wgraniu na kompa zdjęć, polepszyć ich jakość?? Z góry Thx. za info... Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-10 15:41
  setka:Hmm...pierwszy raz sie spotykam z takim pytaniem,a wiec:Co do netu z komory przez USB,to nie mam pojecia,bo nigdy tego nie robilem,ani przez IRDE ani tym bardziej BT,jedynie wap.A co do lepszych fotek...nie widze takiej mozliwosci,poprostu tego sie nie da zrobic (na 99%) to tylko telefon a nie aparat z prawdziwego zdarzenia....pozdrawiam!
  0
 • Users Avatars Mini
  mobilekom pisze: 2004-03-10 18:25
  Jeśłi chodzi o jakośc fotek to wydaje mi sie że mój P800 robi lepsze, moze to tylko moje złudzenia. Trochę za bardzo jajkowata ta 6600. Pozdraiwam www.mobilekom.evortal.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-10 21:39
  Heh... no moze i jest ,,jajowata" troche,ale za to P800 jest ,,cegłowaty" :D
  0
 • Users Avatars Mini
  setka pisze: 2004-03-11 01:21
  ***BOSSNOKIA- thx. za info. Ja często zadaje głupie pytania...:-), na które ciężko znaleźć odpowiedź...:-) Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-11 08:20
  Spoko,kazdemu czasem zdarzy sie zadac trudne pyt ;D
  0
 • Users Avatars Mini
  Daro pisze: 2004-03-12 12:06
  PS. mnostwo programow symbian, java, dzwonkow i tapet na N6600 i inne fony z kolorowymi displeyami znajdziecie na wap stronie pod adresem: wap. dealer. net.pl (dział Download) Polecam i pozdrawiam! ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-12 16:18
  wap to wiesz... jak mam tyle bulic to wale to!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-13 16:50
  Od dzis mam 6600!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-13 18:20
  Aplikacje z 7650 nie chodza na 6600 wcale?Dajcie str www z softem na 6600!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  karol.b pisze: 2004-03-15 19:17
  6600 kolejna odslona 7650 i 3650
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-16 08:46
  Grrr... mam problem z IRDA,dziala mi juz super z 7650,potem z 6600,ale wczoraj odlaczylem ja na chwile zeby drukare podlaczyc i teraz,pomimo takich samych ustyawien jak byly( 115200, Sigma Tel 4000 i COM 1) odbiera fotki z 6600,ale nie wysyla nic na kom.Pojawia sie:Wystapil blad przy wysylaniu...odmowa dostepu...dane zostaly wyslane do innego komputera!?! POMOCY!Co to jest??!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-16 16:52
  Poza tym mam ustawienia:speed enable-4000000 i min.czas przetwarzania 1 mS wiec co robic?
  0
 • Users Avatars Mini
  yahoo pisze: 2004-03-19 15:25
  Mam ten telefon od 10 dni! Trzeba przyznac,ze nie jest pozbawiony wad:( A najwieksza jest BATERIA trzyma od 36 do 60 godzin maksymalnie:( Poza tym w moim modelu niedziala wibracja gdy otrzymuje smsa,a mam aktywny profil milczy! Brak odtwarzacza mp3, filmy mozna nagrac nie dluzsze niz 10 sek... Nie wiem dlaczego piszecie,ze nokia 6600 jest pozbawiona wybierania glosowego? Moja je ma:) I na koniec pytanko:] Skad mozna sciagnac ZA DARMO programy do tego telefonu? Z gory dzieki za informacje!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-19 16:10
  Moja tez ma wybieranie glosowe ;) a co do baterii to niestety tak jest.Wszystkie linki do str www z softem masz w opsie tego telefony na tej str.
  0
 • Users Avatars Mini
  mikołajj pisze: 2004-03-21 11:07
  po ile teraz jest N6600 na rynku wie ktoś ?pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  unknow pisze: 2004-03-22 05:15
  to sie nazywa telefon tylko ze bardzo drogi :(
  0
 • Users Avatars Mini
  chirurg pisze: 2004-03-23 17:14
  Jak wiecie w Ideii pojawił się SX1. Dlatego też mam do wyboru 6600 lub sx1 i nie wiem na który się zdecydować. Mam prośbę do wszystkich o podjęcie decyzji. Na którym tel mniej stracę w przyszłości? Który jest bardziej odporny mechanicznie?( s55 rozleciał mi się po 1 upadku) Który robi lepsze fotki (oczywiście bez cudów). Dziękuję z góry wszystkim za pomoc . Tomek
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-23 22:30
  Padl mi chyba dolny glosnik w 6600,bo niby slysza mnie i ja slysze,ale jak mowie to slysze trzask....podobno tak bywa w nich.Pewnie pojdize do serwisu..grrr!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  AMG pisze: 2004-03-25 17:39
  yo wydaje mi sie ,ze Nokia dała troche plame z 6600 lecz to telefon dla biznessmenów i po co komu kamera w telefonie?a szczególnie biznessmenom? a no tak nokia spaprała robote ale cóż jest to nowy projekt a i tak udało im sie upchnąć wszystki nowinki techniczne w jednym miejscu i dobrze!Podobno do 6600 można dokupić 64.mega bajtową karte pamięci tak mi odpisano w serwisie Noki więc może filmiki będą dłuższe narax
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-25 20:11
  AMG:Kamera jest dlatego zeby rozwijaly sie MMSy.A co do biznesmanow to sa rozni-Ci starsi,co tylko dzwonia i nawet wala SMSy,ale takze mlodsi ktorzy lubia nowinki! P.S.Odpalaliscie DOOMa z 7650 na 6600,chodzi?Jaka gra jest dla Was THE BEST na 6600???
  0
 • Users Avatars Mini
  grzesiek.thebest pisze: 2004-03-25 21:54
  mam ten telefon od dwuch tygodni i jest to zdecydowany lider na rynku jak by ktoś znał jakomś stronke z z softami i grami jawa to prosze napisać muj numer gg 5031745 oczywiscie darmowe bede wdzięczny
  0
 • Users Avatars Mini
  Paszko pisze: 2004-03-26 19:12
  Fajna komórka, widać ze jest to jeszcze telefon ( a nie jak P900 ). Chyba jedyna Nokia która przypadła mi do gustu (druga to 6310i).
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-03-28 20:18
  Jeden z lepszych telefonów na rynku - tylko ciągle mam dylemat - P800 czy 6600....
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-29 00:22
  DeeM:Bueheh....6600 czy P900/SX1 to jeszcze kumam,ale P800 to chyba porownuj do 7650 miszczu...
  0
 • Users Avatars Mini
  fasola pisze: 2004-03-30 15:54
  Po bardzo długich poszukiwaniach w necie znalazlem stronę pełną darmowego softu do 6600, SX-1 i innych opartych na Symbianie www. aivanet. com. Tylko przeglądałem, ściągałem i testowałem na emulatorze 7650 GameMagic. Nie ma jeszcze (chyba) emulatora 6600, wiec nie testowalem plików *.sis tylko *.jar A teraz PYTANIE do wszystkich gdzie moge znaleźć 6600? (w sieci IDEA wynegocjowałem fajne warunki ale nie mają na magazynie) Czekam już drugi miesiąc, dzwonię i NIC. Może ktoś zna salon Idei w którym leży i kurzy się 6600 ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-30 17:01
  fasola:ZNam te str juz.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-30 19:06
  Gra z N-GAGE bezposrednio pojdzie na 6600,tylko wlozyc karte z N GAGE i dziala kazda?
