Motorola Edge i Huawei 5G CPE Pro 2 w Plusie

Drukuj
Motorola Edge i Huawei 5G CPE Pro 2 w Plusie
Motorola Edge i Huawei 5G CPE Pro 2 w Plusie

Plus wprowadził kolejne urządzenia z dostępem do 5G na częstotliwości 2,6 GHz: smartfon Motorola Edge z Google Mobile Service oraz  router HUAWEI 5G CPE Pro 2

Oba urządzenia dostępne będą w ofercie dla klientów indywidualnych oraz dla firm. 

Klienci, którzy kupią te urządzenia wraz z polecanymi do 5G planami cenowymi z dużymi pakietami danych, będą mogli korzystać z sieci 5G przez cały okres trwania umowy.

Aktualnie z dostępu do sieci 5G mogą korzystać wszyscy klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu. Po zakończeniu trwającego okresu promocyjnego, transmisja danych w technologii 5G będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wybrali aktualnie polecane taryfy do 5G lub zdecydują się na ofertę nowych taryf 5G. 

Motorola Edge dostępna będzie w Plusie za 299 zł na start i np. 36 rat po 75 zł za sprzęt w ofercie abonamentowej. Pierwszą taryfą polecaną do 5G jest abonament za 70 zł miesięcznie (po rabacie za e-fakturę) z pakietem internetu 24 GB/mies. oraz z jedną z usług w cenie przez cały czas trwania umowy: TIDAL, HBO GO lub Pakiet IPLA Sport Premium. Druga taryfa za 75 zł miesięcznie (po rabacie za e-fakturę) zawiera 72 GB/mies. W każdym z wymienionych abonamentów dostępne są także nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich w Polsce i w roamingu w UE oraz 120 minut na połączenia międzynarodowe. 

W ramach programu smartDOM klienci powyższych taryf mogą dokupić 3 kolejne karty SIM z takim samym abonamentem głosowym lub internetowym z pakietem 100 GB/mies. Każda dodatkowa karta objęta jest zniżką w wysokości 25 zł i zapewnia dostęp do sieci 5G przez cały okres trwania umowy. 

Dla klientów biznesowych w ofercie Plus dla Firm polecaną taryfą do korzystania z sieci 5G jest abonament za 70 zł netto (86,10 zł VAT) z 30 GB/mies. i pakietem usług biznesowych w cenie lub abonament za 75 zł netto (92,25 zł z VAT) z 85 GB/mies. W obu rekomendowanych do 5G abonamentach dla firm dostępne są także nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich w Polsce i w roamingu w UE oraz 240 minut na połączenia międzynarodowe do UE.

W ramach programu smartFIRMA klienci, którzy potrzebują dodatkowych kart, mogą kupić 3 dodatkowe polecane do 5G abonamenty głosowe z 30 GB/mies. czy 85 GB/mies. lub internet mobilny z pakietem 100 GB/mies. Zniżka dla każdej karty wynosi 25 zł/mies. netto (30,75 zł z VAT).

Najnowsza propozycja urządzenia stacjonarnego, które zapewnia dostęp do 5G w Plusie, to wyposażony w procesor Balong 5000 router HUAWEI 5G CPE Pro 2. Router umożliwia jednoczesną obsługę do 64 urządzeń. HUAWEI 5G CPE Pro 2 obsługuje standard łączności bezprzewodowej WiFi 6 (802.11ax). 

W Plusie router HUAWEI 5G CPE Pro 2 dostępny będzie za 1 zł na start i np. 36 rat po 55,5 zł za sprzęt w ofercie abonamentowej z internetem mobilnym. Taryfą polecaną do 5G jest abonament za 70 zł miesięcznie (po rabacie za e-fakturę) z pakietem internetu 100 GB/mies. Oferta jest dostępna również dla klientów biznesowych. 

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0