W weekend połączenie T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem - nic nie będzie działać

Drukuj
Integracja T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem. Przerwa w dostępie do bankowości
Integracja T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem. Przerwa w dostępie do bankowości

W ostatni weekend listopada, od soboty 28.11.2020 r. od godz. 23:00 do niedzieli 29.11.2020 r. do godz. 19:00, zaplanowano przeprowadzenie połączenia operacyjnego oddziału T-Mobile Usługi Bankowe z Alior Bankiem. Proces ten będzie polegał na przeniesieniu wszystkich dotychczasowych produktów otwartych w T-Mobile Usługi Bankowe do systemów informatycznych Alior Banku. W związku z zaplanowanymi pracami, systemy oraz większość usług bankowych zarówno T-Mobile Usługi Bankowe, jak i Alior Banku będzie czasowo niedostępna. Działania te mają na celu ujednolicenie obsługi i produktów dotychczasowych klientów T-Mobile Usługi Bankowe, którzy po integracji będą mogli korzystać z pełnego portfolio produktów Alior Banku.

Przeniesienie danych klientów oddziału T-Mobile Usługi Bankowe do systemów bankowości Alior Banku rozpocznie się w sobotę 28.11.2020 r. o godz. 23:00 i potrwa do niedzieli 29.11.2020 r. do godz. 19:00. Dzięki połączeniu operacyjnemu Alior Bank w pełni ujednolici obsługę wszystkich klientów.

Dostępność płatności kartami oraz możliwość wypłaty i wpłaty w bankomatach

Podczas planowanej integracji systemów informatycznych, klienci, zarówno T-Mobile Usługi Bankowe, jak i Alior Banku będą mogli realizować transakcje kartami w sklepach, punktach usługowych, internecie oraz wypłacać środki z bankomatów. Dostępna będzie również możliwość wpłacania gotówki we wpłatomatach. Opcja sprawdzania salda w bankomatach będzie w tym czasie niedostępna.

Wyłączona bankowość elektroniczna na czas integracji systemów

Wszystkie systemy bankowości internetowej i mobilnej – zarówno dla klientów Alior Banku (Alior Online, Alior Mobile, Kantor Walutowy, BusinessPro, Alior Giełda), jak i T-Mobile Usługi Bankowe będą niedostępne.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0