  0
 • Users Avatars Mini
  fasola pisze: 2004-03-30 19:43
  **BOSSNOKIA 13-03-2004 napisales: "Dajcie str www z softem na 6600!!!" stad moja odp. Jak od tego czasu znalazles jakies str z darmowym softem, to sie podziel adresami. Chcialbym znac str rownie fachowa i z taka iloscia SOFTU co aivanet.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-03-30 20:54
  Wejdz na opis tego fonu na str gsmonline - czyli kierunek GORA i wybierz - telefony -NOKIA- 6600.Tam masz wszystkie linki.
  0
 • Users Avatars Mini
  fasola pisze: 2004-03-31 00:18
  Fakt. Juz pare dni temu dotarliscie do AIVA i co dobry maja soft, nie? Ciekawi mnie czy ktos znalazl juz dzilajacy recorder VIDEO over 10 sek i zeby nie byl po wlosku ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-04-01 09:11
  Mam teraz na 6600 Vrally(szkoda ze demo) DOOMa(to jest dla mnie the best) no i te SKY FORCE-tez jest dobre,ale chyba doom naprawde nie ma sobie rownych.Te gry z n-gage chodza na 6600??!
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-04-01 17:46
  Kolego BossNokia - porównuje 6600 do P800 bo to podobne telefony...P900 jest o klase lepszy od 6600 - a przecież 6600 to 7650 z kilkoma zmianami...marianku...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-04-01 20:53
  I co uwazasz ze P800 jest lepszy od 6600???!!!! Jak tak to nie bede tego komentowal wiecej.bye
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-04-02 14:53
  OKA - TO INACZEJ ZAPYTAM - SX1 CZY 6600 - ale nie chodzi mi tu o porównanie na zasadzie \"Jaka gra jest dla Was THE BEST na 6600...\" - chodzi mi o strone techniczną bo na razie to widze ze kolega troszke dziwnie traktuje telefon... Myśle ze można porównać p800 i 6600 - ja nie wrzucam tutaj tezy który phone jest lepszy - po prostu u SE jest model P800 i P900 a u nokii :6600,6220, 6230,6810, 6820,7600 itd. to chyba wiele tłumaczy....
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-04-02 16:26
  DeeM:Ok.Co do Sx1 to wiadomo lepszy pod tym wzgledem ze ma radyjko i mp3,ale 6600 ma bardziej ,,popularnego " symbiana no i klawiaturke dla ludzi,poza tym to NOKIA.Wiekszych roznic nie widze.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-04-03 16:08
  Mam na sprzedanie super srebrny nr HEYAH: 888 233 023,info na priv.
  0
 • Users Avatars Mini
  Karambol pisze: 2004-04-03 21:21
  zawiodłem się na maxa!!! myślałem że to fajny telefon, a tu bateria starcza tylko na 2 dni (nówka) to co dopiero będzie później??? filmiki tylko 10 sek- kolejny minus. Już nie mówie o odtwarzaniu plików mp3, ile to trzeba zachodu i problemów żeby zgrac coś do kom. Szkoda mówić!!! Wygląd ma spoko, ale reszta to jest do BANI!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-04-03 23:34
  karambol:No zgadza sie,ma te wady co napisales,ale ma naszczescie duuzo wiecej zalet.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-04-04 10:56
  Ludzie, no co wy? Nie wiem gdzie wy mieszkacie ale u mnie prąd do gniazka dostarczają codziennie i to 24/24h a w domu bywam częściej niż raz na 2 dni i telefon mam kiedy podłączyć do ładowarki.No ale jak komuś zależy na długodystansowych testach wytrzymywania baterii bez ładowania to po kiego czorta mu telefon.Niech se kupi baterię "płaską" (bo długo trzyma-najlepiej Duracell) i żaróweczkę i testuje.Może jakie zawody wygra. Ludzie w cywilizowanych krajach (Japonia,USA) już dawno się nauczyli obsługi telefonów komórkowych i tam nikogo nie dziwi podłączanie telefonu do ładowania na noc.Tam się nikt nie przejmuje ile wytrzyma bateria.To tylko choroba świeżo uprzemysłowionych krajów. A co dopiero będzie później... do 7650 kupiłem nową baterię za 45zł i trzymała 3dni. Nic wiecznego, bateria to jest długopis,też kiedyś się wypisze i co wtedy?
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-04-04 11:00
  No dobra, a jak ktoś mieszka faktycznie na odludziu, gdzie o prądzie nic nie słyszał i ma tam wartę 3-dniową? To se kurna kupuje zapasową baterię i bierze ją (naładowaną) ze sobą na zmianę.A co kanapek to nie bierze?
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-04-04 11:05
  A tak z praktyki wieloletniej z komórkami wam powiem,że im teoretycznie dłuższej żywotności miałem baterię w telefonie tym częściej mi się zadarzało zapomnieć ją naładować i była skucha w środku dnia.Bo zawsze sądziłem,że to jeszcze nie ten dzień kiedy muszę ją naładować, pewnie jeszcze wytrzyma-myślałem.I tu się myliłem... Natomiast nigdy mi się bateria nie skończyła niespodziewanie ani przy 7650 ani teraz przy 6600.Zawsze wstawiam na ładowanie idąc spać i mam problem z głowy.A dodatkowo jest jeszcze plus tej metody: w programie sProfiles ustawiłem sobie tak,by przy podłączeniu do ładowarki (automatycznie program to wykrywa) włączał się profil nocny, może się też uruchomić wybrana aplikacja.Jakie to wygodne i praktyczne, nie macie pojęcia.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-04-04 12:33
  Rychu:Przyznaje Ci racje.Bo jest tak jak mowisz,tez mam prad w domu caly czas hehe i jestemw nim codziennie,ale jednak musisz przyznac ze milo byloby miec takie 3manie baterii w 6600 jak w 6310...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-04-04 14:46
  Jak otwieracie brame-drzwi w DOOMie?Jest jakis klawisz do tego?
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-04-04 14:55
  To trzymanie w 6310i to nie jest takie super jakby się mogło wydawać.Miałem ten fon to wiem.Jeśli sie go używa tylko do dzwonienie kilka razy dziennie to faktycznie wytrzyma 7dni.Ale jeśli się nim solidnie pobawisz, irda i te sprawy ,to czas czas pracy baterii spada do 3-4 dni. No i teraz dochodzimy do sedna sprawy: o jakiej zabawie na 6310i my tu mówimy, o grze w węża przez 7 minut, bo potem sie nudzi? Przecież jeśli z 6600 będziesz korzystać tylko do dzwonienia to bateria wytrzyma 4-5 dni (sprawdzałem). To gry, transfer plików, różne aplikacje uruchamiane, kamera,poświetlenie duuuużegoo wyświetlacza, to one pożerają energię z baterii. A co ją ma pożerać w 6310i? 6310 długo trzyma bo ludzie z niej tylko dzwonią.A kto kupuje 6600 tylko do dzwonienia? Przecież użytkownicy 6600 to cały czas coś na niej robią: grają, robią zdjęcia, bawią się aplikacjami , bo do tego ten palmofon został zrobiony.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-04-04 14:56
  A z drugiej strony mentalność ludzka jest taka, że lepiej mieć więcej niż mniej, nawet jeśli się z tego nie korzysta.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-04-04 15:42
  Rychu:W 7650 nigdy nie udalo mi sie uzyskac 4dni na wiekszej baterii z malym dzwonieniem.Ponawiam pyt o DOOM.
