Szybszy Internet w niższej cenie

Drukuj
Black Weeks w Netii
Black Weeks w Netii

W ramach promocji Szybszy Internet w niższej cenie (obowiązuje od 20 listopada do 7 grudnia br.) Netia oferuje niższe ceny szybszych opcji dostępu do internetu w technologiach światłowodowych. Dzięki temu dostęp do internetu z prędkością pobierania do 500 Mb/s kosztuje 50 zł, a opcja do 1 Gb/s 60 zł miesięcznie (3 miesiące na start gratis, cena z rabatami za e-fakturę i zgody marketingowe). Również od 50 zł miesięcznie dostępne są pakiety: internet do 500 Mb/s z podstawową usługą telewizyjną z 78 kanałami (pakiet S).

Zestawy: internet do 500 Mb/s z bogatszymi wariantami usług TV (100 kanałów – M, 182 kanały w L) kosztują odpowiednio 60 zł i 90 zł miesięcznie. Zakup zestawów z pakietami M i L - analogicznie jak internetu solo - premiowany jest trzymiesięcznym okresem na start bezpłatnego abonamentu. Usługa multiroom (kolejny dekoder z taką samą ofertą TV) kosztuje 10 zł miesięcznie.

Umowy są zawierane na okres 24 miesięcy. Opłata aktywacyjna dla usługi dostępu do internetu wynosi 59 zł i obejmuje dzierżawę routera WiFi. Aktywacja usługi telewizyjnej i udostępnienie multimedialnych dekoderów, to koszt łącznie 2 zł. Aktywacja każdej z usług telefonicznych (stacjonarnych i mobilnych) kosztuje 9 zł.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0