Dostęp do serwisów Legimi i TIDAL dla klientów T‑Mobile

Drukuj
Dostęp do serwisów Legimi i TIDAL dla klientów T‑Mobile
Dostęp do serwisów Legimi i TIDAL dla klientów T‑Mobile

T‑Mobile oferuje specjalne pakiety dostępu do serwisów Legimi i TIDAL.

Klienci T‑Mobile mogą skorzystać z dwóch pakietów Legimi, dzięki którym zyskują dostęp do 60 000 ebooków i audiobooków bez limitu.

Nowi użytkownicy aplikacji mogą bezpłatnie korzystać z niej przez pierwsze 30 dni. Po tym okresie pierwszy pakiet – ebooki bez limitu – kosztuje 19,90 zł za 30 dni, zaś drugi – obejmujący ebooki i audiobooki bez limitu – to koszt 34,90 zł.

W ramach obu pakietów klienci mogą czytać i słuchać książki na 4 urządzeniach.

Aby skorzystać z oferty, trzeba wejść na stronę www.legimi.pl/t-mobile/, aktywować wybrany pakiet, a następnie podać numer telefonu i otrzymane w wiadomości SMS hasło aktywacyjne. Po wykonaniu tych kroków trzeba zainstalować aplikację Legimi na wybranym urządzeniu.

T‑Mobile oferuje dostęp do aplikacji TIDAL, która zawiera ponad 60 milionów piosenek i ponad 250 tysięcy materiałów wideo.

Dodatkowo na ten nietypowy czas TIDAL przygotował w swojej aplikacji nowy moduł – „W domu”. To zestaw gotowych playlist stworzonych z myślą o różnych aktywnościach, które wykonujemy w domowym zaciszu, m.in. do pracy zdalnej, domowych treningów czy zabawy z dziećmi lub relaksu.

Korzystając z aplikacji TIDAL w T‑Mobile, klienci nie zużywają pakietu internetu.

Dostęp do serwisu można aktywować na stronie tidal.t-mobile.pl. Następnie należy ściągnąć aplikację TIDAL, zalogować się swoim numerem telefonu i otrzymanym w wiadomości SMS hasłem.

Dla nowych klientów aplikacji T‑Mobile oferuje bezpłatny dostęp do usługi przez 90 dni. Po tym okresie opłata wynosi 19,90 zł za 30 dni.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0