  0
 • Users Avatars Mini
  lewickijacek pisze: 2004-04-14 10:37
  niezła maszyna!
  0
 • Users Avatars Mini
  lewickijacek pisze: 2004-04-14 10:37
  A tak w ogóle to wg mnie Nokie są OK!
  0
 • Users Avatars Mini
  Ewro pisze: 2004-04-15 20:08
  Pomocy!!! Mam zamiar kupic telefon. Zastanawiam sie nad Nokia 6600, Samsungiem e700 i Sonyerykiem t630. Prosze o fachowa pomoc! Napiszcie co o nich wiecie! Z gory dziekuje!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  poki pisze: 2004-04-15 20:57
  Czy wie ktos kiedy bedzie nokia 6230 w erze???????
  0
 • Users Avatars Mini
  poki pisze: 2004-04-15 20:58
  No albo jakies nowosci z targow w Hanowerze???
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-04-15 22:06
  Ewro:Mialem T630 i mam 6600-nie ma wogole porownania,SE szybko spadnie z ceny i wogole widac roznice-6600 to prawdziwy kombajn!-polecam!A co do samsunga to sam zobacz jak leci z ceny na allegro!
  0
 • Users Avatars Mini
  Mario pisze: 2004-04-29 09:21
  Cienki telefon! Zapowiadała się rewelacja- a tu nic specjalnego. Dałem 4
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-04-29 18:46
  Cienki?A jaki jest gruby?Moze 6230 co?
  0
 • Users Avatars Mini
  MSzewczyk pisze: 2004-05-10 11:03
  Do BOSSNOKIA***KOmbajn kombajnem ale powiedz mi tak szczerze.CZy wykorzystujesz na stałe choć 30% z jego możliwości?
  0
 • Users Avatars Mini
  MSzewczyk pisze: 2004-05-10 11:07
  Segment klientów biznesowych,piękne sformułowanie.A czy jakiś BIZNESMEN może mi powiedzieć czy ten telefon naprawdę ułatwia mu życie?Czy posiada takie funkcje i tak odpowiednio dopasowane do jego prawdziwych potrzeb że bez wahania wziąłby ten telefon ze sobą bez obawy że coś pójdzie nie tak?Czy stwierdzenie Segment Klientów Biznesowych oznacza może tylko i wyłącznie telefony w cenie od 1300 zł w górę?:)Jak tak to wszystko jasne
  0
 • Users Avatars Mini
  Miroslaw pisze: 2004-05-12 01:11
  To jest naprawde dobry telefon! Wczesniej mialem Sony Ericsona - nawalal i byl niewygodny w dostepie do menu. Tu jest wszystko intuicyjne. Nie wiem dlaczego i w tescie i w opiniach mowi sie, ze nie ma wybierania glosowego! Jest! Moze troche skomplikowane jest wyszukanie tej funkcji, ale jest. Poruszanie sie po menu jest rewelacyjnie rozwiazane. Jakosc zdjec i filmikow calkiem niezla i wystarczajaca jak na telefon. Bateria trzymala mi 2 dni, kiedy uczylem sie obslugi i ciagle sie bawilem telefonem. Przy nieeksploatujacym uzytkowaniu jest to 3 do 5 dni. Przesadzaja tez ci, ktorzy pisza o nim \"cegla\". Nie jest filigranowy, ale nie jest ciezki i znakomicie lezy w dloni. Chyba szybko sie z nim nie rozstane! Ocenilem go na 9 i szczerze polecam wymagajacym komorkowiczom.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-05-12 12:54
  Szewczyk:Zalezy co rozumiesz przez 30 % mozliwosci?Jesli rozmowy, SMSy,MMSy, kalenardz,gry, aplikacje,aparat i nagrywanie filmow to wiecej niz 30 chyba.
  0
 • Users Avatars Mini
  jerichoholic pisze: 2004-05-14 01:56
  Hej. Mam pytanie. Z jaką szybkością (w klatkach na sekundę) działa kamera wideo? Z gory dzieki za odpowiedz
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-05-17 16:42
  Wie ktos,gdzie mozna kupic oryginalny szary panel do niej?!
  0
 • Users Avatars Mini
  MSzewczyk pisze: 2004-05-20 20:22
  Do BOSSNOKIA***Z tymi 30% to faktycznie przesadziłem:))Ale te rzeczy które wymieniłeś są akurat teraz w każdym praktycznie modelu,może za wyjątkiem nagrywania filmów.Dla porównania Sagem my x-7 ma to samo a jest co najmniej 2 razy tańszy.Czy napis NOKIA robi swoje?Czym wg Ciebie tak bije inne na głowę że jest taki drogi?(jak dla mnie przynajmniej)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-05-20 22:07
  Szewczyk:Tak,napis NOKIA robi to ze jest jakosc mercedesa,a nie np DAEWOO -jak sagem.I nie porownuj mi nigdy jakiegos padaka do 6600,cena o czyms swiadczy.
  0
 • Users Avatars Mini
  MSzewczyk pisze: 2004-05-21 19:26
  bossnokia:ta,jasne.Jakość mercedesa,ciekawe w którym miejscu.Przykro mi że masz nieciekawe doświadczenia ze swoim Daewoo ale miałem tego sagema w ręku że mówisz o nim padaka?Jak zwykle nie tylko się napinasz bo jesteś fanatykiem nokii.Przykre.Cena o niczym nie świadczy,może o tym że płaci się za nazwę a nie za lepsze możliwości czy jakość
  0
 • Users Avatars Mini
  MSzewczyk pisze: 2004-05-21 19:27
  Pomyłka,miało być Czy MIAŁEŚ tego sagema w rękach że mówisz o nim padaka?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-05-21 21:44
  Po pierwsze nigdy nie mialem takiego gowna jak DAEWOO,nawet jedyne co mam koreanskiego to tv maly samsunga...po 2gie kolego,jak sie daje za nokia taka kase to musi byc i jest lux.koniec tematu.Widze ze chyba nie masz tyle kasy zeby ja miec...,,jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma" prawda?
  0
 • Users Avatars Mini
  MSzewczyk pisze: 2004-05-22 00:41
  Nie,nieprawda.Kasa nie stanowi problemu ale nie uważam że 6600 jest warta takiej kasy.Nie ma w niej nic aż tak niezwykłego i niedoścignionego czego nie ma w innych modelach.A już stwierdzenie że jak się wydaje tyle kasy to musi być git jest najlepsze:)Mi się po prostu ten model nie podoba na tyle żebym chciał go mieć.A na pytanie o sagema nie odpowiedziałeś kolego więc widocznie go nie miałeś.Więc na jakiej podstawie mówisz że to padaka?Bo model sprzed 3-5 lat był lipny?Przykre że żyjesz przeszłością
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-05-22 10:05
  Sam jestes przykry.Skonczylem z toba dyskutowac.
