460 zł od Credit Agricole i nc+

Drukuj

ITI Neovision, operator platformy nc+, oraz Credit Agricole Bank Polska nawiązali współpracę.

W ramach wspólnej promocji abonenci platformy nc+ mogą dostać do 460 zł premii od Credit Agricole. Wystarczy, że założą konto w tym banku i będą z niego płacić za usługi nc+.

Abonentom nc+ bank wypłaca premię do 460 zł. Pierwsze 100 zł można otrzymać po pierwszym miesiącu od otwarcia konta, jeśli w miesiącu poprzedzającym zasilone one zostanie kwotą 1000 zł. Taki miesięczny wpływ, a także opłacanie abonamentu za nc+ z nowo otwartego rachunku, to możliwość uzyskania kolejnego benefitu od Credit Agricole. Bank zwraca co miesiąc klientowi 50 proc. opłaty za rachunek nc+ (nie więcej niż 30 zł miesięcznie).

W promocyjnej ofercie można otworzyć jedno z dwóch kont Credit Agricole: Konto dla Ciebie oraz Konto dla Ciebie VIP. Klienci mogą bezpłatnie korzystać z pierwszego, jeśli poza regularnym zasilaniem konta w wysokości 1000 zł, raz w miesiącu zapłacą kartą lub BLIK. 

Aby przystąpić do promocji przygotowanej przez obie firmy, trzeba kupić lub przedłużyć dowolny abonament w salonie nc+. A następnie odwiedzić dowolną placówkę bankową Credit Agricole i przy otwieraniu konta podać numer rachunku, na który należy przelewać pieniądze za abonament. Konto można również otworzyć telefonicznie lub korzystając ze strony internetowej.

Promocyjna oferta jest dostępna do 31 lipca 2019 r. dla abonentów nc+, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie byli posiadaczami lub współposiadaczami konta w banku Credit Agricole.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0