Multimedia Polska przyspieszają do 1,2 Gbps w Warszawie - cena 119 zł

Drukuj

Multimedia Polska wprowadzi do swojej oferty komercyjnej w Warszawie internet 1,2 Gbps.

Zaczęliśmy pod koniec ubiegłego roku od pilotażu, od sprawdzenia jak internauci  zareagują na tę ofertę. Stworzyliśmy mapę miast, w których Multimedia pełnią istotną rolę - informuje Piotr Rogowski, dyrektor Pionu Sprzedaży i Marketingu Multimedia Polska. Wybraliśmy dwa zaawansowane technologicznie rynki Gdańsk, Łódź i okolice. Nasza propozycja została  świetnie przyjęta przez klientów więc poszerzaliśmy krąg o kolejnych kilkadziesiąt  miejscowości. Mam również dobrą wiadomość dla mieszkańców Warszawy – od 1 kwietnia  „giga szybki” internet  o prędkości 1,2 Gb/sek stanie się faktem. Muszę podkreślić, że będzie to najwyższa prędkość oferowana klientom indywidualnym w Warszawie i okolicach.

Opłata za abonamentowa za usługę to 119 zł.

Ze względu na specyfikę protokołów komunikacyjnych, karta sieciowa 1 Gb/s  pozwala osiągnąć maksymalną szybkość transferu do ok. 940 Mb/s. Aby w pełni wykorzystać całe pasmo 1,2 Gb wymagane jest podłączenie bezpośrednio do modemu co najmniej dwóch komputerów jednocześnie, z wykorzystaniem portów Gigabit Ethernet.

Aktualnie oferta Internetu 1,2 Gb/sek, skierowana do odbiorców indywidualnych, dostępna jest w kilkudziesięciu miejscowościach. Prowadzone są prace przyłączeniowe w kolejnych miejscowościach objętych siecią Multimedia Polska.

Poniżej szczegółowy regulamin promocji.

Załączniki do pobrania

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0