  0
 • Users Avatars Mini
  SEMI pisze: 2004-05-22 12:20
  NAPISZCIE KILKA KONKRETNYCH PRZYKŁADÓW DLACZEGO NIBY NOKIA 6600 JEST LEPSZA OD SIEMENSA SX1 BO JAKOŚ WASZE POPRZEDNIE ARGUMENTY MNIE NIE PRZEKONJĄ. POZDRAWIAM SEMI
  0
 • Users Avatars Mini
  MSzewczyk pisze: 2004-05-22 13:34
  Fakt,dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu.Nie masz żadnych sensownych argumentów więc dobrze że zakończyłeś.
  0
 • Users Avatars Mini
  Rychu pisze: 2004-05-22 14:03
  SEMI, kurna, nie słuchaj żadnych opinii.Lepszym telefonem będzie na pewno ten,który TY sam wybierzesz i kupisz. A techniczne różnice między nimi są nieznaczne, pomijalne. Jedynie co moim zdaniem przemawia za 6600 to to ,że jest to NOKIA (bardzo rozpowszechniona) i nie będzie problemu z dokupienie np. nowej baterii gdy ci padnie. Zresztą przekonaj się sam: przejdź się do kilku sklepów gsm i spytaj o możliwość zakupu (od ręki) baterii do obydwu tych modeli lub innych akcesoriów.
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-05-28 00:32
  Zmienilbym ją na P900,ale warto dac minimum 500zl wiecej i miec wiekszy fon z paroma funk. wiecej?
  0
 • Users Avatars Mini
  MSzewczyk pisze: 2004-05-29 23:15
  A warto dawać za nokie 6600 minimum 1500-1700 jak można mieć coś tańszego np o 1000 zł(dajmy na to sagema my x-6:) który się różni niewielką liczbą funkcji?Spodziewam się odpowiedzi NIE PORÓWNUJ TEGO SYFU DO BOSKIEJ ,IDEALNEJ,JEDYNIE SŁUSZNEJ NOKII.Bossnokia Ty nie musisz odpowiadać bo wiem co powiesz:)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-05-29 23:35
  No jasne ze powiem to co zawsze,wiec tym razem Ci nic nie opdow.Pozdrawiam ;D
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-05-30 21:10
  do MSzewczyk - Bossnokia jest fanatykiem więc jego zdanie jest "subiektywne" Ja uważam-mam 6600-że trzeba mierzyć siły na zamiary a nie odwrotnie.... 6600 na prawde daje ci dużo więcej funkcji niż x-6 tylko musisz wiedzieć czy będziesz je wykorzystywał - wiadomo od dawien dawna że nie ten telefon jest lepszy który ma lepsze parametry tylko ten do którego jest więcej oprogramowania i akcesoriów...
  0
 • Users Avatars Mini
  DeeM pisze: 2004-05-30 21:11
  choć czasem jest odstępstwo od wyżej wymienionego schematu (np.6310i)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-05-30 22:34
  Deem:Zdanie:,,Bossnokia jest fanatykiem więc jego zdanie jest "subiektywne" mam uznac za komplement???
  0
 • Users Avatars Mini
  MSzewczyk pisze: 2004-05-30 23:40
  Do DeeM***Masz dużo racji,zwłaszcza w ostatnim zdaniu.Ale weź mi powiedz co to za funkcje których jest o tyle więcej w 6600?
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-06-05 11:46
  Pawlitko:Sredniej klasy to jest dzis 6610/7210/7250.Ale nie 6600!
  0
 • Users Avatars Mini
  heo7 pisze: 2004-06-10 17:15
  Ta Nokia jest poprostu zaj...sta :)
  0
 • Users Avatars Mini
  psychoLOG pisze: 2004-06-14 15:04
  mala poprawka :)wybieranie glosowe jest(www.nokia.pl).sam telefonik jest super ,czekam na rozsadna cene (pozbede sie ciezaru 7650...)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-06-14 23:49
  Mi znow cos IRDA sie buntuje i nie chce spac nic do 6600...jak to ustawic zeby dzialalo raz na zawsze w XP???!
  0
 • Users Avatars Mini
  Bulanda03 pisze: 2004-06-23 01:05
  Do BOSSNOKIA. Czy masz jusz jakieś przemyślenia na temat 6230 w konfrontacji z 6600, W którą stonę się skłaniasz? A którą z nich ma sobie wybrać ososba, która do tej pory używała 6310i Pozdrawiam :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-06-23 23:17
  Bulanda03:A wiec...duzo myslalem i jednak 6600 jest lepsza moim zdaniem.Ma symbiana,jest wyzszym modelem,jej minimalna cena w POLSKICH promo to 600zl brutto,a 6230-1zl,wiec leci i bedzie leciala z ceny.6230 ma oczywiscie zalety-radio,mp3...ale jednak 6600.Ja jak narazie uzywam 6600 + 6310(to musi byc)ALe zastanawiam sie nad 8910i,bo nie mialem lub 9210 czy P900 a z czasem 7610.pozdraw
  0
 • Users Avatars Mini
  setka pisze: 2004-06-27 15:29
  Ale 7610 jest na razie droga poki nie wyjdzie w polskich sieciach... ale wydaje sie ze 7610 jest bardzo fajnym fonikiem...
  0
 • Users Avatars Mini
  Pawlok pisze: 2004-07-03 18:45
  Widzialem 7610 na zywo dzis. Totalna porazka, z telefonem nie ma nic wspolnego. I do tego ta cena w nokii 3299! Za co???
  0
 • Users Avatars Mini
  BBBOS pisze: 2004-07-07 23:16
  Telefon super tylko nie ma mp3 jak mój 5510 i jest troszeczke za drogi....
  0
 • Users Avatars Mini
  rolls pisze: 2004-07-13 00:11
  Dupa nie telefon!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  mariozapasnik pisze: 2004-07-13 02:54
  Tak sie przyczytuje tym wypowiedziom hmmm Mama N6600 od 2 tygodni i WADY waga, rozmiar(nie mmożna go porównać do samsunga e700), bateria wrrrr tylko max. 2dni, lipny aparat że o kamerce nie wspomnę (no ale do tego są cyfrówki !!! a nie komórki) ZALETY Symbian masa aplikacji duzy wyświetlacz
  0
 • Users Avatars Mini
  mariozapasnik pisze: 2004-07-13 02:55
  MIałem zamiar kupić Samsunga E700 i w salonie zmienilem zdanie i kupilem N6600 Czy dobrze zrobilem? niewiwm sam sie zastanawiam ! Można pisac co sie chce ale mam radę do wszystkich kupujących komórke !!! określcie do czego ja chcecie kupić a potem kupcie !! Jak ma to być telefon, kalndaż, kalkulator to patrzcie na jego wielkośc, wagę i żywotnośc baterii to polecam Samsunga e700 a jak ma to być kombajn multimedialny, do gier, zdjęc, filmików (o ile można je tek nazwać), czytania plików word exel, GPS MP3 (lipne ale możliwe) to polecam NOKIE 6600 Podsumowując Jak masz kupę czasu na wgrywanie aplikacji zabawę kup N6600 Jak chcesz dzwonić, smsowac, mieć poprostu telefon kup S e700 . ps może ktoś chce kupić N6600 + pokrowiec + CD z softem + kabelek na USB + papiery legalną 2 tygodniową zapraszam . mariozapasnik@wp.pl GG 4058315 Skype: mariozapasnik
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-07-14 11:44
  E700 moze malo,ale jednak musi ustapic 6600.
