Użytkownicy Samsungów S10 i Note10 powinni zdjąć ochronę ekranu i wykasować odciski - aktualizacja za parę dni

Drukuj
Oświadczenie dotyczące rozpoznawania odcisków palców
Oświadczenie dotyczące rozpoznawania odcisków palców

Mamy oficjalne oświadczenie Samsunga w sprawie problemów z działaniem czytnika linii papilarnych w tegorocznych modelach z serii S10 i Note10.

Samsung sugeruje wykasowowanie zdefiniowanych odcisków z pamięci, zdjęcie ochraniaczu. W przyszłym tygodniu będzie aktualizacja, która usunie tej problem.

Oświadczenie dotyczące rozpoznawania odcisków palców

W odniesieniu do ostatnich informacji dotyczących rozpoznawania odcisków palców w niektórych modelach Galaxy, chcielibyśmy przekazać naszym klientom następującą informację.

Problem dotyczy czujników czytnika linii papilarnych, który odblokowuje urządzanie po rozpoznaniu trójwymiarowych wzorów, pojawiających się na niektórych, silikonowych ochraniaczach ekranu, traktując te wzory jakby były odciskami palców użytkownika.

W celu uniknięcia problemu radzimy, aby użytkownicy Galaxy Note10/10+ oraz S10/S10+/S10 5G wykorzystujący podobne ochraniacze zdjęli je, wykasowali dotychczas zarejestrowane odciski palców oraz zarejestrowali swoje odciski palców ponownie.

Prosimy też o nie korzystanie z silikonowych ochraniaczy ekranów do czasu aktualizacji oprogramowania, do momentu jej wydania i zastosowania. Wydanie aktualizacji jest zaplanowane na przyszły tydzień. Dodatkowo podczas rejestracji odcisków palców, prosimy o upewnienie się, iż odciski palców są zeskanowane w całości tak, aby każda ich część, włączając ich środek, została zeskanowana.

Dziękujemy za cierpliwość. Będziemy stale upewniać się, że nasi klienci otrzymują najlepszą możliwą usługę.

 

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0