TONE Free HBS-FN6 i HBS-FN4 - nowe słuchawki LG w Polsce

Drukuj
Bezprzewodowe słuchawki douszne LG
Nowe bezprzewodowe słuchawki douszne LG zaprezentowane

LG wprowadza do sprzedaży dwa modele bezprzewodowych słuchawek dousznych z linii TONE Free: HBS-FN6 i HBS-FN4.

Zastosowanie w modelu HBS-FN6 etui z technologią UVnano nie tylko pozwala bezpiecznie przechowywać i ładować słuchawki, ale także zwiększa higienę ich użytkowania. Etui firmy LG wyposażone jest w źródło światła ultrafioletowego, które eliminuje 99,9 procent bakterii E. coli oraz S. aureus. Wkładki słuchawek wykonane są z nietoksycznego, hipoalergicznego żelu silikonowego. Aby skorzystać z dezynfekcji wystarczy pierwsze dziesięć minut ładowania w etui podłączonym do zasilania, aby słuchawki zostały skutecznie oczyszczone z bakterii.

Słuchawki wyposażone w technologię HSP (Headphone Spatial Processing) firmy Meridian Audio odtwarzają dźwięk ze wzbogaconymi efektami przestrzennymi. HSP oparta jest na cyfrowym przetwarzaniu sygnałów. Pozwala zarówno na odtworzenie realistycznej sceny dźwiękowej i symulowanie doznań uzyskiwanych przy użyciu rzeczywistych głośników, jak i na uzyskanie nieskazitelnej czystości wokalu. Stwarza efekt całkowitego otoczenia słuchacza dźwiękiem.

W obu modelach słuchawek TONE Free dostępne są ustawienia korektora dźwięku z możliwością indywidualnego regulowania oraz czterema unikalnymi ustawieniami wstępnymi opracowanymi przez Meridian. Umożliwiają one uzyskanie efektów dostosowanych do różnych upodobań: Natural – o naturalnym i zrównoważonym brzmieniu, Immersive – z silniejszymi wrażeniami przestrzennymi, Bass Boost – ze wzmocnionymi basami, Treble Boost – ze zwiększoną wyrazistością wokalu. Dopasowane wkładki douszne blokują większość rozpraszających odgłosów z otoczenia, natomiast tryb Ambient Sound, włączany poprzez naciśnięcie słuchawek, pozwala usłyszeć to, co dzieje się wokół.

Gdy brakuje czasu na pełne ładowanie z pomocą przychodzi szybsza opcja, która pozwala na odbiór muzyki nawet przez godzinę już po pięciu minutach od umieszczenia słuchawek w kompaktowym etui. Po pełnym naładowaniu obydwa nowe modele mogą pracować przez sześć godzin. Akumulator wbudowany w etui UVnano pozwala natomiast na trzykrotne, pełne naładowanie słuchawek, a tym samym wydłużenie czasu pracy urządzenia do 18 godzin.

Oba modele spełniają wymagania kategorii ochronnej IPX4, co oznacza, że są odporne na zachlapanie wodą, deszcz oraz pot. Wyposażone są też w funkcję sterowania głosowego. Intuicyjne przyciski dotykowe wbudowane w każdą ze słuchawek pozwalają na włączanie lub wstrzymywanie odtwarzania, pomijanie wybranych utworów i regulowanie głośności bez konieczności sięgania po aparat.

Nowe modele dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: matowej czarnej (Stylish Black) i błyszczącej białej (Modern White).

W Polsce model HBS-FN4, w kolorze białym oraz czarnym, dostępny jest już w LG Brand Store, sklepie online LG oraz w sieci Media Expert. Natomiast słuchawki HBS-FN6, w kolorze białym oraz czarnym, pojawią się w naszym kraju w sierpniu, również w LG Brand Store, sklepie online LG oraz w Media Expert.

Słuchawki HBS-FN4 kosztują 449,00 zł.

Podstawowe dane techniczne:

 • Wymiary słuchawki dousznej: 16,1 x 32,77 x 25,0 mm
 • Wymiary etui z funkcją ładowania: 54,6 x 54,6 x 27,5 mm
 • Pojemność baterii                                       
  • Słuchawki douszne: 55 mAh x 2   Etui: 390 mAh
 • Czas szybkiego ładowania:  5 minut wystarczające na 1 godzinę odtwarzania
 • Czas pracy baterii                                      
  • Rozmowy: 5 godzin  Odtwarzanie: 6 godzin  Słuchawki + etui: 18 godzin
 • Łączność: Bluetooth 5.0 (połączenie z jednym urządzeniem)
 • Głośnik: Dynamiczny 2-warstwowy
 • Mikrofony: 2 zewnętrzne
 • Kompatybilność: Android/iOS
 • Kodek audio Bluetooth: SBC/AAC
 • Kolory: czarny (Stylish Black) / biały (Modern White)

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0