  0
 • Users Avatars Mini
  KONZIO pisze: 2004-07-16 10:16
  Cholera a taki byłem napalony na kupno tego telefonu, ale po Waszych uwagach to naprawdę się zastanawiam!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-07-17 00:48
  Kupuj kupuj,nie mysl tyle-bo warto!
  0
 • Users Avatars Mini
  mariozapasnik pisze: 2004-07-17 01:55
  Mam do SPRZEDANIA SAMSUNG SGH-D410 za rozsądna sumę dużo taniej niż w komisach i NÓWKA nie uzywany wziety na firmę, cały komplet, 2 baterie polimerowe, zestaw słuchawkowy, dołaczam CD z softem kontakt GG 4058315 lub tel. 606-592-153 czekam mam NOKIE 6600 i bym samsunga sobie zostawił bo jest lepszy moim zdaniem no i na moje potrzeby ale niestety jest droższy od nokii (1000zł) czekam na kontakt
  0
 • Users Avatars Mini
  mariozapasnik pisze: 2004-07-17 02:01
  UWAGA wreszcie MAM SOFT do N 6600 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5 CD z Softem Grami JAVA programami nawet zdejmowanie simloka i inne bjerki filmami nawet matrixa mam pod NOKIE kreskówki polifonia, tru tone jest tego tyle że nawet niepoliczyłem, ale w subie ponad 4 GB danych !!!!!!!!!!!!! Jak ktoś jest zainteresowany może sie dogadamy hmm ? GG 4058315 lub tel. 606-592-153
  0
 • Users Avatars Mini
  mariozapasnik pisze: 2004-07-22 02:52
  Polecam stronke .... www.nokia.6600.prv.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  wascik pisze: 2004-07-31 20:26
  Mam ten telefon od poczatku maja czyli 3 miesiac i BARDZO polecam!!! Co do MP3 to gowno prada ze jest slaby!!! TRZEBA TYLKO ODPOWIEDNIA APLIKACJE ZAINSTALOWAC, a nie jakis chlam! Posiadam takowego MP3playera do n6600 i jak ktos chce to piszcie: wascik@wp.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  xenion pisze: 2004-08-04 01:58
  Juz za dwa dni bede mial 6600, kupilem na allegro za 1100 zl, chyba nie przeplacilem? Mialem wczesniej 7650 i bylem z niej strasznie zadowolony, jednakze czasy sie zmieniaja i potrzeba rowniez czegos nowszego, wybor padl na 6600, chyba nie popelnilem bledu :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-08-04 23:22
  xenion:Jesli dostaniesz cegle lub paczke cukru-przeplaciles :P
  0
 • Users Avatars Mini
  pudlarz pisze: 2004-08-05 14:06
  biznesowy telefon bateria trzy dni trzyma i do tego ten kształt coś okropnego
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-08-06 17:44
  Cz1.Przeczytalem juz kilka recenzji na temat tego fona i musze powiedziec ze wszystkie byly dla niego bardzo krzywdzace ( sam mam go ponad 3 miechy i jestem z niego bardzo zadowolony).A wracajac do tych recenzji , wszyscy testowali ten model na aplikacjiach fabrycznie instalowanych przez nokie, ktore sa poprostu niewypalem szczegolnie kamerka.A przeciez w sieci jest mnostwo innych programow ktore umozliwiaja nagrywanie filmow z dzwiekiem o dowolnej dlugosci (ograniczeniem jest jedynie ilosc wolnego miejsca) np \"3gpp philips camcoder\".Nikt nie wspomnial o takich programach jak \"extended profiles\" - zmienia profile o okreslonych wczesniej porach,daja mozliwosc tworzenia harmonogramow, stools- flight mode,zmiana loga, fileman- czyli menedzer plikow,
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-08-06 17:44
  Cz2 time tool - o okreslonych porach mowi ktora jest godz (standard po ang. ale dogralem odpowiednie pliki i gada mi teraz po polsku,mini gps - po odebraniu sygnalu z konkretnego nadajnika zmienia profile czyli jak jestem na uczelini sam wlacza mi sie profil cichy jak wroce do domu to profil dom, remote s60 - sterowanie telefonem za pomoca kompa, ja czasem robie tak (dzieki bluetooth 100m) ze wlaczam kamerke zostawiam telefon gdzies w domu i obraz z aparatu mam na kompie czyli szpieguje domownikow, blackballer - blokowanie konkretnego nr, jesli ktos np ciagle daje na gluche,smart movie czyli ogladanie filmow z napisami full screen, nie wspominajac o tym ze dzialaja na nim niektore gry z n-gage (polecam moto gp) czy emulatory z innych konsoli czy przegladac pliki z worda, excela czy korzystac ze slownika np. sloved ed,series 60 theme studo- tworzenie wlasnych tematow (do pobrania za darmo z strony nokii) ,
  0
 • Users Avatars Mini
  Chec pisze: 2004-08-09 18:56
  Witam wszystkich. Tak się składa, że należę do klientów businessowych i kupiłem N6600. Od kilku lat uzywam dwóch tel jednocześnie, 7110 i ...przewinęło się tego trochę. To bzdura, że przeciętny businessman chce od tel. wszystkiego. Zawsze najlepszym kalendarzem będzie ten papierowy -książkowy, notatnikiem notes a całą resztą laptop (bez którego się nie ruszam).Ktoś pisał: \"Wyświetanie czasu rozmowy\" po co? - rozmawiasz tyle ile trzeba. Wyświetlanie może być w N3xxx. Nawet SMS wysyłam rzadziej niż raz na miesiąc: nie mam czasu - szybciej jest zadzwonić. Od telefonu chcę jednego: to co w 7110 + GPRS + lepsza księżka tel. + wybieranie głosowe (choćby) całej książki. Miałem po drodze 6210,6310,SL45i,6310i,T620. Najdłużej się utrzymała 6310i aczkolwiek nie cierpiałem tego aparatu (pokręcone menu).
