Dwa nowe zestawy MIX BOX w T-Mobile

Drukuj
MIX BOX w T-Mobile
MIX BOX w T-Mobile

W piątek, 29 maja, do sprzedaży trafią dwa nowe MIX BOX-y, każdy z smartfonem oraz sportowym gadżetem.

W pierwszym zestawie klienci znajdą smartfon Huawei Y6s z oryginalnym etui oraz opaskę Huawei Band 3e za złotówkę w ofercie MIX 50.

Pakiet obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, 9 GB Internetu oraz usługę Supernet Video DVD, która umożliwia oglądanie serwisów wideo – takich jak Netflix, YouTube, Vod.pl, TVP Sport czy Amazon Prime Video – bez zużycia pakietu danych.

W drugim zestawie MIX BOX klienci otrzymają smartfon Nokia 2.3 oraz bidon sportowy.

Ta opcja jest dostępna w cenie 1 zł, przy wyborze oferty MIX 40, na którą składają się: nielimitowane SMS-y i MMS-y, nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, 400 minut do wszystkich oraz 6 GB internetu.

Najnowszą ofertę MIX BOX będzie wspierać kampania reklamowa, którą od 19 czerwca będzie można zobaczyć w telewizji a od 29 maja w komunikacji online, social mediach oraz na nośnikach w punktach sprzedaży.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.

Regulamin promocji i pełny cennik smartfonów dostępne są poniżej.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0