Amazon Prime Video za darmo w T-Mobile

Drukuj
Dostęp do Amazon Prime Video na 30 dni od T-Mobile
Dostęp do Amazon Prime Video na 30 dni od T-Mobile

T-Mobile od 9 lipca udostępni swoim obecnym i nowym klientom bezpłatny dostęp do platformy streamingowej Amazon Prime Video na 30 dni.

Oferta T-Mobile skierowana jest do obecnych i nowych klientów indywidualnych, którzy posiadają abonament komórkowy z taryfą T, internet mobilny z taryfą T-DATA lub internet domowy. Promocję można aktywować od 9 lipca na trzy sposoby: w aplikacji „Mój T-Mobile", w serwisie mobilnym MiBOA lub na infolinii z pomocą konsultanta. 

Promocyjny, bezpłatny dostęp do Amazon Prime Video trwa 30 dni. Jeśli przed upływem tego okresu klient sam zrezygnuje z usługi (w taki sam sposób, w jaki aktywował usługę), nie poniesie żadnej opłaty. Po upływie 30 dni usługa automatycznie przedłuży się na kolejne 30 dni, a jej koszt będzie wynosił 26 zł miesięcznie. Klient może jednak wyłączyć usługę w dowolnym momencie – wówczas opłata przestanie być naliczana od następnego okresu rozliczeniowego. Szczegółowy regulamin oferty promocyjnej z Amazon Prime Video na 30 dni od T-Mobile jest dostępny na stronie tutaj

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0