  0
 • Users Avatars Mini
  Chec pisze: 2004-08-09 18:59
  (CONT) Wciąż 7110 jest dla mnie najwygodniejszy: klapka - nie trzeba blokować klawiatury, szybki dostęp do podstawowych funkcji, szybki dostęp do przekierowań, dobra bateria (już trzecia Li-pol) - wytrzymuje ok 2-3dni (prowadzę ok 3000min rozmów miesięcznie). Nie rozumiem dlaczego businessmanom na siłę wciska się wszelkiego rodzaju wodotryski zamiast pożądnej książki telefonicznej, czyli takiej, w której kontakty będę miał pogrupowane następująco: firma1, firma2, firma3 itd.; po wejściu do danej firmy mam nazwiska: dyr, księgowa, przedstawiciel itd,; dopiero po wejściu w dane nazwisko mam mieć wyświetlone numery komórek, fax, dom, etc. Kupiłem N6600 gdyż ta potencjalnie może mieć taką książkę jako aplikację (btw: jeśli ktoś ma takową - pisz: chec@chec.pl). Niestety jestem zawiedziony na 6600, dość poważnie: oprogramowanie jest do d. a telefon niedopracowany. A oto problemy: [1] telefon wyłącza się bez powodu,
  0
 • Users Avatars Mini
  Chec pisze: 2004-08-09 19:00
  (CONT) [2] wybieranie głosowe po prostu nie działa - lepiej wybrać coś ręcznie, zanim się wk..wisz powtarzając 10 raz "Andrzej" czy "IrDA" (przed podłączeniem laptopa)(wciąż najlepsza jest 6210 - tam powiesz "co za idiota to wymyślił" i on wychwyci kontakt "idiot"), [3] screensaver się regularnie zawiesza, [4] trzeba pamiętać zablokować klawiaturę (wiem, że są aplikacje ale TO powinno być w standardzie), [5] bateria nie wytrzymuje do wieczora, na szczęście sporo czasu spędzam w biurze lub samochodzie (powinni w standardzie dawać dwie ładowarki: domową i biurową ;-), [6] do listy skrótów (GO TO)powinno być można wstawić dowolny skrót a nie wybrańców, [7] klawiszom można przypisać chyba wszystkie funkcje tylko nie "przekierowanie" (SIC!), [8] nie można tworzyć zagnieżdżonych folderów,
  0
 • Users Avatars Mini
  Chec pisze: 2004-08-09 19:06
  (CONT) [9] profile nie mają czasowego wyłączenia tak jak w 6310i, [10] książka tel. ładuje się zbyt wolno, [11] PC suite ma więcej bug'ów (robali) niż na bagnie: spróbuj przegrać książkę z 7110 (zrobiłem to przeładowując przez 6310i) [12] nie wyświetla godziny nawiązania połączeń poza ostatnim, [13] telefon działa jak żółw - nie ma szybszy procesorów?! [14] cała masa innych upierdliwości. Podsumowując: Nokia już na dobre odstawiła zasadę: "zrób tylko podstawy -ale porządnie". Rynek zasypywany jest kilkudziesięcioma modelami rocznie, każdy z założeniem "byle się włączył" a i z tym w 6310 był problem kiedy jednocześnie podłączałeś go do ładowania (a mówili, że 7110 jest niedopracowany).
  0
 • Users Avatars Mini
  Chec pisze: 2004-08-09 19:08
  (CONT) N6600 dostajesz pustą jak bęben, bez podstawowych funkcji: kupa do niczego nie potrzebnych i ledwo działających bajerów, podstawowe sprawy są ubogie funkcjonalnie. Oferowane oprogramowanie płatne jest b. skromne i tworzone z myślą o dzieciakach (gierki, bajery, odtwarzacze) a nie o biznesie (choćby wspomniana książka). A ja nie mam czasu serfować po internecie, pracowników też mi szkoda. Myślę, że niedługo nadejdzie era nowej usługi: phone-tuning, gdzie za ciężkie pieniądze, firmy dopracują to co spieprzył producent, które zrobią z telefonu naprawdę funkcjonalne i pewne urządzenie do komunikowania się. Dla mnie NOKIA to na razie "bezalternatywność konstruktywna" (parafrazując Oleksego jak mówił o UE). Kiedy to będzie świadomy wybór dobrego zakupu? Pozdrawiam wszystkich: Piotr Chęć
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-08-12 23:30
  Nagrywa z dzwiekiem,nie gadaj glupot!
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-08-12 23:45
  A moglbys rozwinac o co chodzi z ta uposledzona java?U mnie dziala bez zarzutu, i nie chodzilo mi o camcordera tylko o najnowsze wersje camcodera (bez r) - "3gpp philips camcoder" ktory wysmienicie nagrywa filmy z dzwiekiem bez ograniczen czasowych.Ale musze sie zgodzic ze fabryczie wgrany soft jest bardzo ubogi i jesli ktos nie planuje w nim nic instalowac to napewno grubo przeplacil.Ale nie dziwie sie ze nokia wypuscila ten model z taki ubogim softem, przeciez tego jest tyle ze kazdy powinien sobie dobrac programy do wlasnych potrzeb.Jak kupujemy mieszkanie to tez wolimy zeby nie bylo umeblowane, zebysmy mogli wszysto urzadzic po swojemu.Ludzie ktorzy narzekaja na N6600 zazwyczaj kupili go dla szpanu i nie znaja nawet mozliwosci jakie on daje.Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-08-16 17:45
  Ja na cale szczescie :D nie mam problemow z 6600 ;-) Na razie staram sie nie wgrywac za duzo shitu, zeby nie zostawalo za duzo smieci w pamieci. Wgralem sobie kilka gierek z N-Gage i jak na razie wszystko chodzi OK :)
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-08-17 16:19
  Szukam 2 rzeczy do n6600 - oryginalnego tla z n7650 (backgroundimage.mbm - taki gosc rysujacy cos na chodniku) oraz !!!!! TO NAJWAZNIEJSZE !!!! potrzebuje pilnie THEMA, ktory bedzie mial wyglad menu z n7650, n3650 lub n-gage !!! Kto ma ten telefon to chyba lapie, o co chodzi. Pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-08-23 22:27
  No nikt tu nie zaglada ?? Halo...
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-08-23 23:43
  Ja zagladam....
  0
 • Users Avatars Mini
  ryba pisze: 2004-08-27 00:04
  3gpp philips camcoder na jakiej stronie mozna go zdobyć i prosze wiele innych stron z softem
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-08-31 19:54
  ***ryba: poszukaj na www.komforum.net albo forum.techtronic.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  trezio pisze: 2004-09-03 14:24
  Witam, czy znacie jakieś oprogramowanie, które pozwala na odtwarzanie plików mp3 w 6600, a jeślitak to gdzie można je ściągnąć, kupić?
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-09-04 00:38
  trezio: nazywa sie "ultraMP3" a skad sciagnac ?? Wlasnie wysylam na maila ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  trezio pisze: 2004-09-04 10:57
  reboot, bardzo dziękuje za programik!
  0
 • Users Avatars Mini
  trezio pisze: 2004-09-04 12:41
  Mam kolejne pytanie do posiadaczy 6600, czy sciąganie aplikacji z symbianonline.com jest bezpieczne?, słyszałem ostatnio o wirusach na Symbiana czy ściągając prze gprs z sekcji downlowds tej strony mozna mieć pewność że nie ściągnie się jakiegoś wirusa? i jeszcze jedno czy znacie program AvecRadio, jeśli tak to proszę o kilka słów na jego temat
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-09-09 23:21
  trezio: ja sciagam stamtad programy ;-) i wsio jest OK :)
  0
 • Users Avatars Mini
  BOSSNOKIA pisze: 2004-09-13 23:54
  Nie mam juz 6600.Od dzis :P
  0
 • Users Avatars Mini
  xslimakx pisze: 2004-09-18 22:59
  Chec popieram w 100%. Kumpel ma 6600 i prawde mowiac nic specjalnego az tak nie ma... mozna powiedziec iz to taka 3650 z modufikacjami... po tym jak juz mi przeszlo pawienie sie nowym telefonem zaczalem tesknic za czasowymi profilami oraz czasowym blokowaniem klawiatury z mojej 6310 (choc to ostatnie mozna rozwiazac poprzez blokade telefonu na kod zabezpieczajacy ale trzeba go pozniej podac aby odblokowac gsma co jest troche uciazliwe). A wiec mam pytania podobne do Checa, czy sa takie aplikacje. 1. profile na czas 2. blokowanie klawiatury na czas? Chec a jesli chodzi o to twoje firma1 firma2 to masz cos takiego jak grupy w nich mozesz pozapisywac w ten sposob.
