Bezpłatny dostęp do serwisów Gazety Wyborczej dla klientów T-Mobile

Drukuj
Bezpłatny dostęp do serwisów Gazety Wyborczej dla klientów T-Mobile
Bezpłatny dostęp do serwisów Gazety Wyborczej dla klientów T-Mobile

Od 18 czerwca klienci T-Mobile mogą aktywować bezpłatny dostęp do serwisów „Gazety Wyborczej”.

Nowa oferta wprowadzona jest w ramach akcji Happy Fridays. Tym razem jest to dostęp do serwisów internetowych „Gazety Wyborczej” takich, jak Wyborcza.pl – z publikacjami m.in. z „Dużego Formatu”, „Magazynu Świątecznego”, „Ale Historii”, Wysokieobcasy.pl oraz 24 serwisów lokalnych „Wyborczej".

Z treściami dostępnymi na tych stronach użytkownicy będą mogli zapoznać się przez 2 miesiące za darmo za pomocą dowolnego urządzenia: komputera, tabletu lub smartfona.

Usługę można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” do 2 lipca.

Jak odebrać prezent?

Aby skorzystać z kodu umożliwiającego aktywację usługi, należy zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i skopiować kod, który będzie tam dostępny do 2 lipca, a zrealizować można go do 16 lipca. Następnie wystarczy założyć konto w serwisie Wyborcza.pl, wpisać kod promocyjny i przez dwa miesiące korzystać bezpłatnie z dostępu do treści „Gazety Wyborczej”. Po tym czasie koszt usługi będzie wynosił 19,99 zł miesięcznie, jednak użytkownik może zrezygnować z subskrypcji na minimum 48 godziny przed zakończeniem okresu bezpłatnego. Z promocyjnego kodu mogą skorzystać nowi użytkownicy wyborcza.pl.

Więcej informacji na temat wspólnej akcji T‑Mobile i „Gazety Wyborczej” można znaleźć tutaj.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0