Huawei Mate 30 Pro za 2999 zł

Drukuj
Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Od 14 lutego Huawei Mate 30 Pro można kupić za 2999 zł. 

Promocja cena obowiązuje do 23 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Smartfon w nowej cenie dostępny jest w sklepach: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, Neonet i X-kom, w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl oraz w firmowym sklepie Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie.

Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup urządzenia w okresie trwania promocji, otrzymają bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds 3 za 1 zł i opaskę Huawei Band 4 za 1 zł oraz ochronę ekranu przez 6 miesięcy

Niezależnie od lutowej oferty, do 29 marca, przy zakupie Mate 30 Pro, obowiązuje specjalna promocja – klienci kupujący nowego flagowca mogą odsprzedać stary telefon, do którego wyceny Huawei doliczy bonus w wysokości 500 zł. Promocja ta obowiązuje zarówno w sklepach własnych Huawei, jak  i u partnerów handlowych i dotyczy także tych osób, które kupią telefon między 14 a 23 lutego.

W celu skorzystania z promocji, klient musi aktywować zakupiony Mate 30 Pro. Następnego dnia po aktywacji, na stronie https://consumer.huawei.com/pl/trade-in można uzyskać kod promocyjny. Kolejny krok to odwiedziny strony Trade-in Partnera (https://huawei.asgoodasnew.com/pl/) i wycena starego telefonu. Po wprowadzeniu kodu promocyjnego, wycena starego urządzenia zostanie powiększona o 500 zł. Następnie kurier współpracujący z Trade-in Partnerem odbierze stare urządzenie w dogodnym miejscu i czasie. Po sprawdzeniu stanu starego urządzenia, Trade-in Partner wykona przelew na konto klienta. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie na stronie https://huawei.asgoodasnew.com/pl/. 

Inne informacje o smartfonie  Huawei Mate 30 Pro:

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0
Drukuj

Komentarze / 0