  0
 • Users Avatars Mini
  jasior pisze: 2004-09-21 22:28
  cześć.jedno krótkie pytanie.Którą nokie wybrać :6230 czy 6600
  0
 • Users Avatars Mini
  marcel pisze: 2004-09-22 01:33
  To zależy od upodobań i do czego takowy telefon ma służyć. 6600 ma napewno większe możliwości dostosowania funkcji pod użytkownika ze względu na system Symbian, natomiast 6230 jest bardziej wskazana jeśli zależy Ci na szybkiej transmisji danych (EDGE). 6230 jest mniejsza i bardziej poręczna, ale z drugiej strony ma mniejszy wyświetlacz. Ja osbiście wybrałbym 6600 i w najblizszych dniach mam zamiar właśnie to zrobić!
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-09-22 02:09
  xslimakx poczytaj sobie moje wczesniejsze posty ,tam znajdziesz odp na swoje pytania, zwroc uwage na. extended profiles-wczesniej nie napisalem ze daje mozliwosc czasowego blokowania klawiatury, czas mozna ustawic osobno dla kazdego z profili.
  0
 • Users Avatars Mini
  jasior pisze: 2004-09-25 21:06
  A przy okazji może wiecie skąd można ściągać sofciki do tego fonu jak np.uniwersalny pilot i td??
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-09-25 21:27
  jasior: np. z serwera irc.efnet.nl lub irc.efnet.org ;-) z kanalow #mediaplace oraz #aivanet
  0
 • Users Avatars Mini
  N6600 RULES pisze: 2004-10-05 19:18
  Mam N6600 od 0,5 roku i jestem z niej b.zadowolony. Jak wgracie sobie do niej odpowiednie aplikacje , gierki z N GAGE i filmy to zobaczycie ze jest to super fonik. Polecam program Smartmovie. Umozliwia konwertowanie filmow 700 mb z Divixa do 70 mb full sreen , z napisami. Ja gdy jade autobusem albo sie nudze na wykladach to ogladam filmiki ktorych nie mam czasu obejzec w domu. Dzisiaj na nudnym wykladzie obejzalem sobie Ja Robot:)Pozdrawiam wszystkich fanow N6600 chetnie wymienie sie opiniami
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-07 11:41
  N6600 RULES: no w sumie SmartMovie fajna rzecz, ale chyba na wykladzie nie ma jak ogladac filmu z dzwiekiem w tle... Lepszy jest juz p800/p900, bo tam mozna wlozyc sluchaweczki ;-) i jazda na maksa :-) PS. Moglbys udostepnic gdzies ten filmik Ja Robot ?? Albo moze znasz adresy skad sciagne juz gotowe przerobione filmiki ??
  0
 • Users Avatars Mini
  N6600RULES pisze: 2004-10-07 11:56
  Ja używam zestawu słuchawkowego. Coprawda nie mam stereo dżwięku ale jekość jest całkiem dobra.Niestety nie znam żadnej stronki z filmami pełnometrażowymi a z przesłaniem filmu byłby problem bo ma 100MB. zawsze pozostaje kaza...
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-10-07 18:44
  Hehehe panowie po co szukac po necie stronek z przerobionymi filmami? Nie slyszeliscie o programie smart movie converter? Ja sobie sam przerabiabiam kazdy film jaki chce do odpowiedniego formatu (kilka rodz jakosci jaki i dzwieku , osobno sie jeszcze ustawia glosnosc). A instalka zajmuje 1,5 mega. Proponuje poszukac wlasnie tego zamiast ilmow. Pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-07 20:12
  biegly: no w sumie... to chyba masz racje. /// N6600RULES: a czy ten zestraw sluchawkowy to jakis taki najtanszy jaki da sie kupic ?? I czy telefon nie chodzi wolno w trakcie odtwarzania ?? Filmy odtwarzaja sie plynnie czy tak "rwie" ??
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-08 01:39
  biegly: niezla cena... ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-10-08 02:10
  To co ty patrzyles tylko te bluetooth?? Za 50 zeta juz mozna kupic, oryginalna bateria do 6600 kosztuje 180. Jak kogos stac na taki tel to na sluchawki za 50 chyba tez ;)
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-08 16:19
  biegly: no w sumie masz racje :-) Na poczatek cos sobie skonwertuje SmartMovie... ale musze dorwac ten program
  0
 • Users Avatars Mini
  N6600RULES pisze: 2004-10-08 17:27
  ja mam sluchawki za 20 zeta i mi calkowicie wystarczaja. W programie Smartmovie mozesz sobie wybrac ile klatek na sekunde bedzie bedzie skonwertowany film. Oczywiscie im wiecej klatek tym plynniej.
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-10-08 22:33
  N6600RULES nie zabardzo sie z toba zgodze, bo wiadomo ze im wiecej klatek ty plynniejszy obraz ale powyzej pewnej granicy zamulisz telefon i wcale nie bedzie plynnie odtwarzal.A tak swoja droga to gdzie ty widziales opcje ilosc klatek na sekunde, bo ja tam mam tylko kbps (chociaz jedno z drugim sie wiaze) i tak powyzej 112 juz widze ze fon nienadaza.
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-09 01:47
  biegly: a moglbys opisac jakie najlepiej dac ustawienia ?? Tak zeby film fajnie wygladal i jak najmniej przy tym zajmowalo, bo ja niestety mam tylko 128 MB ;-( ale mysle o kupnie 256 MB. Aha - chyba nie oplaca sie sprzedawac 128 MB, bo w razie czego zawsze sie moze przydac. Jak sadzisz ?? Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-10-09 18:52
  Heh idealnych dla kazdego filmu nie ma, zalezy od jakosci filmu ktory masz na kompie, wiadomo ze filmu nagrywanego z kina nie bedzesz konwertowal z taka jakoscia jak jakiegos divixa (tylko z lepsza oczywiscie).Ja zazwyczaj daje landscape/reduce frames/ bitrate 96/enable i force mono wlaczone/frequency 16000/bitrate 32/a volume to juz jak chcesz glosno to tak ustawiasz.Ale samemu trzeba poprobowac.A karty to bym oczywiscie nie sprzedawal jesli nie potrzebujesz kasy.Pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-10 01:38
  OK biegly poprobuje... Na razie przerobilem sobie teledysk Eamona-Fuck it, teledysk Ushera - Yeah oraz Shreka 2 po polsku ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  N6600RULES pisze: 2004-10-10 11:18
  Biegly mi tez oczywiście chodziło o bitrate:) Ja mam podobne ustawienia a bitrate między 128 a 160 . Wyżel piszesz o programie time tool, ktory podaje godzine. Zainstalowałem sobie taki versja 1.1.31 i time tool WAV-files i gdy chce uruchomić zeby gadał to mi podaje ze nie mam tych plików WAV. Wszystko zainstalowałem na MMC. Czy mogłbyś mi podesłac ten swój programik byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
  0
 • Users Avatars Mini
  N6600RULES pisze: 2004-10-10 11:19
  acha to moj adres:) szymonpad@poczta.onet.pl
  0
 • Users Avatars Mini
  N6600RULES pisze: 2004-10-11 11:11
  reboot: sciagnolem ta gierke. Tylko powiedz mi jak ja zainstalowac! Mam 3 pliki a w kazdym jest folder system i libs. Mamie przegrac każdy na mmc do katalogu system i libs?
