Sony Xperia XZ – relacja z polskiej premiery

Drukuj

Wczoraj w Warszawie odbyła się oficjalna polska premiera Sony Xperia XZ. Oto relacja wideo z tego eventu:

 

W sieciach handlowych i operatorskich ruszyła już sprzedaż smartfonów Sony Xperia XZ. Towarzyszyć jej ma intensywna kampania telewizyjna i internetowa: Bądź Mistrzem Chwili #WowOfNOW wraz z akcją promocyjną XtraPaździernik, skierowaną do lojalnych klientów.

Ambasadorem marki Sony Mobile został Maciej Stuhr.

Spot reklamujący smartfon Sony Xperia XZ z udziałem Macieja Stuhra będzie można zobaczyć w telewizji ‒ między innymi w TVN, TVN24, Polsacie, AXN i w kilkudziesięciu innych stacjach oraz w serwisach VOD. Jego projekcję przewidziano również na ponad pięciuset ekranach w 248 kinach całej Polski. Równocześnie prowadzimy kampanię na portalach internetowych, m.in. Gazeta.pl, WP.pl, NaTemat.pl i Allegro.pl oraz w stacjach radiowych w stacjach: RMF FM, Radio Zet, Tok FM, Antyradio i w sieci rozgłośni radia Eska. Całość wzmocniona zostanie działaniami w sferze Social Media, PR i akcjami mailingowymi. 

 

Kreację spotu reklamowego i oprawę graficzną kampanii przygotowała agencja Walk. Producentem reklamy telewizyjnej oraz filmów internetowych jest ILMATIC Production ‒ filmy reżyserował Mikołaj Łebkowski. Zakupem mediów zajął się dom mediowy MediaCom. Agencja Greenmark zajmuje się przygotowaniem i organizacją akcji promocyjnej #XtraPaździernik. Scenariusze filmów przygotowała agencja KOD ID, która odpowiada jednocześnie za PR i promocję Xperii XZ w mediach społecznościowych. 

Wraz z pojawieniem się nowego smartfonu Sony w sieciach handlowych i operatorskich, rusza kampania telewizyjna, a wraz z nią akcja promocyjna skierowana do najbardziej lojalnych klientów marki.

Działania promocyjne uzupełnione zostają globalną akcją: Bądź Mistrzem Chwili #WowOfNOW. Akcja skierowana jest do wszystkich, którzy potrafią robić coś… szybciej od innych. Aparat z najszybszym na świecie autococusem i bezkompromisową  jakością zdjęć, rzuca wyzwanie miłośnikom filmów i fotografii smartfonowej! Pokaż nam szybkość, a ekskluzywny pakiet nagród Sony stanie się Twoją własnością. Aby wziąć udział w tej zabawie wystarczy nakręcić film i oznaczyć swoje wideo na Twitterze lub Instagramie tagami #WowOfNow oraz #Xperia.

Szczegóły akcji dostępne są tutaj.  

#XTRAPAŹDZIERNIK to nowa promocja skierowana dla Klientów Sony Xperia, którzy zakupili swój smartfon do końca 2015 roku i chcą teraz skorzystać z kolejnych nowości Sony. Kupując Xperię XZ lub Xperię XCompact w okresie od 14 do 31 października, klienci otrzymają  w prezencie SmartWatch3.

Wszystkie informacje dotyczące warunków udziału w akcji #XtraPaździernik dostępne są na stronie sonymobile.com/xtrapazdziernik. Promocja ma charakter limitowany.

Zdjęcia:

Ocena: 1 głosów Aktualna ocena: 10
Drukuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  J pisze: 2016-10-15 19:07
  Z3 Compact trzeci raz wysyłam do serwisu wsupport bo znów odkleja się ekran prawy górny róg. Każda naprawa starczala na miesiąc czasu.Sony upiera się żeby znów naprawiać. Nigdy więcej sony i ich knotów. gwarancja do kwietnia i wtedy zostanę z problemem sam
  -3
 • Users Avatars Mini
  kris pisze: 2016-10-16 08:21
  Zdaje się, że Sony popełnia ten sam błąd, który zrobiła Nokia - traktuje nabywców topowych telefonów jak oszustów. W ten sposób nie tylko nie zyskuje się nowych klientów, ale ich traci. Ja, co prawda kupiłem jeszcze XZ, ale po tym jak zostałem potraktowany przez ich oficjalnego dystrybutora, to był prawdopodobnie (jeszcze mam nadzieję na zmianę ich stanowiska) mój ostatni zakup w tej firmie.
  -1
 • Users Avatars Mini
  Fgg pisze: 2016-10-16 12:43
  Samopekajace Z3 w Anglii oficjalnie sony przeprosiło i wymiana na nowy w Polsce serwis trwierdzi że uszkodzilem mechanicznie a obufowa pękła podczas kręcenia 4k. Sony to dno w traktowaniu klientów
  -1
 • Users Avatars Mini
  Johan z Ligoty pisze: 2016-10-16 15:31
  chopie jaki ty mosz problym? jo mom taki kto mi te siedym ton wonglo do pywnice wciepnie o to je problym a niy wela na bok i wielki pon bo z Warszawy
  1
 • Users Avatars Mini
  Lemon pisze: 2016-10-31 14:53
  Jak sie nazywa ta piosenka z reklamy Pozdrawiam
  0