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-11 12:22
  Zaznacz wszystkie 3 pliki RAR i daj WYPAKUJ TUTAJ, i powtarzaj ta czynnosc do czasu, az zostanie Ci folder SYSTEM a w nim APPS i LIBS... i przegraj to na MMC :-) Z gierek polecam rowniez Tony Hawk Pro Skater - naprawde wypasna gra - super grafika i grywalnosc - wyglad identyczny jak THPS na PC... Polecam !! PS. Jesli nie masz skad go sciagnac - daj znac, to umieszcze na FTPie ;-)
  0
 • Users Avatars Mini
  N6600RULES pisze: 2004-10-11 18:53
  Zrobilem tak i wyskakuje mi komunikat aplication closed!Nie wiem co jest grane bo podobnie instalowalem Tom Cleansy Jungle storm i wszystko bylo okej ale niestety gierka na 6600 ma dziwne kolory i nie da sie grac:)
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-10-11 23:30
  tu macie jeszcze napisane ktore gierki powinny dzialac na naszych fonach, ale roznie to bywa :D Pandemonium? = Yes Super Monkey Ball? = Yes Rayman 3? = Yes Flo Boarding = Yes Fifa 2004? = Yes Crash Nito Kart? = yes Tony Hawks Pro Skater? = Yes Bomberman? = No MotoGP? = Yes The Sims Bustin' Out? = Yes Puzzle Bobble VS = Yes Red Faction = Yes Marcel Desailly Pro Soccer = Yes, but fucked up colour Ghost Recon: Jungle Storm = No Splinter Cell = Yes, but fucked up colour MLB Slam! = Yes NCAA Football 2004 = Yes Puyo Pop? = Yes Virtua Tennis = Yes SonicN = Yes Tomb Raider = Yes Ashen? = Yes, but fucked up colour in the start, normal in game Tiger Woods PGA Tour 2004 = Yes, but fucked up colour Spider-Man 2 = Yes Pathway To Glory Demo = No Poket Kingdom: Own The World BETA = Yes Urban GT? BETA = Yes, but fucked up colour Snakes 3D (Pre-Release) = Yes
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-12 17:18
  N6600RULES: to dziwne, bo umnie Operation Shadow chodzi wysmienicie...
  0
 • Users Avatars Mini
  N6600RULES pisze: 2004-10-12 20:20
  reboot: przegralem jeszcze raz i chodzi. NIe wiem czemu wczesniej nie chciała. zainstalowalem sobie tez Tom Clansys, Splinter cell i Asphalt ale kolory sie kopią i nie da sie grać! Czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać? Ta gierka Asphalt jest rewelacyjna nawet z tymi dziwnymi kolorami a co dopiero gdyby normalnie chodziła:)!
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-10-12 20:41
  N6600Rules , przeczytaj moj post u gory asphalt=urban gt , to sa gry robione pod ngage.Nic na to nie poradzisz.Powinnismy sie cieszyc ze wogole jakas dziala. Pozdro
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-12 20:47
  N6600RULES: u mnie takie zielonkawe byly te kolory ;-( Teraz z niecierpliwoscia czekam na Drivera (wyglada jak GTA 1 - rewelka !!!) i Call Of Duty... Oby tylko kolorki byly dobre :) Jesli okaza sie zjebane, to kupuje n-gage oraz 7650... I tyle
  0
 • Users Avatars Mini
  N6600RULES pisze: 2004-10-14 22:04
  Nie wiem co sie dzieje z moim Total irRemote! Zainstalowałem juz wiele rużnych wersji ( i takich z kaygenem i z crakiem ) i zawsze po paru dniach wyskakuje mi ze kończy sie czas uzytkowania i pozostało iles dni do rejestracji! a jak wpisuje keygena to nic sie nie zmienia! macie jakis taki który sprawdzaliście i działa bezproblemowo?
  0
 • Users Avatars Mini
  jasior pisze: 2004-10-16 11:59
  z www.aivanet.com jest tam i se ściągnouem i diała.dzięki reboot za tou stronke!
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-10-16 16:24
  Nie wiem, nie jestem administratorem tej strony heheh, a tak serio to nie wiem.Pare dni temu bylo oki, ale tak byle ze stronami z nielegalnym softem pojawiaja sie i znikaja, datego jak jakas nowa dorwe to ciagne z niej do oporu co sie da.Tak samo bylo z aivanetem (progsy z serialami, keygenami i crackami) pare tygodni stronki nie bylo a teraz jest ale pelen legal- same triale
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-25 18:30
  biegly i N6600RULES - uzywacie moze Smart Profiles ? Czy dobrze Wam zmienia profile ?? A moze uzywacie Extended Profiles ??
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-10-26 15:27
  Ja uzywam extended profiles i wszystko smiga ok
  0
 • Users Avatars Mini
  N6600RULES pisze: 2004-10-26 15:30
  Używałem wcześniej Eprofiles ale po formacie tel i zainstalowaniu ponownie niechciały mi profile sie przełanczać. Teraz ma Smart profiles i wszystko gra! Szkoda tylko że po on/off telefonu muszę wejść w tą aplikacje i ją uruchomić. Nie włancza się automatycznie jak E profiles.
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-10-27 01:26
  Tak na dobra sprawe to extended profiles nie trzeba wlanczac.Piszesz ze smart profiles musisz wlaczyc po on/off tzn ze jest to program ktory aby dzialac musi byc uruchomiony w tle.EP wystarczy ze jest zainstalowany w telefonie. A po formacie zrobiles przywracanie systemu czy poprostu zainstalowales jeszcze raz?
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-27 12:05
  biegly: a masz legalna wersje czy scrackowana (ale jeszcze sprzed czasow lepszych zabezpieczen) ??
  0
 • Users Avatars Mini
  N6600RULES pisze: 2004-10-27 12:14
  biegły: po formacie nanowo zinstalowałem! Zresztą żaden z programów psilocka już mi poprawnie nie chodzi! Zaczeło sie od Total irRe, eprofiles a teraz Where i am!Pomimo keygenów programy są na 15 dni:)
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-27 23:46
  Te nowe nie pojda, a te stare to musisz date na rok do tylu zmienic i scrackwac i dopiero potem znowu na rok do przodu :)
  0
 • Users Avatars Mini
  biegly pisze: 2004-10-28 00:24
  Ja po formaciku przywracam sobie system pierwszym bacupem jak zrobilem na pc suite i wtedy kazdy progs z psilocka chodzi
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-28 10:19
  biegly: no dziala :) chyba ze zainstalujesz jakis program zabezpieczony tymi nowymi zabezpieczeniami - wtedy te stare nie chca dzialac ;/
  0
 • Users Avatars Mini
  reboot pisze: 2004-10-28 10:23
  PS. Calkiem ciekawe dyskusje sie tutaj tocza :) Przynajmniej jedno forum zyje :)